Šifra proizvoda: DCG200T2
Opis i namena proizvoda
  • Akumulatorska šlicerica, 64V, 6.0Ah DCG200T2 DeWalt
  • 54V motor bez četkica za povećane performanse čak i kod težih poslova
  • Elektronska kočnica zaustavlja točak kada se otpusti
  • Elektronsko kvačilo smanjuje povratni udar
  • Usisnici vazduha ispod zadnjeg poklopca smanjuju količinu prašine koja ulazi u motor
  • Gumirana površinska obrada za bolje prianjanje i udobnost
  • 54V XR Flexvolt baterija pruža maksimalne performanse
spacer Karakteristike proizvoda
  • Napon baterije: 54 V
  • Brzina praznog hoda: 9000 o/min
  • Maks. Dubina sečenja: 32 mm
  • Prečnik diska: 125 x 22,23 mm
  • Težina: 3,7 kg
spacer Obim isporuke
  • 2x baterije 64V 6.0Ah
  • 1x Brzi punjač
  • 1x TSTAK kofer za mašinu VI
  • 2x dijamantski diska
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Šubler digitalni 200mm Festa
Šubler digitalni 200mm Festa
Šubler digitalni 200mm FestaŠubler digitalni 200mm Festa, vrhunski digitalni šubler koji kombinuje vrhunsku preciznost i jednosta ...
cena: 5.383,00 din
 detaljnije
Aku. bušilica (odvijač) - GRAPHITE 58G010
cena: 7.045,00 din
 detaljnije
INSIZE Merilo za zavarene spojeve 4840-1
akcija
Ugaona brusilica 125mm 850W FMEG220 FatMax Stanley
Ugaona brusilica 125mm 850W FMEG220 FatMax Stanley - proizvod na akciji cena: 9.732,00 din
6.600,00 din
akcija
Proxxon čeona brusilica-bušilica MICROMOT 60/E
Proxxon čeona brusilica-bušilica MICROMOT 60/E - proizvod na akciji cena: 11.388,00 din
10.589,00 din
Cirkular za čelik 210mm S210CCS Evolution
Cirkular za čelik 210mm S210CCS Evolution - proizvod na akciji cena: 51.000,00 din
Bosch PSS 200 AC Vibraciona brusilica - šlajferica
Bosch PSS 200 AC Vibraciona brusilica - šlajferica - proizvod na akciji cena: 8.308,00 din
Akumulatorski udarni odvijač 320Nm bez četkica 20V GARDENmaster
Akumulatorski udarni odvijač 320Nm bez četkica 20V GARDENmaster - proizvod na akciji cena: 13.990,00 din