Šifra proizvoda: IE-AG1200
Opis i namena proizvoda
  • Ugaona brusilica 125mm IE-AG1200 IskraEro
  • Ugaona brusilica iz ISKRA ERO linije proizvoda, namenjena za poluprofesionalnu upotrebu
  • Kompaktnih dimenzija, laka za korištenje na nepristupačnim mestima
  • Ručka se može postaviti u tri pozicije i levo/desno 90°, time olakšavajući njenu upotrebu
spacer Karakteristike proizvoda
  • Napajanje: 220-240 V~ / 50 Hz
  • Snaga: 1200 W
  • Obrtaji: 11.000 obr/min-1 (bez opterećenja)
  • Prečnik diska: 125 mm
  • Navoj: M14
  • Ručka: Tri položaja, podesiva levo/desno 90°
  • Dužina kabela: 1.9 m
  • Masa: 3.8 kg
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Bosch GEX 12V-125 Solo bez baterije i punjača akumulatorska ekscentar brusilica - proizvod na akciji
Bosch GEX 12V-125 Solo bez baterije i punjača akumulatorska ekscentar brusilica
Bosch GEX 12V-125 Solo bez baterije i punjača akumulatorska ekscentar brusilicaPoseduje brushless motor bez četkicaSnažna i robusna ekscentar brusi ...
cena: 22.859,00 din
17.720,00 din
 detaljnije
Einhell Krstasti Laser TC-LL 2 G
cena: 7.640,00 din
 detaljnije
Kalemarski nož višenamenski 3.9040 FELCO
akcija
Burgija za metal PRO HSS DIN-338 1,90mm (10kom) Irwin
Burgija za metal PRO HSS DIN-338 1,90mm (10kom) Irwin - proizvod na akciji cena: 176,00 din
144,00 din
akcija
Klešta za skidanje izolacije 0.75 - 2.5 mm Knipex
Klešta za skidanje izolacije 0.75 - 2.5 mm Knipex - proizvod na akciji cena: 12.291,00 din
Stega Spring 0-25mm IRWIN
Stega Spring 0-25mm IRWIN - proizvod na akciji cena: 425,00 din
Lančana dizalica 0,75 tone sa polugom 8146 Beta
Lančana dizalica 0,75 tone sa polugom 8146 Beta - proizvod na akciji cena: 38.700,00 din
Električni alat za sečenje cevi i obaranje ivica DuoCento Rems + 3 rezna diska Cu-Inox
Bosch GAL 18V-40 Punjač akumulatora za 18V
Bosch GAL 18V-40 Punjač akumulatora za 18V - proizvod na akciji cena: 8.493,00 din
Pištolj mlaznica “3 JET EASY” GF
Pištolj mlaznica “3 JET EASY” GF - proizvod na akciji cena: 925,00 din
Šrafciger ravni 911.1144 8x150mm KS TOOLS
Šrafciger ravni 911.1144 8x150mm KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 732,00 din