Šifra proizvoda: ZD-507M-150W
Opis i namena proizvoda
  • Pištolj lemilica 150W ZD-507M-150W
  • Pištolj lemilica 150W ZD-507M-150W je izvanredan alat za različite lemljenje i popravke.
  • Sa snagom od 150W, brzo se zagreva i omogućava efikasno lemjenje.
  • Ključne karakteristike:
  • Brzo zagrevanje: Uređaj se brzo priprema za rad, štedeći vreme.
  • Ergonomski dizajn: Udobna ručka omogućava lakšu kontrolu i smanjuje umor tokom dužih radova.
  • Robustna konstrukcija: Izrađena od kvalitetnih materijala za dugotrajan rad.
spacer Karakteristike proizvoda
  • Brend ZD
  • Tip Pištolj lemilica
  • Napajanje 220-240 V~
  • Snaga 150 W
  • Tip grejača Keramički
  • Temperatura vrha -
  • Kabel 1.2 m
  • Rezervni delovi (nisu u sklopu)    Vrh: D2-1
  • Masa 618 g
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Slova za utiskivanje u metal 642LPB 8mm UNIOR
Slova za utiskivanje u metal 642LPB 8mm UNIORmaterijal: ugljenični alatni čelikantikorozivna zaštitaset od 27 utiskivača sa slovima od A do ...
cena: 9.774,00 din
 detaljnije
Ključ nasadni prihvat 1/2" 190/1 12p 1/2" UNIOR
cena: 651,00 din
 detaljnije
Burgija za beton SDSMAX 30/570/450 MAKITA
akcija
Odvijač ravni 0,8 x 4 x 175mm VDE 2A5 VILLAGER
Odvijač ravni 0,8 x 4 x 175mm VDE 2A5 VILLAGER - proizvod na akciji cena: 260,00 din
180,00 din
akcija
Burgija za metal PRO HSS DIN-338 9,00mm (5kom) Irwin
Burgija za metal PRO HSS DIN-338 9,00mm (5kom) Irwin - proizvod na akciji cena: 600,00 din
336,00 din
Drobilica za granje UD2500 Makita
Drobilica za granje UD2500 Makita - proizvod na akciji cena: 65.990,00 din
Pneumatska ručica 1/4″ 68Nm 1922P1 Beta
Pneumatska ručica 1/4″ 68Nm 1922P1 Beta - proizvod na akciji cena: 41.550,00 din
Udarni odvijač 1200W TW1000 MAKITA
Udarni odvijač 1200W TW1000 MAKITA - proizvod na akciji cena: 87.490,00 din