Šifra proizvoda: ZD-715L-300W
Opis i namena proizvoda
  • Štapne lemilice 300W ZD-715L-300W
  • Štapna lemilica velike snage sa prekidačem
  • Napon: 230V
  • Snaga: 300W
  • Tip rezervnog vrha: W5-1
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Zidarski čekić široki 600gr sa metalnom drškom Modeco
cena: 880,00 din
 detaljnije
Stezna glava 1/2, 13 mm Womax
Stezna glava 1/2, 13 mm Womax
Stezna glava 1/2, 13 mm WomaxWomax donosi rešenje za precizno i sigurno stezanje bušilica i burgija sa ovom metalnom steznom glavom od 13 mm. Ovaj m ...
cena: 666,00 din
 detaljnije
List cirkulara za drvo 185x20/16x2.2x24T Villager
akcija
Podešavajući tajmer za vodu Bomber
Podešavajući tajmer za vodu Bomber - proizvod na akciji cena: 1.441,00 din
1.190,00 din
akcija
Nagibna stona testera LS0816F Makita
Nagibna stona testera LS0816F Makita - proizvod na akciji cena: 45.990,00 din
36.790,00 din
Klešta špicasta kriva 200 mm 26 25 200 KNIPEX
Klešta špicasta kriva 200 mm 26 25 200 KNIPEX - proizvod na akciji cena: 5.583,00 din
Krunasta testera Bi-metal 44mm Makita
Krunasta testera Bi-metal 44mm Makita - proizvod na akciji cena: 1.126,00 din
Valjak moher prirodni 23cm BEOROL
Valjak moher prirodni 23cm BEOROL - proizvod na akciji cena: 288,00 din
Gardena slavina kuglična 3/4" - 1/2"
Gardena slavina kuglična 3/4" - 1/2" - proizvod na akciji cena: 2.220,00 din
DeWalt DCF897NT 18V XR Akumulatorski udarni odvijač 3/4", bez baterije i punjača
DeWalt DCF897NT 18V XR Akumulatorski udarni odvijač 3/4", bez baterije i punjača - proizvod na akciji cena: 48.979,00 din
Akumulatorski pištolj za popunjavanje DCG180Z Makita
Akumulatorski pištolj za popunjavanje DCG180Z Makita - proizvod na akciji cena: 29.190,00 din
Ugaona električna brusilica 125mm 1400W 9565CR MAKITA
Ugaona električna brusilica 125mm 1400W 9565CR MAKITA - proizvod na akciji cena: 20.790,00 din
FIELDMANN FDUZ 79020 Baterija 20V Li-Ion 2Ah Fast Power
FIELDMANN FDUZ 79020 Baterija 20V Li-Ion 2Ah Fast Power - proizvod na akciji cena: 4.142,00 din
Krunasta testera Bi-metal 60mm Makita
Krunasta testera Bi-metal 60mm Makita - proizvod na akciji cena: 1.416,00 din