Šifra proizvoda: ZD-715L-150W
Opis i namena proizvoda
  • Štapna lemilica 150W ZD-715L-150W
  • Štapna lemilica velike snage sa prekidačem
  • Za lemljenja gde je potrebna veća toplotna energija
  • Sa zamenjivim vrhom
spacer Karakteristike proizvoda
  • Napajanje 230 V~
  • Snaga 150 W
  • Tip grejača Liskun
  • Kabel 1.2 m
  • Rezervni delovi (nisu u sklopu)    Vrh: W3-1
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Probojac 1 640/6 Unior
Probojac 1 640/6 Unior
cena: 534,00 din
 detaljnije
Sečice kose višenamenske 160mm 462/4G Unior
Sečice kose višenamenske 160mm 462/4G Uniormaterijal: specijalni alatni čelikkovane, potpuno poboljšane i ojačanerezne ivice induktiv ...
cena: 2.743,00 din
 detaljnije
Izmenjivi šrafciger 15 delova sa nastavcima Modeco
Izmenjivi šrafciger sa nastavcima Modeco ...
akcija
Akumulatorska recipro testera 18V TD8202 GARDENmaster
Akumulatorska recipro testera 18V TD8202 GARDENmaster - proizvod na akciji cena: 9.990,00 din
6.890,00 din
akcija
Udarni odvrtač GDS 18 E Bosch
Udarni odvrtač GDS 18 E Bosch - proizvod na akciji cena: 95.181,00 din
73.780,00 din
Knipex makaze za kablove StepCut 1000V VDE 160mm 95 16 160
Knipex makaze za kablove StepCut 1000V VDE 160mm 95 16 160 - proizvod na akciji cena: 8.813,00 din