  • Električna kosačica za travu VILLY-1400X VILLAGER
Unesite Vaš E-mail:
prodato
Proizvod je rasprodat.
Aktuelne proizvode iz ove kategorije možete pogledati klikom na dugme ispod:
Vidi proizvode
Saobraznost: 2 Godine
Uputstvo za upotrebu
uputstvo za upotrebu
   VILLAGER
Proizvođač: VILLAGER
Šifra proizvoda: 23461v
Opis i namena proizvoda
spacer Karakteristike proizvoda
  • napon: 230 V / 50 Hz
  • Snaga motora 1400W
  • Kućište PP
  • Težina 14kg
  • širina košenja: 38 cm
  • površina košenja: 500 m²
  • kapacitet sakupljača: 40 L
  • centralno podešavanje
  • visine košenja: 6 pozicija
  • 2,5-7,5 cm
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Burgija za bušač 200mm GARDENmaster
Burgija za bušač 200mm GARDENmasterPrečnik 20 cmDužina 80 cm ...
cena: 5.990,00 din
 detaljnije
Wolfcraft 2285000 Samolepljivi brusni disk fi 125mm M14
cena: 1.127,00 din
 detaljnije
Klamerice 90/35 CNK 35mm METABO
Klamerice 90/35 CNK 35mm METABOPogodno za: Combi 40/50 / KG 90/40 ...
akcija
DeWalt kutija -klaser za alat 314x176x440mm DWST1-70706
DeWalt kutija -klaser za alat 314x176x440mm DWST1-70706 - proizvod na akciji cena: 10.506,00 din
8.650,00 din
akcija
Akumulatorska bušilica - odvijač DDF484Z Makita
Akumulatorska bušilica - odvijač DDF484Z Makita - proizvod na akciji cena: 22.190,00 din
17.690,00 din
Knipex klešta za krimpovanje hilzni (kablovskih završetaka) 180mm 97 72 180
Knipex klešta za krimpovanje hilzni (kablovskih završetaka) 180mm 97 72 180 - proizvod na akciji cena: 6.791,00 din
Hidraulična dizalica 3011/T5 5t Beta
Hidraulična dizalica 3011/T5 5t Beta - proizvod na akciji cena: 16.128,00 din
Akumulatorski udarni odvijač 190Nm DTW190Z Makita
Akumulatorski udarni odvijač 190Nm DTW190Z Makita - proizvod na akciji cena: 12.490,00 din
Makaze za živu ogradu 1001565 FISKARS
Makaze za živu ogradu 1001565 FISKARS - proizvod na akciji cena: 9.028,00 din
Hikoki Akumulatorska vibraciona bušilica – zavrtač 18V (2×4.0Ah) DV18DE-WHZ
Hikoki Akumulatorska vibraciona bušilica – zavrtač 18V (2×4.0Ah) DV18DE-WHZ - proizvod na akciji cena: 42.648,00 din
Fieldmann FZR 2041-E Električna kosačica za travu 1800W
Fieldmann FZR 2041-E Električna kosačica za travu 1800W - proizvod na akciji cena: 16.568,00 din