  • Bosch Magnetna Libela PRO Level 25 cm, 1600A016BN
Unesite Vaš E-mail:
cena: 5.480,00 din
(PDV uključen)
  • Vreme isporuke: 2 - 7 dana
  • Cena isporuke:po cenovniku
  • Masa za isporuku: 0,250 kg
  • Roba se isporučuje na teritoriji Republike Srbije
  • Način dostave: Kurirska služba
  • Deklaracija
Kol:
Saobraznost: 3 Godine uz registraciju
   BOSCH plavi
Proizvođač: BOSCH plavi
Šifra proizvoda: 1600A016BN
Opis i namena proizvoda
spacer Karakteristike proizvoda
  • Nivo preciznosti: 0,5 mm/m
  • Tip: libela u kutiji
  • Težina: 0,25 kg
  • Materijal: aluminijum
spacer Obim isporuke
  • Viseća oznaka
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
DeWalt DSTSX25Z Klamerice 25 mm, 5000kom
cena: 2.415,00 din
 detaljnije
Klešta za uvijanje žice BETA
Klešta za uvijanje žice BETA
 detaljnije
Ger plastični 300mm MODECO
Ger plastični 300mm MODECO
Ger plastični sa testerom 300mm MODECOZa precizno sečenje pod uglom od 45˚ i 90˚  ...
akcija
Garnitura viljuškasto-okastih ključeva 20-27 mm (5) KS TOOLS
6.690,00 din
akcija
DeWalt DCK2020P2T akumulatorski set alata DCD791 + DCG405, 18V 2x5,0 Ah + TSTAK kofer
DeWalt DCK2020P2T akumulatorski set alata DCD791 + DCG405, 18V 2x5,0 Ah + TSTAK kofer - proizvod na akciji cena: 75.838,00 din
46.300,00 din
Potapajuća pumpa RD-WP62 1100W Inox Raider
Potapajuća pumpa RD-WP62 1100W Inox Raider - proizvod na akciji cena: 10.899,00 din
Akumulatorski usisivač-ranac DVC261Z Makita
Akumulatorski usisivač-ranac DVC261Z Makita - proizvod na akciji cena: 48.790,00 din
DeWalt akumulatorska LED lampa XR 18V DCL050
DeWalt akumulatorska LED lampa XR 18V DCL050 - proizvod na akciji cena: 11.806,00 din
Držač elektroda do 200A Einhell
Držač elektroda do 200A Einhell - proizvod na akciji cena: 999,00 din
Traka za teret sa uškama 2T 2m 8153 Beta
Traka za teret sa uškama 2T 2m 8153 Beta - proizvod na akciji cena: 2.190,00 din
Burgija za metal PRO HSS DIN-338 18,50mm (prihvat 13,00mm) Irwin
Burgija za metal PRO HSS DIN-338 18,50mm (prihvat 13,00mm) Irwin - proizvod na akciji cena: 1.420,00 din
Akumulatorske makaze za živu ogradu EasyHedgeCut 18-45 Solo Bosch
Proxxon čeona brusilica/bušilica MICROMOT 230/E
Proxxon čeona brusilica/bušilica MICROMOT 230/E - proizvod na akciji cena: 13.818,00 din
Set za zatezanje 3/8", 2 kom. KS TOOLS
Set za zatezanje 3/8", 2 kom. KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 9.720,00 din
Nastavak za šrafljenje Insert PZ2 1/4 50mm (5kom) IRWIN
Nastavak za šrafljenje Insert PZ2 1/4 50mm (5kom) IRWIN - proizvod na akciji cena: 416,00 din
Postolje za kružne testere DEAWST05 Makita
Postolje za kružne testere DEAWST05 Makita - proizvod na akciji cena: 39.168,00 din
Makaze za orezivanje komplet 3kom. STREND PRO
Makaze za orezivanje komplet 3kom. STREND PRO - proizvod na akciji cena: 2.394,00 din
Klešta za blankiranje BETA
Klešta za blankiranje BETA - proizvod na akciji cena: 2.790,00 din
Stanley ručna heftalica kombinovana 6-TR35
Stanley ručna heftalica kombinovana 6-TR35 - proizvod na akciji cena: 1.999,00 din
Klešta sečice kose INOX 78 13 125 KNIPEX
Klešta sečice kose INOX 78 13 125 KNIPEX - proizvod na akciji cena: 3.742,00 din
Set nasadnih ključeva 1/2", 1/4", 3/8" KS TOOLS 27kom
Set nasadnih ključeva 1/2", 1/4", 3/8" KS TOOLS 27kom - proizvod na akciji cena: 18.960,00 din
Sečice multi komponentne 160 mm Knipex
Sečice multi komponentne 160 mm Knipex - proizvod na akciji cena: 6.099,00 din
Mešač 100x500 mm MODECO
Mešač 100x500 mm MODECO - proizvod na akciji cena: 816,00 din