Šifra proizvoda: ZD-715L-200W
Opis i namena proizvoda
  • Štapna lemilica 200W ZD-715L-200W
  • Štapna lemilica velike snage sa prekidačem
spacer Karakteristike proizvoda
  • Napon: 230V
  • Snaga: 200W
  • Tip rezervnog vrha: W4-1
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Set nareznica i ureznica M3-M12 Modeco
cena: 23.942,00 din
 detaljnije
Makita akumulatorski udarni odvijač 40V TW005GZ
Makita akumulatorski udarni odvijač 40V TW005GZ predstavlja vrhunski alat namenjen profesionalcima koji zahtevaju visoku efikasnost, izdržljivost i ...
cena: 38.990,00 din
 detaljnije
Beorol Prsluk za alat
Beorol Prsluk za alat
akcija
Fieldmann FDSM 200120-E mešalica za beton 120L 550W električna građevinska mešalica
Fieldmann FDSM 200120-E mešalica za beton 120L 550W električna građevinska mešalica - proizvod na akciji cena: 31.187,00 din
35.990,00 din
akcija
Ubodna testera 710W RAGE7-S Evolution
Ubodna testera 710W RAGE7-S Evolution - proizvod na akciji cena: 21.488,00 din
19.344,00 din
Black&Decker BCD001C1 Aku bušilica, 18V 1x1.5Ah
Black&Decker BCD001C1 Aku bušilica, 18V 1x1.5Ah - proizvod na akciji cena: 16.873,00 din
Nasadni ključ 1/2" Torx T20 KS TOOLS
Nasadni ključ 1/2" Torx T20 KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 768,00 din
Klešta špic dugačka 2/1 set 1009L/DP-S2 Beta
Klešta špic dugačka 2/1 set 1009L/DP-S2 Beta - proizvod na akciji cena: 12.000,00 din
Tester kompresije pritiska - za motore na dizel gorivo KS TOOLS
Nasadni ključ 1/2" 21mm KS TOOLS
Nasadni ključ 1/2" 21mm  KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 696,00 din
Stanley FMC692L FatMax punjač za baterije 14,4V - 18V
Stanley FMC692L FatMax punjač za baterije 14,4V - 18V - proizvod na akciji cena: 6.182,00 din
Ubodne testerice HG13 za meko drvo i plastiku 75mm (5kom) Wilpu
Ubodne testerice HG13 za meko drvo i plastiku 75mm (5kom) Wilpu - proizvod na akciji cena: 342,00 din
Krunasta testera Bi-metal 70mm Makita
Krunasta testera Bi-metal 70mm Makita - proizvod na akciji cena: 1.661,00 din
Udarni viljuškasti ključ 41mm KS TOOLS
Udarni viljuškasti ključ 41mm KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 4.560,00 din
Akumulatorska kekserica za žlebove DPJ180Z Makita
Akumulatorska kekserica za žlebove DPJ180Z Makita - proizvod na akciji cena: 35.590,00 din
TCT list za testeru 160/20mm MAKForce B-32091 Makita
TCT list za testeru 160/20mm MAKForce B-32091 Makita - proizvod na akciji cena: 3.540,00 din
Makaze voćarske ALU profi Winland
Makaze voćarske ALU profi Winland - proizvod na akciji cena: 1.051,00 din
Wera 6000 Joker 4 set kombinovanih ključeva sa račnom
Wera 6000 Joker 4 set kombinovanih ključeva sa račnom - proizvod na akciji cena: 20.052,00 din
Poluga za ratkapne L360 KS TOOLS
Poluga za ratkapne L360 KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 2.520,00 din
Knipex 48 11 J3 Precizna klešta za sigurnosne unutrašnje prstenove 225 mm
Knipex 48 11 J3 Precizna klešta za sigurnosne unutrašnje prstenove 225 mm - proizvod na akciji cena: 3.333,00 din
Električna šrafilica GSR 6-45TE BOSCH
Električna šrafilica GSR 6-45TE BOSCH - proizvod na akciji cena: 18.174,00 din
Polir sunđer beli 150 mm Makita
Polir sunđer beli 150 mm Makita - proizvod na akciji cena: 1.200,00 din
Bosch PBS 75 AE tračna šlajferica - brusilica 750W
Bosch PBS 75 AE tračna šlajferica - brusilica 750W - proizvod na akciji cena: 25.841,00 din