  • Delta vibraciona brusilica 200W IE-AJ23-200  IskraERO
Unesite Vaš E-mail:
cena: 4.825,00 din
(PDV uključen)
  • Vreme isporuke: 2 - 7 dana
  • Cena isporuke:po cenovniku
  • Masa za isporuku: 1,500 kg
  • Roba se isporučuje na teritoriji Republike Srbije
  • Način dostave: Kurirska služba
  • Deklaracija
Kol:
Saobraznost: 25 meseci
Uputstvo za upotrebu
uputstvo za upotrebu
   IskraERO
Proizvođač: IskraERO
Šifra proizvoda: IE-AJ23-200
Opis i namena proizvoda
  • Delta vibraciona brusilica IE-AJ23-200 iz linije IskraERO sa snagom od 200W predstavlja idealan alat za poluprofesionalnu upotrebu, nudeći visokokvalitetne rezultate u suvom brušenju i poliranju drveta, plastike i lakiranih površina.
spacer Karakteristike proizvoda
  • Brend ISKRA
  • Tip Vibraciona brusilica
  • Napajanje 230-240 V~ / 50 Hz
  • Snaga 200 W
  • Obrtaji 15.000 obr/min-1
  • Vibracije 30.000 min-1
  • Pribor Rezervoar za prašinu, 1 x brusni list
  • Masa 1.2 kg
  • Dimenzije 1.6 mm (prečnik vibracionog kruga), 140x140x80 mm (brusna ploča)
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Spiralna burgija za drvo 12x250mm Makita
Spiralna burgija za drvo 12x250mm MakitaSpiralne burgije za 13 mm futere za bušenjeSpiralne burgije pogodne za duboko, čisto i brzo bušenje, zahval ...
cena: 665,00 din
 detaljnije
Nastavak za prskalice 0.45m sa podešavajućom diznom
 detaljnije
Metabo MA-FS 40 nastavak za trimer
akcija
Proxxon Električni alat za rezbarenje-dleto MSG
Proxxon Električni alat za rezbarenje-dleto MSG - proizvod na akciji cena: 19.188,00 din
17.839,00 din
akcija
DeWalt DCS391N akumulatorska kružna testera, bez baterije i punjača
29.690,00 din
Villager povratna testera VLN 2610
Villager povratna testera VLN 2610 - proizvod na akciji cena: 7.769,00 din
Knipex 49 21 A01 Precizna klešta za spoljašnje sigurnosne prstenove 130 mm
Knipex 49 21 A01 Precizna klešta za spoljašnje sigurnosne prstenove 130 mm - proizvod na akciji cena: 3.880,00 din
Set za vadjenje oštećenih vijaka M9-M19 10 kom. KS TOOLS
Set za vadjenje oštećenih vijaka M9-M19 10 kom. KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 13.440,00 din
Magnetna libela 779 SPIRIT 100 cm Kapro
Magnetna libela 779 SPIRIT 100 cm Kapro - proizvod na akciji cena: 3.276,00 din
Krunasta testera Bi-metal 25mm Makita
Krunasta testera Bi-metal 25mm Makita - proizvod na akciji cena: 779,00 din
Stega Spring 0-25mm IRWIN
Stega Spring 0-25mm IRWIN - proizvod na akciji cena: 425,00 din
Tester za lociranje pukotina i curenja tečnosti KS TOOLS
Tester za lociranje pukotina i curenja tečnosti KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 25.200,00 din
List cirkulara za drvo MakForce 235x60zx30 Makita
List cirkulara za drvo MakForce 235x60zx30 Makita - proizvod na akciji cena: 6.490,00 din
Makita List cirkulara za drvo MAKBlade Plus 250/30/72z
Makita List cirkulara za drvo MAKBlade Plus 250/30/72z - proizvod na akciji cena: 7.931,00 din
Stona brusilica sa okrentom pločom TG 125/E Proxxon
Stona brusilica sa okrentom pločom TG 125/E Proxxon - proizvod na akciji cena: 27.924,00 din
RUBI 18983 Slab Trans Mini sistem za nošenje pločica, Max. 55kg
Nož spljošten vrh 98 55 1000V KNIPEX
Nož spljošten vrh 98 55 1000V KNIPEX - proizvod na akciji cena: 6.171,00 din