  • Električna potezna testera – ger 255mm R255SMS-DB+ Evolution
stara cena: 85.500
cena: 76.956,00 din
(PDV uključen)
  popust: 10%
  ušteda: 8.544 din
  Akcija traje od: 13.05.2026. do: 11.06.2026.
gray
  • Vreme isporuke: 2 - 7 dana
  • Cena isporuke:po cenovniku
  • Roba se isporučuje na teritoriji Republike Srbije
  • Način dostave: Kurirska služba
  • Deklaracija
Kol:
Saobraznost: 2 Godine
   Evolution
Proizvođač: Evolution
Šifra proizvoda: R255SMS-DB+
Opis i namena proizvoda
  • Tehnologija rezanja više materijala
  • Jedna testera, jedna oštrica, sve seče
  • Precizno sečenje sa 300mm kliznim funkcijama, podesivom dubinom rezanja i laserskim preciznim navođenjem
  • Glatko i pouzdano seče svaki put u raznim materijalima
  • Snažni 2000V (240v) / 1600V (110v) visoki obrtni moment, optimizovan menjač i sistem sečiva povećavaju vek motora i oštrice kako bi se lakše probili kroz razne materijale
  • Ergonomski, horizontalni okidač sa udobnim hvatom = bori se protiv ponavljajućeg naprezanja
  • Evolution 255 mm dijamantsko sečivo može se montirati i za rezanje keramičkih pločica i ukrasnog kamena (prodaje se odvojeno)
  • Integrisane ručke za nošenje – lake za nošenje i transport po radnom mestu.
spacer Karakteristike proizvoda
  • Snaga motora: 2000 W
  • Brzina: 2500 o/min
  • Naginjanje: 45°
  • Dužina kabla: 4 m
spacer Obim isporuke
  • Isporučuje se sa listom testere za drvo 40T i univerzalnim listom testere 28T
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Felo šrafciger sa T-ručkom HEX 10.0 x 200 mm
cena: 1.145,00 din
 detaljnije
Električno rende VLN 1076 Villager
 detaljnije
List ubodne testere za drvo T 301 CD (5.kom) BOSCH
akcija
Ručna pumpa za testiranje pritiska Push Rems
Ručna pumpa za testiranje pritiska Push Rems - proizvod na akciji cena: 44.789,00 din
35.570,00 din
akcija
Pumpa za ulje-burad ručna BETA
Pumpa za ulje-burad ručna BETA - proizvod na akciji cena: 9.150,00 din
6.864,00 din
REMS 132100 Rezervoar za kondenzat 11,5 l
REMS 132100 Rezervoar za kondenzat 11,5 l - proizvod na akciji cena: 9.340,00 din
Klešta armiračka 99 04 280 280MM KNIPEX
Klešta armiračka 99 04 280 280MM KNIPEX - proizvod na akciji cena: 3.437,00 din
Baterija Fuse 18 V / 2 Ah Villager
Baterija Fuse 18 V / 2 Ah Villager - proizvod na akciji cena: 4.934,00 din
Garnitura nasadnih ključeva 1/2", 32 kom. KS TOOLS
Garnitura nasadnih ključeva 1/2", 32 kom. KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 26.400,00 din
Burgija za beton SDSplus 16/300/250 P kvaliteta Makita
Burgija za beton SDSplus 16/300/250 P kvaliteta Makita - proizvod na akciji cena: 830,00 din
Makita HS011GZ Akumulatorska ručna kružna testera 40V
Makita HS011GZ Akumulatorska ručna kružna testera 40V - proizvod na akciji cena: 78.690,00 din
FIELDMANN FDUZ 79040 Baterija 20V Li-Ion 4Ah Fast Power
FIELDMANN FDUZ 79040 Baterija 20V Li-Ion 4Ah Fast Power - proizvod na akciji cena: 6.140,00 din
DeWalt DCF620P2K akumulatorski šrauber za gips, 18V, sa 2x 5.0Ah baterijama
DeWalt DCF620P2K akumulatorski šrauber za gips, 18V, sa 2x 5.0Ah baterijama - proizvod na akciji cena: 67.301,00 din
Nastavak za šrafljenje Insert PZ2 1/4 50mm (5kom) IRWIN
Nastavak za šrafljenje Insert PZ2 1/4 50mm (5kom) IRWIN - proizvod na akciji cena: 416,00 din
Krunasta testera Bi-metal 65mm Makita
Krunasta testera Bi-metal 65mm Makita - proizvod na akciji cena: 1.502,00 din
Durborer burgija Ø55x450/600 SDS-max BOSCH
Durborer burgija Ø55x450/600 SDS-max BOSCH - proizvod na akciji cena: 23.684,00 din
Akumulatorski udarni odvrtač GDR 12V-105 Professional Solo Bosch
Akumulatorski udarni odvrtač GDR 12V-105 Professional Solo Bosch - proizvod na akciji cena: 19.051,00 din