  • Bosch Ugaona brusilica za poliranje GPO11-180S, 06013A2300
stara cena: 17.400
cena: 13.490,00 din
(PDV uključen)
  popust: 22%
  ušteda: 3.910 din
  Akcija traje od: 13.05.2026. do: 11.06.2026.
gray
  • Vreme isporuke: 2 - 7 dana
  • Cena isporuke:po cenovniku
  • Masa za isporuku: 2,100 kg
  • Roba se isporučuje na teritoriji Republike Srbije
  • Način dostave: Kurirska služba
  • Deklaracija
Kol:
Saobraznost: 3 Godine uz registraciju Servis
   BOSCH plavi
Proizvođač: BOSCH plavi
Šifra proizvoda: 06013A2300
Opis i namena proizvoda
  • Bosch GPO 11-180 S Professional je električna brusilica za poliranje koja je dizajnirana za profesionalce kojima je potrebna kombinacija snage, preciznosti i udobnosti pri dugotrajnom radu. Sa ulaznom snagom od 1100 W i podešavanjem broja obrtaja u rasponu od 900 do 3800 min-1, ovaj model omogućava optimalnu kontrolu tokom poliranja različitih površina, bilo da se radi o završnoj obradi automobila, popravci ogrebotina ili industrijskom poliranju metala. Njena konstrukcija je lagana i dobro izbalansirana, što smanjuje zamor pri radu i poboljšava kontrolu, posebno tokom dužih sesija poliranja. Ergonomska drška i smanjeni nivo vibracija dodatno povećavaju udobnost, pa rukovalac može da se fokusira na precizan i ravnomeran pritisak bez nepotrebnog naprezanja ruku. Model je izrađen sa naglaskom na izdržljivost i pouzdanost, obezbeđujući kvalitet karakterističan za Bosch profesionalne alate. GPO 11-180 S poseduje zaštitni poklopac na kućištu menjača, prilagodljivu dodatnu ručku i filter za vazduh koji sprečava prekomerno zagrevanje i prodor prašine u motor, čime produžava vek trajanja alata. Zahvaljujući ovim karakteristikama, brusilica pruža profesionalni rezultat uz udobno korišćenje i stabilne performanse u različitim uslovima rada.
spacer Karakteristike proizvoda
  • Nominalna ulazna snaga: 1100 W
  • Broj obrtaja u praznom hodu: 3.800 min⁻¹
  • Navoj brusnog vretena: M14
  • Sunđer za poliranje, Ø: 180 mm
  • Glavna drška: Rattail
  • Težina: 2,1 kg
spacer Obim isporuke
  • Dodatna drška
  • Potporni disk za poliranje 180 mm, M14
  • Disk za poliranje sa sunđerom 180 mm
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Sečice čeone 160mm BETA
Sečice čeone 160mm BETA
Sečice čeone 160mm BETAČeone sečice, za teške uslove radaSečice sa bi-materijalnim ručicama ...
cena: 6.616,00 din
 detaljnije
Kišno odelo – NEO TOOLS XXXL/58
 detaljnije
Set inbus ključeva dugi loptasti 1.5-10mm 48-9-H Irimo
Set inbus ključeva dugi loptasti 1.5-10mm Irimo ...
akcija
Bosch GRW 140 Električni mešač-mikser 1400W 06011C4020
Bosch GRW 140 Električni mešač-mikser 1400W 06011C4020 - proizvod na akciji cena: 24.964,00 din
19.350,00 din
akcija
Zaštitna vrata sa rajfešlusom 1x2.3m
Zaštitna vrata sa rajfešlusom 1x2.3m - proizvod na akciji cena: 1.764,00 din
990,00 din
Bosch Udarni odvrtač GDS 18V-750 C, 06019L9000
Bosch Udarni odvrtač GDS 18V-750 C, 06019L9000 - proizvod na akciji cena: 43.550,00 din
Knipex papagaj - cevna klešta Cobra® QuickSet 2 87 22 250
Knipex papagaj - cevna klešta Cobra® QuickSet 2 87 22 250 - proizvod na akciji cena: 5.893,00 din
Elektro-pneumatski čekić za štemovanje SDS-max GSH 500 Bosch
Zglobni T ključ 1/2" L500 KS TOOLS
Zglobni T ključ 1/2" L500 KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 3.072,00 din
Wiha 43024 Set izolovanih nasadnih ključeva 1/2"
Wiha 43024 Set izolovanih nasadnih ključeva 1/2" - proizvod na akciji cena: 85.243,00 din
Klešta papagajke 175mm Ridgid
Klešta papagajke 175mm Ridgid - proizvod na akciji cena: 2.738,00 din
Uredjaj za čiščenje cevi Mini-Cobra REMS
Uredjaj za čiščenje cevi Mini-Cobra REMS - proizvod na akciji cena: 29.856,00 din
Klešta seger prava specijal 140 mm 46 11 A0 KNIPEX
Klešta seger prava specijal 140 mm 46 11 A0 KNIPEX - proizvod na akciji cena: 2.683,00 din
Muljača ručna Minieno Enoitalia
Muljača ručna Minieno Enoitalia - proizvod na akciji cena: 27.569,00 din
Set bitzeva 52 kom 867/C52 Beta
Set bitzeva 52 kom 867/C52 Beta - proizvod na akciji cena: 13.431,00 din
DeWalt DWE492S ugaona brusilica 2200W
DeWalt DWE492S ugaona brusilica 2200W - proizvod na akciji cena: 28.545,00 din
Pneumatska račna-odvijač 3/8" KS TOOLS
Pneumatska račna-odvijač 3/8" KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 14.160,00 din
Klešta papagajke 250mm 634-250-1 Irimo
Klešta papagajke 250mm 634-250-1 Irimo - proizvod na akciji cena: 1.434,00 din
Produžni kabl sa 3 utičnice XP1022 Xplore
Produžni kabl sa 3 utičnice XP1022 Xplore - proizvod na akciji cena: 990,00 din
DeWalt DCF899N Akumulatorski udarni odvrtač 1/2", bez baterije i punjača
Lanac za testeru POWERSHARP PS49E 3/8 1.3mm Low profile OREGON
Lanac za testeru POWERSHARP PS49E 3/8 1.3mm Low profile OREGON - proizvod na akciji cena: 3.326,00 din