  • Teleskopski električni trimer za živu ogradu ETHT1000 Scheppach
Unesite Vaš E-mail:
cena: 12.990,00 din
(PDV uključen)
  • Vreme isporuke: 2 - 7 dana
  • Cena isporuke:po cenovniku
  • Roba se isporučuje na teritoriji Republike Srbije
  • Način dostave: Kurirska služba
  • Deklaracija
Kol:
Saobraznost: 2 + 1 godina uz registraciju Servis
   Scheppach alati
Proizvođač: Scheppach alati
Šifra proizvoda: 62805TE
Opis i namena proizvoda
  • Snažan elektromotor od 1000 W, maksimalna brzina sečenja od 1000 rezova u minuti, kao i robusna laserski sečena čelična oštrica, garantuju brz napredak u radu.
  • Snažne elektro-teleskopske makaze za živu ogradu, idealne za visoke žbunove, ograde i grmlje, ukupna dužina 2590 mm
  • Rotirajuća glava za sečenje pod uglom od 135°, sa 10 podešavanja
  • Maksimalna debljina grane za sečenje: 20 mm
  • Laserski sečena čelična oštrica za maksimalnu efikasnost
  • Praktično rasterećenje kabla
  • Rad bez emisije zahvaljujući elektro pogonu
  • Dužina sečiva: 500 mm / maksimalna dužina sečenja: 410 mm
  • Jednostavna montaža i demontaža zahvaljujući praktičnom brzom zatvaraču
  • Naramenica za udoban rad bez zamaranja
spacer Karakteristike proizvoda
  • Vrsta pogona: Elektro
  • Napon: 230-240V
  • Snaga 1000 W
  • Maksimalan prečnik sečenja: 20 mm
  • Dužina sečenja: 410,0 mm
  • Tvrdoća noža (maks.): 48,0 HRC
  • Tvrdoća noža (min.): 46,0 HRC
  • Minimalni ugao podešavanja glave za sečenje: 45,0°
  • Dužina mača: 500,0 mm
  • Dužina sa produžetkom: 2590,0 mm
  • Opšte dimenzije 150x100x2650 mm
  • Maksimalna brzina motora: 1000 o/min
  • Nazivna struja: 4,3 A
  • Klasa uređaja: Klasa II
  • Frekvencija: 50 Hz
  • Klasa izolacije: F (maks. temperatura motora 155°C)
  • Vrsta kočnice motora: Električna
  • Tip motora: Motor sa četkicama
  • Napon: 230-240 V
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Akumulatorska lančana testera DUC306Z Makita
cena: 53.890,00 din
 detaljnije
Ključ krstasti za točkove 213/6 32 UNIOR
 detaljnije
Spiralna burgija DIN 345 tip N MK4 HSS Ø 50,00mm Ruko
Spiralna burgija DIN 345 tip N MK3 HSS Ø 50,00mm RukoVisoko efikasna standardna burgija sa Morzeovim konusom.Za bušenje čelika, livenog ...
akcija
Najlon za trimer art 23 ART 23 Combitrim BOSCH (10kom)
Najlon za trimer art 23 ART 23 Combitrim BOSCH (10kom) - proizvod na akciji cena: 1.996,00 din
990,00 din
akcija
Reverzibilna račna 1921N3 68Nm Beta
Reverzibilna račna 1921N3 68Nm Beta - proizvod na akciji cena: 25.244,00 din