  • DeWalt stona testera DWE7485RS
Unesite Vaš E-mail:
prodato
Proizvod je rasprodat.
Aktuelne proizvode iz ove kategorije možete pogledati klikom na dugme ispod:
Vidi proizvode
   DEWALT
Proizvođač: DEWALT
Šifra proizvoda: DWE7485RS
Opis i namena proizvoda
  • Lagan dizajn u odnosu na druga konkurentska mobilna postolja.
  • Uvlačiva, ručica je mekana i izvlači se omogućavajući korisniku da udobno povuče testere.
  • Aluminijumska konstrukcija izdržava opterećenja do 90kg..
  • Veliki točkići za teške uslove rada mogu lako da predju preko stepenica, ivičnjaka.
  • Gumene noge sprečavaju klizanje postolja po glatkim površinama.
spacer Karakteristike proizvoda
  • Napon: 220 - 240 V
  • Snaga: 1850 W
  • Bez gubitaka: 5800 o / min
  • Prečnik diska: 210 x 30 mm
  • Kapacitet nagiba: 45 °
  • Maks. kapacitet čupanja (desno): 622 mm
  • Maks. kapacitet čupanja (levo): 318 mm
  • Veličina stola: 485 * 485 mm
  • Maks. dubina reza na 90 °: 65 mm
  • Maks. dubina reza na 45 °: 45 mm
  • D x D x V: 605 x 605 x 330 mm
  • Težina: 22,0 kg
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
YATO pneumatska reverzibilna kompozitna bušilica YT09703
cena: 4.406,00 din
 detaljnije
INSIZE Merilo za zavarene spojeve 4835-1
cena: 5.701,00 din
 detaljnije
Villager Burgija SDS Plus Impact Line DP-18x460 mm
akcija
Akumulatorska tračna brusilica DBS180Z Makita
Akumulatorska tračna brusilica DBS180Z Makita - proizvod na akciji cena: 37.490,00 din
29.990,00 din
akcija
Akumulatorska udarna bušilica-odvijač 2 brzine DHP458Z Makita
17.590,00 din
Set za vadjenje oštećenih vijaka M9-M19 10 kom. KS TOOLS
Set za vadjenje oštećenih vijaka M9-M19 10 kom. KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 13.440,00 din
Wera 6000 Joker 4 set kombinovanih ključeva sa račnom
Wera 6000 Joker 4 set kombinovanih ključeva sa račnom - proizvod na akciji cena: 20.052,00 din
Gardena makaze za grane EASYCUT 500
Gardena makaze za grane EASYCUT 500 - proizvod na akciji cena: 6.446,00 din
Stanley Vibraciona brusilica - šlajferica FMEW214K FatMax
Stanley Vibraciona brusilica - šlajferica FMEW214K FatMax - proizvod na akciji cena: 13.220,00 din
Wiha 40674 odvijač TorqueVario®-S podesivi moment 14 delova sa torbicom
Makaze za sečenje plastičnih cevi REMS ROS P 63 S
Makaze za sečenje plastičnih cevi REMS ROS P 63 S - proizvod na akciji cena: 29.402,00 din
Nastavak za šrafljenje Insert PZ2 1/4 50mm (5kom) IRWIN
Nastavak za šrafljenje Insert PZ2 1/4 50mm (5kom) IRWIN - proizvod na akciji cena: 416,00 din
Rezač cevi 10-40 RAS P Rems
Rezač cevi 10-40 RAS P Rems - proizvod na akciji cena: 24.995,00 din
FIELDMANN FZR 5130-170B benzinska samohodna kosačica za travu 170 cm³, 51 cm, 60 l
Bosch Akumulatorski led reflektor za gradilište GLI 18V-4000 C Solo, bez baterije i punjača, 0601446800
Bosch Akumulatorski led reflektor za gradilište GLI 18V-4000 C Solo, bez baterije i punjača, 0601446800 - proizvod na akciji cena: 32.116,00 din
DeWalt DCB184G Baterija 18V XR Otporna na ulje 5.0Ah baterija
DeWalt DCB184G Baterija 18V XR Otporna na ulje 5.0Ah baterija - proizvod na akciji cena: 18.483,00 din
Teleskopski pištolj za izduvavanje 1949T Beta
Teleskopski pištolj za izduvavanje 1949T Beta - proizvod na akciji cena: 4.650,00 din
Klešta za pop nitne fi2.4-5mm BETA
Klešta za pop nitne fi2.4-5mm BETA - proizvod na akciji cena: 6.225,00 din
Akumulatorska kružna testera DHS710Z Makita
Akumulatorska kružna testera DHS710Z Makita - proizvod na akciji cena: 37.490,00 din
Hikoki Električna ugaona brusilica G23MRUA-WKZ 2500W 230mm
Hikoki Električna ugaona brusilica G23MRUA-WKZ 2500W 230mm - proizvod na akciji cena: 33.888,00 din
Mini ugaona libela sa magnetima 341 Kapro
Mini ugaona libela sa magnetima 341 Kapro - proizvod na akciji cena: 636,00 din
Odvijač šrafciger ravni 98 20 65 1000V 6.5x150mm KNIPEX
Odvijač šrafciger ravni 98 20 65 1000V 6.5x150mm KNIPEX - proizvod na akciji cena: 1.909,00 din
Držač elektroda do 200A Einhell
Držač elektroda do 200A Einhell - proizvod na akciji cena: 999,00 din