  • Električna kosilica za travu FZR2001-E Fieldmann
Unesite Vaš E-mail:
prodato
Proizvod je rasprodat.
Aktuelne proizvode iz ove kategorije možete pogledati klikom na dugme ispod:
Vidi proizvode
Saobraznost: 2 Godine
   Fieldmann
Proizvođač: Fieldmann
Šifra proizvoda: FZR2001-E
Opis i namena proizvoda
  • Ergonomski dizajn za maksimalnu udobnost
  • Jednostavno rukovanje
  • 3 podesive visine rezanja trave
  • FZR 2001-E kosilica kosi travu u širini od 320 mm i na tri podesive visine (25, 40 i 55 mm), u zavisnosti od visine travnjaka.Posuda za sakupljanje trave se jednostavno i lako montira i dovoljno je velika (35 litara) te nije potrebno prazniti je često. Čak i  kada je posuda puna to nema nikakvog uticaja na rad kosilice i omogućen je nesmetan rad.
      spacer Karakteristike proizvoda
      • Pogon 230 V
      • Snaga 1000 W
      • Širina košenja 320 mm
      • Visina košenja-broj pozicija 3
      • Minimalna visina košenja 25 mm
      • Maksimalna visina košenja 55 mm
      • Vreća za sakupljanje da
      • Kapacitet vreće za sakupljanje 35 l
      • Preklopna ručka da
      • Ručka za nošenje da
      • Sigurnosni prekidač da
      • Težina  11,6 kg
      • Sistem sečenja nož
      5 zvezdica
      0 %
      4 zvezdica
      0 %
      3 zvezdica
      0 %
      2 zvezdica
      0 %
      1 zvezdica
      0 %
      Reklamacija i zamena proizvoda
      Slični proizvodi
      Knipex SMD precizna pinceta zakrivljena 92 01 04 - proizvod na akciji
      Knipex SMD precizna pinceta zakrivljena 92 01 04
      cena: 4.582,00 din
      3.550,00 din
       detaljnije
      Motorni trimer PH500 GARDENmaster
      cena: 16.990,00 din
       detaljnije
      Set kruna za drvo i plastiku 51-102mm Modeco
      akcija
      Scheppach aku udarna bušilica odvijač IXES C-CD45-X
      Scheppach aku udarna bušilica odvijač IXES C-CD45-X - proizvod na akciji cena: 8.400,00 din
      5.280,00 din
      akcija
      Knipex klešta armiračka 200mm 99 01 200
      Knipex klešta armiračka 200mm 99 01 200 - proizvod na akciji cena: 2.528,00 din
      DeWalt DCM849N 18V XR akumulatorska polirka, Solo
      DeWalt DCM849N 18V XR akumulatorska polirka, Solo - proizvod na akciji cena: 47.967,00 din
      Krunasta testera Bi-metal 127mm Makita
      Krunasta testera Bi-metal 127mm Makita - proizvod na akciji cena: 2.975,00 din