  • Hikoki akumulatorska vibraciona bušilica DS18DF-WCZ 18V
stara cena: 18.684
cena: 17.767,00 din
(PDV uključen)
  popust: 5%
  ušteda: 917 din
  Akcija traje od: 13.05.2026. do: 11.06.2026.
gray
  • Vreme isporuke: 2 - 7 dana
  • Cena isporuke:po cenovniku
  • Roba se isporučuje na teritoriji Republike Srbije
  • Način dostave: Kurirska služba
  • Deklaracija
Kol:
Saobraznost: 3 Godine uz registraciju Servis
   HIKOKI
Proizvođač: HIKOKI
Šifra proizvoda: hDS18DF-WCZ
Opis i namena proizvoda
  • Hikoki DS18DF-WCZ je moćna i pouzdana akumulatorska vibraciona bušilica sa naponom od 18V, namenjena za raznovrsne radove. Sa maksimalnim obrtnim momentom od 53 Nm za tvrde materijale i 20 Nm za meke, ova bušilica omogućava lako probijanje i precizno bušenje. Dvobrzinski motor osigurava efikasnost i prilagodljivost za različite zadatke, dok kvačilo sa 22 podešavanja pruža optimalnu kontrolu u različitim uslovima rada.
  • Bušilica je opremljena steznom glavom od 13 mm bez ključa, što omogućava brzu promenu alata i korišćenje širokog spektra dodataka. Ergonomski dizajn sa gumenim kalupom obezbeđuje udobnost pri dugotrajnom radu, dok integrisano LED svetlo pruža odlično osvetljenje radnog prostora, čineći rad u slabo osvetljenim uslovima lakšim.
spacer Karakteristike proizvoda
  • Obrtni moment, maks. (tvrdo/meko) 20 / 50 Nm
  • Tip akumulatora    Lithium-ion
  • Raspon zatezanja stezne glave, min./maks. 1,5 - 13 mm
  • Broj obrtaja 0 - 450 / 0 - 1.250 min-1
  • Napon akumulatora 18 V
  • Tip ćelija Litijum-jonski akumulator
  • Prečnik burgije
  • Prečnik bušenja u drvetu, maks.38 mm
  • Prečnik bušenja u čeliku, maks 13 mm
spacer Obim isporuke
  • Akumulator 2 x 2,0 Ah 18V (BSL1820M)
  • Punjač (UC18YKSL)
  • Plastični kofer
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Centrifugalna priključna pumpa za navodnjavanje sa multiplikatorom za IMT 509 AM 900
cena: 44.198,00 din
 detaljnije
Oregon 168SFHD009 Vodilica 40cm 3/8 1.5mm 30 zuba Advance Cut
Oregon 168SFHD009 Vodilica 40cm 3/8 1.5mm 30 zuba Advance CutOdgovara za model:Husq 61, 66, 160, 181, 185, 260, 268, 365, 372XP, 385XP, 394, 562XP, 57 ...
 detaljnije
Einhell Rezervni valjak za prozračivanje za RG-SA1433
Einhell Rezervni valjak za prozračivanje ...
akcija
Dodatak za brušenje cevi REG 10-54 E Rems
Dodatak za brušenje cevi REG 10-54 E Rems - proizvod na akciji cena: 22.848,00 din
18.890,00 din
akcija
FIELDMANN FZN 70405-0 Akumulatorski teleskopski trimer za ogradu Fast Power
8.900,00 din
Struna za trimer četvrtasta nit (20LB) 2.4mm x 1560m Villager
Struna za trimer četvrtasta nit (20LB) 2.4mm x 1560m Villager - proizvod na akciji cena: 13.985,00 din
Bosch Hamer bušilica GBH 18V-28 D, 0611919003
Bosch Hamer bušilica GBH 18V-28 D, 0611919003 - proizvod na akciji cena: 49.918,00 din
Akumulatorska bušilica - odvijač 18V DDF482Z Makita
Akumulatorska bušilica - odvijač 18V DDF482Z Makita - proizvod na akciji cena: 14.390,00 din
Knipex klešta flah PVC 1000V VDE 220mm 98 62 02
Knipex klešta flah PVC 1000V VDE 220mm 98 62 02 - proizvod na akciji cena: 3.798,00 din
Traka za teret sa uškama 3T 1m 8156 Beta
Traka za teret sa uškama 3T 1m 8156 Beta - proizvod na akciji cena: 2.010,00 din
Čeona brusilica-ravna 400W GD0601 MAKITA
Čeona brusilica-ravna  400W GD0601 MAKITA - proizvod na akciji cena: 13.290,00 din
Hikoki list univerzalne testere za sečenje opeke RB90/S2243HM Hitachi
Libela 779 SPIRIT 20cm Kapro
Libela 779 SPIRIT 20cm Kapro - proizvod na akciji cena: 972,00 din
Makaze voćarske ALU profi Winland
Makaze voćarske ALU profi Winland - proizvod na akciji cena: 1.051,00 din
Knipex univerzalni Ergo striper L (za levoruke) 16 95 02 SB
Knipex univerzalni Ergo striper L (za levoruke) 16 95 02 SB - proizvod na akciji cena: 6.749,00 din
FIELDMANN FZN 2000-E Električni trimer za ogradu
FIELDMANN FZN 2000-E Električni trimer za ogradu - proizvod na akciji cena: 5.848,00 din
Krunasta testera Bi-metal 32mm Makita
Krunasta testera Bi-metal 32mm Makita - proizvod na akciji cena: 924,00 din