Šifra proizvoda: RAG800-125G
Opis i namena proizvoda
  • RYOBI RAG800-125G električna ugaona brusilica je kompaktan i snažan alat dizajniran za sečenje, brušenje i poliranje različitih materijala poput metala, kamena i betona. Zahvaljujući motoru snage 800 W, brusilica postiže maksimalnu brzinu od 12.000 obrtaja u minuti, što je čini efikasnom za širok spektar primena.
  • Snažan motor: 800 W za pouzdane performanse pri zahtevnim zadacima.
  • Standardni disk: Prečnika 125 mm, idealan za precizne i univerzalne radove.
  • Kompaktan dizajn: Lagana i dobro izbalansirana konstrukcija omogućava dugotrajan rad bez zamora.
  • Pribor u pakovanju: Brusni disk, ključ za zamenu diska, zaštitni štitnik i dodatna ručka.
  • Višenamenska upotreba: Savršena za rezanje metala, betona, pločica i drugih materijala.
  • Lakoća upotrebe: Kompaktan dizajn i ergonomska ručka pružaju udobnost i kontrolu.
  • Pouzdanost: Menjač visokog obrtnog momenta osigurava dug vek trajanja.
spacer Karakteristike proizvoda
  • Snaga: 800 W
  • Napon: 230 V
  • Prečnik diska: 125 mm
  • Brzina u praznom hodu: 12.000 o/min
  • Prihvat diska: 22 mm
  • Navoj: M14
  • Težina: 2,4 kg
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Bosch List kružne testere Construct drvo 2608640693 400 x 30 x 3,5 mm 28z
Bosch List kružne testere Construct drvo 2608640693 400 x 30 x 3,5 mm 28zDrvo | daske oplateDrvo | ploča od ivericeDrvo | akustične pločeDrvo | pl ...