  • Mašina za poliranje 1200W PS1200-180 ISKRA
Unesite Vaš E-mail:
cena: 10.622,00 din
(PDV uključen)
  • Vreme isporuke: 2 - 7 dana
  • Cena isporuke:po cenovniku
  • Masa za isporuku: 3,500 kg
  • Roba se isporučuje na teritoriji Republike Srbije
  • Način dostave: Kurirska služba
  • Deklaracija
Kol:
Saobraznost: 25 meseci Servis
   Iskra
Proizvođač: Iskra
Šifra proizvoda: PS1200-180
Opis i namena proizvoda
  • ISKRA mašina za poliranje model PS1200-180, sa snagom od 1200W, predstavlja svestran alat namenjen hobi korisnicima koji žele profesionalne rezultate u poliranju, brušenju i čišćenju različitih površina.
  • Snaga od 1200W: Pruža dovoljno snage za efikasno i brzo obavljanje radova, čineći ovu mašinu pogodnom za zahtevne hobi projekte i radove na održavanju.
spacer Karakteristike proizvoda
  • Brend ISKRA
  • Tip Mašina za poliranje
  • Napajanje 220-240 V~ / 50 Hz
  • Snaga 1200 W
  • Obrtaji 1000-3500 obr/min-1 (bez opterećenja)
  • Prečnik diska 180 mm
  • Navoj M14
  • Ručka Bočna i čeona
  • Pribor 1 x tanjir za poliranje sa presvlakom od ovčije kože
  • Masa 3.5 kg
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Probojac 7 640/6 Unior
Probojac 7 640/6 Unior
cena: 493,00 din
 detaljnije
Brza spojka crevo 13mm AM009 Chicago Pneumatic