  • CD plejer DEH-X5500BT PIONEER
Proizvođač: Pioneer
Šifra proizvoda: 4988028177095
Opis i namena proizvoda
DEH- Ks5500BT je ugrađen u pojačala proizvode čistu zvuk isporučen na 4 k 50V čiste , dokazane MOSFET moći. Ako to nije dovoljno, uvek možete koristiti 2 RCA pred-izlaza spojiti drugu komponentu , poput stereo dodatnom pojačalo za prednje i zadnje zvučnike ili subvoofer , na primer. Ovaj automobil stereo je specijalno dizajniran za reprodukciju muzike sačuvane na vašem prenosnom uređaju. Prednji panel je osvetljen USB i Auk-in daje svoj iPod , iPhone, Android smartphone ili USB stick direktnu vezu sa vašim auto zvučnika preko zvučnog sistema DEH- Ks5500BT je . Dodatni iPod Direct funkcija omogućava vam da kontrolišete vaš iPod ili iPhone sa tabli vašeg automobila ,Prepoznavanje glasa funkcija aktivira određene funkcije na vašem iPhone preko Bluetooth funkciju. Potpuno Bluetooth omogućen , takođe možete napraviti hands-free pozive i audio stream sa kompatibilnih uređaja. Multi - boja RGB displej se može prilagoditi tako da odgovara osvetljenje u vašem automobilu ili da dodate efekte pomoću MIKSTRAKS EZ funkciju. MIKSTRAKS EZ stvara non-stop, klub stilu meša sa muzikom, osvetljavajući svoju kontrolnu tablu sa kolor efekata na osnovu ritma i raspoloženja svaku pesmu .
spacer Karakteristike proizvoda
Pioneer autoradio DEH-X5500BT
Maksimalna snaga na izlazu: MOSFET 50W x 4
Tjunera: D4Q RDS FM/AM (24 pred-podešenih stanica)
Reprodukuje: CD-R, CD-RW, MP3, WMA, WAV kompresovane fajlove sa CD-a, ili USB-a
Moguća reprodukcija sa drugih uređaja povezanih putem prednjeg Aux ulaza, ili USB-a
Bluetooth
Skidanje prednjeg panela
Boja displeja: VA LCD (1.5 linija sa 13+4 karaktera)
Boja osvetljenosti dugmića: RGB
Prikaz ćiriličnih slova
Automatsko utišavanje, kada zvoni telefon i u toku obavljanja razgovora
Konekcije:
Prednji Aux ulaz (osvetljen)
Direct Sub Drive
Moguća kontrola preko daljinskih komandi sa volana
High Voltage Output
RCA pred-izlaz x2 (Zadnji+Prednji ili Subwoofer)
Prednji USB ulaz (osvetljen)
Bluetooth:
Parrot Bluetooth Module - povezivanje risivera sa bilo kojim Bluetooth telefonom
"Handsfree" telefoniranje
Audio Streaming
Prepoznavanje glasa
Automatsko prebacivanje telefonskog imenika
iPod kompatibilnost:
Radi sa iPhone uređajem
Podržava kontrolu Apple kompatibilnog uređaja
Advanced Sound Retriever (ASR) radi sa Bluetooth Audiom
Android kompatibilnost: Android 3.2 i ranijim verzijama sa USB Mass Storage Class specifikacijama
Funkcije tjunera:
Radio Data System (RDS)
Najave u vezi saobraćaja
Best Stations Memory (BSM) - Memorisanje najboljih stanica
Automatsko pretraživanje alternativnih frekvencija
Auto/Manual pretraživanje frekvencija
PTY pretraživanje
Funkcije CD plejera:
CD Text
MP3 Text Display
Memorisanje prethodne pozicije
Nasumična reprodukcija
Audio:
Advanced Sound Retriever
Digital Direct
5-Band Graphic Equalizer
MIXTRAX
Visokopropusni filter
Niskopropusni filter
5-Band Graphic Equalizer
Source Level Adjuster (SLA)
Boja: crna
Komentariši proizvod
5.0 od 5 zvezdica
5 zvezdica
100 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Zaštitne kožne rukavice DOHA
Zaštitne kožne rukavice DOHA
cena: 276,00 din
 detaljnije
Baterija 18V 5,2 Ah P-X-C Plus Power X-Change Einhell
Baterija 18V 5,2 Ah P-X-C Plus Power X-Change Einhell7-u-1 ABS: Einhell aktivni sistem za upravljanje baterijama (Active Battery Management System)3-s ...
cena: 7.684,00 din
 detaljnije
Čegrtaljka pneumatska, prihvat 3/8", mini 1532 Unior
akcija
RUBI PRO-EDGER alat za obradu ivica keramike
RUBI PRO-EDGER alat za obradu ivica keramike - proizvod na akciji cena: 57.008,00 din
46.950,00 din
akcija
Ugaona električna brusilica 125mm 1400W 9565CR MAKITA
Ugaona električna brusilica 125mm 1400W 9565CR MAKITA - proizvod na akciji cena: 20.790,00 din
16.590,00 din
Aku ručni cirkular-testera Brushless IXES BC-HCS165-X Scheppach
Dijamantska rezna ploča Best for Concrete Bosch 2608602660, 450 x 25,40 x 3,6 x 12 mm
Dijamantska rezna ploča Best for Concrete Bosch 2608602660, 450 x 25,40 x 3,6 x 12 mm - proizvod na akciji cena: 46.079,00 din
Kofer za alat WIDW 16" Keter
Kofer za alat WIDW 16" Keter - proizvod na akciji cena: 3.488,00 din
Električna polir mašina 9237CB MAKITA
Električna polir mašina 9237CB MAKITA - proizvod na akciji cena: 37.490,00 din
Knipex sečice CoBolt® savijene 200mm 71 22 200
Knipex sečice CoBolt® savijene 200mm 71 22 200 - proizvod na akciji cena: 9.835,00 din
Black&Decker set odvijača 29 delova BDHT0-62130V
Black&Decker set odvijača 29 delova BDHT0-62130V - proizvod na akciji cena: 3.251,00 din
Knipex 40 04 180 EAN Univerzalna grip klešta pocinkovana 180 mm
Knipex 40 04 180 EAN Univerzalna grip klešta pocinkovana 180 mm - proizvod na akciji cena: 4.035,00 din