  • YATO električna stona testera  1800W fi 250mm 8YT82165EC
Unesite Vaš E-mail:
cena: 32.581,00 din
(PDV uključen)
  • Vreme isporuke: 2 - 7 dana
  • Cena isporuke:po cenovniku
  • Masa za isporuku: 21,000 kg
  • Roba se isporučuje na teritoriji Republike Srbije
  • Način dostave: Kurirska služba
  • Deklaracija
Kol:
   YATO
Proizvođač: YATO
Šifra proizvoda: 8YT82165EC
Opis i namena proizvoda
  • YATO multifunkcionalna stona testera predstavlja vrhunsko rešenje za preciznu obradu drveta, kombinirajući industrijsku snagu od 1800 W (maksimalno 2000 W) sa visokom stabilnošću čelične konstrukcije i fleksibilnošću velike radne površine (893 x 583 mm), koja se bočno produžava do 940 mm. Sa kapacitetom sečenja od 85 mm na 90° i 65 mm na 45°, te glatkim podešavanjem visine, omogućava precizne prave i kose rezove u tvrdom i mekom drvetu. Opremljena kvalitetnim reznim točkom od 250 mm sa 24 zuba i priključkom za usisavanje prašine, ova testera je idealna za zahtevne stolarske i oplatne radove, nudeći profesionalcima pouzdane performanse, izdržljivost i efikasnost u svakom projektu.
spacer Karakteristike proizvoda
  • Marka: Yato
  • Simbol: YT-82165
  • Snaga: 1800 W
  • Broj obrtaja: 5000 min⁻¹
  • Napon: 220-240 V AC
  • Frekvencija: 50 Hz
  • Dimenzije diska:
    • Spoljni prečnik: 250 mm
    • Unutrašnji prečnik: 30 mm
    • Maksimalna debljina: 2.8 mm
    • Minimalna debljina: 2.1 mm
  • Broj zuba: 24
  • Maksimalna dubina sečenja:
    • 85 mm (pod uglom od 90˚)
    • 65 mm (pod uglom od 45˚)
  • Priključak za izvlačenje prašine: 35 mm
  • Dimenzije radne površine: 893 x 583 mm
  • Debljina odvajajućeg noža: 2 mm
  • Klasa električne izolacije: II
  • Nivo bezbednosti: IPX0
  • Masa: 21 kg
Sadržaj kompleta:
  • Sto za testere
  • Kručna testera
  • Postolje
Kompatibilno sa:
YT-6071
spacer Obim isporuke
  • Sto za testere
  • Kručna testera
  • Postolje
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
DeWalt DWC126-013 Straford dukserica sa kapuljačom
cena: 5.614,00 din
 detaljnije
Gardena rukavice za ruže M - proizvod na akciji
Gardena rukavice za ruže M
3.046,00 din
 detaljnije
Stepenaste merdevine sa gazištima sa obe strane 2x4 Dopplo Krause
akcija
Knipex makaze za kablove 165mm 95 05 165
Knipex makaze za kablove 165mm 95 05 165 - proizvod na akciji cena: 3.818,00 din
2.960,00 din
akcija
Akumulatorska pumpa EasyPump Bosch
Akumulatorska pumpa EasyPump Bosch - proizvod na akciji cena: 9.484,00 din
Ugaona električna brusilica 125mm 1400W 9565CR MAKITA
Ugaona električna brusilica 125mm 1400W 9565CR MAKITA - proizvod na akciji cena: 20.790,00 din
Akumulatorska udarna bušilica-odvijač 2 brzine DHP458Z Makita
Rotacioni laser GRL 250 HV Professional Bosch
Rotacioni laser GRL 250 HV Professional Bosch - proizvod na akciji cena: 90.723,00 din
FIELDMANN FZS 2505-E Električni trimer za travu 550 W
FIELDMANN FZS 2505-E Električni trimer za travu 550 W - proizvod na akciji cena: 6.351,00 din
Burgija za beton SDSMAX-7 52/400/520 BOSCH
Burgija za beton SDSMAX-7 52/400/520 BOSCH - proizvod na akciji cena: 38.514,00 din
Ekscentar brusilica GEX 125-1 AE BOSCH
Ekscentar brusilica GEX 125-1 AE BOSCH - proizvod na akciji cena: 15.108,00 din
Makita GA4530R električna ugaona brusilica 720 W
Makita GA4530R električna ugaona brusilica 720 W - proizvod na akciji cena: 10.790,00 din
Hikoki ekseri 21°- 2.8x65mm 3000kom
Hikoki ekseri 21°- 2.8x65mm 3000kom - proizvod na akciji cena: 8.388,00 din
Gardena akumulatorski rezač grana HighCut 360/18V P4A 360cm
Gardena akumulatorski rezač grana HighCut 360/18V P4A 360cm - proizvod na akciji cena: 50.022,00 din
Silk za trimer 3.0mm X 277m (5LB) - Duo core - okrugla nit Villager
Silk za trimer 3.0mm X 277m (5LB) - Duo core - okrugla nit Villager - proizvod na akciji cena: 4.467,00 din