Šifra proizvoda: BXUP750PTE
Opis i namena proizvoda
  • Potapajuća pumpa za čistu i prljavu vodu BXUP750PTE Black & Decker
  • Pumpa je namenjena za uklonjanje vode prouzrokovane poplavom ili curenjem
  • Za odvod vode iz bunara, bazena i bazena
  • Čvrsta termoplastična konstrukcija omogućava otpornost na koroziju
  • Plutasti prekidač omogućava oba standardna potapanja ili automatski rad
  • Sposobnost da pumpate i čistu i prljavu vodu
  • Tri izmenljiva fitinga omogućavaju tačan prečnik pri izboru protoka
spacer Karakteristike proizvoda
  • Snaga: 750W
  • Napon: 220/240 V 50Hz
  • Protok: 13.000 L/h
  • Max. visina: 8 m
  • Max. dub. potapanja: 7 m
  • Maks. Temperatura: 35 C
  • Max prečnik nečistoća 35 mm
  • Dužina kabla: 10 m
  • težina 4 kg
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
 detaljnije
Ključ nasadni sa T-ručicom 196/2 13mm UNIOR
Ključ nasadni sa T-ručicom 196/2 13mm UNIORmaterijal: hrom-vanadijumu potpunosti poboljšan i ojačanhromiran (EN12540) ...
cena: 2.055,00 din
 detaljnije
Odvijači TBI u garnituri 607CS5TBI UNIOR
akcija
Senco GT40i-SCP Akumulatorski gasni pištolj za eksere za beton 15-40 mm, 2x2.5 Ah
89.900,00 din
akcija
Knipex odvijač Slim PlusMinus Phillips® 1000V VDE PH/S1 98 24 01 SLS
Knipex odvijač Slim PlusMinus Phillips® 1000V VDE PH/S1 98 24 01 SLS - proizvod na akciji cena: 1.889,00 din
1.460,00 din
Klešta papagaj 87 01 560 mm KNIPEX
Klešta papagaj 87 01 560 mm KNIPEX - proizvod na akciji cena: 19.071,00 din
Set kružnih testera za metal 8 kom. KS TOOLS
Set kružnih testera za metal 8 kom. KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 13.656,00 din
Krunasta testera Bi-metal 20mm Makita
Krunasta testera Bi-metal 20mm Makita - proizvod na akciji cena: 650,00 din
Stanley FMC692L FatMax punjač za baterije 14,4V - 18V
Stanley FMC692L FatMax punjač za baterije 14,4V - 18V - proizvod na akciji cena: 6.182,00 din
Hikoki ekseri 21°- 2.8 x 50mm 3000kom
Hikoki ekseri 21°- 2.8 x 50mm 3000kom - proizvod na akciji cena: 6.876,00 din
Krunasta testera Bi-metal 54mm Makita
Krunasta testera Bi-metal 54mm Makita - proizvod na akciji cena: 1.301,00 din
Gardena slavina kuglična 3/4" - 1/2"
Gardena slavina kuglična 3/4" - 1/2" - proizvod na akciji cena: 2.220,00 din
Makita jednoručna glodalica RT0702CX2
Makita jednoručna glodalica RT0702CX2 - proizvod na akciji cena: 40.690,00 din
Bosch GDR 18V-220 C Akumulatorski udarni odvrtač Solo
Bosch GDR 18V-220 C Akumulatorski udarni odvrtač Solo - proizvod na akciji cena: 32.044,00 din
Dizalica krokodil nosivosti 2t 3029/2T Beta
Dizalica krokodil nosivosti 2t 3029/2T Beta - proizvod na akciji cena: 61.050,00 din
Gardena baštenska pumpa Silent 4100
Gardena baštenska pumpa Silent 4100 - proizvod na akciji cena: 20.792,00 din
Traka za teret sa uškama 5T 2m 8158 Beta
Traka za teret sa uškama 5T 2m 8158 Beta - proizvod na akciji cena: 6.225,00 din
Bosch list kružne testere Expert for Stainless Steel 305 x 25,4 x 2,5 x 80
Klešta za brisače KS TOOLS
Klešta za brisače KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 2.748,00 din
Usisivač 20l 1200W 1870 Beta
Usisivač 20l 1200W 1870 Beta - proizvod na akciji cena: 36.900,00 din