  • Električni trimer za živu ogradu HTEG61B-510 Iskra
Unesite Vaš E-mail:
cena: 7.417,00 din
(PDV uključen)
  • Vreme isporuke: 2 - 7 dana
  • Cena isporuke:po cenovniku
  • Masa za isporuku: 2,000 kg
  • Roba se isporučuje na teritoriji Republike Srbije
  • Način dostave: Kurirska služba
  • Deklaracija
Kol:
Saobraznost: 25 meseci
Uputstvo za upotrebu
uputstvo za upotrebu
   Iskra
Proizvođač: Iskra
Šifra proizvoda: HTEG61B-510
Opis i namena proizvoda
  • Električni trimer za živu ogradu HTEG61B-510 Iskra je pouzdan alat namenjen hobi upotrebi, koji omogućava brzo i lako održavanje i oblikovanje živice. Sa kompaktnim dimenzijama i sečivom dužine 510 mm, ovaj trimer je idealan za kućne korisnike koji žele da održe svoj spoljašnji prostor urednim i lepo oblikovanim.
  • Njegova mala težina i gumirana ručka osiguravaju stabilan rad čak i tokom dužih perioda upotrebe, pružajući vam udobnost i kontrolu nad uređajem. Ovaj trimer za živicu napaja se na 230-240 V~ / 50 Hz i poseduje snagu od 550 W, što obezbeđuje dovoljno snage za efikasno sečenje živice.
  • Sa obrtajima od 1500 okr/min-1 (u praznom hodu), ovaj električni trimer pruža brzo i precizno sečenje, dok je tip motora električni, što ga čini jednostavnim za upotrebu i održavanje. Dužina mača od 510 mm (20") omogućava vam da lako dosegnete i oblikujete različite delove živice, dok je prečnik sečenja 16 mm (0.6"), što ga čini pogodnim za sečenje i debljih grana.
spacer Karakteristike proizvoda
  • Tip Trimer za živicu
  • Napajanje 230-240 V~ / 50 Hz
  • Snaga 550 W
  • Obrtaji 1500 okr/min-1 (u praznom hodu)
  • Tip motora Električni
  • Dužina mača 510 mm (20")
  • Prečnik sečenja 16 mm (0.6")
  • Dužina kabela 35 cm
  • Masa 1.6 kg
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Klamerice 11.4x6mm 1000 kom. Lux
Klamerice br.41 6mm 1000 kom. LuxSet klamarica 1000 kom. ...
cena: 563,00 din
 detaljnije
Klešta papagaj 441/4P 240mm UNIOR
Klešta papagaj 441/4P 240mm UNIORmaterijal: specijalni alatni čelikkovana, potpuno poboljšana i ojačanačeljusti fino bru&sc ...
 detaljnije
T-ručka sa kliznim adapterom 1/4" za nastavke i bitove HT1W879 Hogert
akcija
Električna kružna testera 1600W 67mm DWE575K DeWalt
Električna kružna testera 1600W 67mm DWE575K DeWalt - proizvod na akciji cena: 38.968,00 din
32.100,00 din
akcija
Knipex set izolovanih odvijača 1000V 6 delova 00 20 12 V02
Knipex set izolovanih odvijača 1000V 6 delova 00 20 12 V02 - proizvod na akciji cena: 10.692,00 din
8.290,00 din
Set okastih ključeva Torx 8-19 mm 6 kom KS TOOLS
Set okastih ključeva Torx 8-19 mm 6 kom KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 17.640,00 din
Električna ubodna testera 450W 4329 MAKITA
Električna ubodna testera 450W 4329 MAKITA - proizvod na akciji cena: 11.690,00 din
Villager Falcon 5111 T-ES samohodna motorna kosačica 3 kW, elektrostart, 4-u-1 sistem, 51 cm
Villager Falcon 5111 T-ES samohodna motorna kosačica 3 kW, elektrostart, 4-u-1 sistem, 51 cm - proizvod na akciji cena: 73.500,00 din
RUBI 27922 RCH-1200 RS mašina za sečenje keramike, 1200mm, sa torbom i nožićem
RUBI 27922 RCH-1200 RS mašina za sečenje keramike, 1200mm, sa torbom i nožićem - proizvod na akciji cena: 92.261,00 din
Klešta armiračka ojačana 99 14 300 300MM KNIPEX
Klešta armiračka ojačana 99 14 300 300MM KNIPEX - proizvod na akciji cena: 4.809,00 din
Bosch EasyInflate 18V-500 Akumulatorska pneumatska pumpa za vazduh, bez baterije i punjača 0603947200
Bosch EasyInflate 18V-500 Akumulatorska pneumatska pumpa za vazduh, bez baterije i punjača 0603947200 - proizvod na akciji cena: 8.968,00 din
FIELDMANN FDPP 200705-E mini ručni cirkular
FIELDMANN FDPP 200705-E mini ručni cirkular - proizvod na akciji cena: 9.827,00 din
Akumulatorska bušilica - odvrtač GSR 120-LI 2x2Ah Professional Bosch
Proxxon MICRO pištolj za topao vazduh MH 550
Proxxon MICRO pištolj za topao vazduh MH 550 - proizvod na akciji cena: 6.048,00 din
Stanley modularna kolica za alat sa točkovima 4u1 1-79-206
Stanley modularna kolica za alat sa točkovima 4u1 1-79-206 - proizvod na akciji cena: 26.564,00 din
Stona kružna testera-cirkular 1500W MLT100 MAKITA
Stona kružna testera-cirkular 1500W MLT100 MAKITA - proizvod na akciji cena: 163.990,00 din
List testere 305mm dijamantski EVO305-DIAM Evolution
List testere 305mm dijamantski EVO305-DIAM Evolution - proizvod na akciji cena: 14.948,00 din
Punjač akumulatora Hogert HT8G613 12V
Punjač akumulatora Hogert HT8G613 12V - proizvod na akciji cena: 15.723,00 din
Akumulatorski udarni odvijač 320Nm bez četkica 20V GARDENmaster
Akumulatorski udarni odvijač 320Nm bez četkica 20V GARDENmaster - proizvod na akciji cena: 13.990,00 din
Univerzalni ključ 00 11 01 Knipex
Univerzalni ključ 00 11 01 Knipex - proizvod na akciji cena: 5.026,00 din
Makita M9203B ekscentar brusilica 92x185mm
Makita M9203B ekscentar brusilica 92x185mm - proizvod na akciji cena: 10.590,00 din