  • Elektro-pneumatska kombinovana bušilica SDSMax DH40MC-WS Hitachi
Unesite Vaš E-mail:
prodato
Proizvod je rasprodat.
Aktuelne proizvode iz ove kategorije možete pogledati klikom na dugme ispod:
Vidi proizvode
Saobraznost: 3 Godine uz registraciju Servis
   HITACHI alati
Proizvođač: HITACHI alati
Šifra proizvoda: DH40MR
Opis i namena proizvoda
  • 3 načina rada, bušenje, udarno bušenje i štemovanje
  • Elektronska kontrola brzine, čak i pri velikim opterećenjima u radu
  • Mekani, neklizajući rukohvat, upija vibracije i poboljšava udobnost i rukovanje alatom
spacer Karakteristike proizvoda
  • Max prečnik bušenja u beton 40 mm
  • Max prečnik bušenja sa krunom 105 mm
  • Nazivna snaga 1100 W
  • Broj obrtaja u praznom hodu 620/min
  • Broj udaraca 2800/min.
  • Energija udarca 10,5 J
  • Tezina 6.8 kg
spacer Obim isporuke
  • kofer
  • bočna ručka
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Pumpa akumulatorska W-BP 50 Womax
cena: 8.999,00 din
 detaljnije
Black&Decker Brzi punjač BDC1A15 14.4-18V
Black&Decker Brzi punjač BDC1A15 14.4-18VOptimalno vreme radaLagan i kompaktanKompatibilan sa 14,4V ili 18V Black + Decker litijum-jonskim bateri ...
cena: 10.010,00 din
 detaljnije
Burgija za staklo HM-S 6x75mm Metabo
akcija
Akumulatorski 18V usisavač DCL180ZB Makita
Akumulatorski 18V usisavač DCL180ZB Makita - proizvod na akciji cena: 9.690,00 din
7.690,00 din
akcija
Proxxon precizni V-blokovi (par) od kaljenog čelika – 50 × 30 × 30 mm
Proxxon precizni V-blokovi (par) od kaljenog čelika – 50 × 30 × 30 mm - proizvod na akciji cena: 6.995,00 din
6.639,00 din
Hikoki H41MB2 SDS-MAX Elektro-pneumatska štemarica Hitachi
Hikoki H41MB2 SDS-MAX Elektro-pneumatska štemarica Hitachi - proizvod na akciji cena: 56.676,00 din
Torba za alat i pribor 533x260x260mm Makita
Torba za alat i pribor 533x260x260mm Makita - proizvod na akciji cena: 3.100,00 din
Muljača ručna sa funkcijom odvajanja peteljki ENO3 Enoitalija
Akumulatorska udarna bušilica-odvijač DHP485RFE Makita
Akumulatorska udarna bušilica-odvijač DHP485RFE  Makita - proizvod na akciji cena: 41.290,00 din
Proxxon MicroClick digitalni moment ključ MC 200, 40-200 Nm, 1/2''
Proxxon LHW/A akumulatorska ugaona brusilica sa dugim vratom – bez baterije i punjača
Rezač za cevi RAS Cu-INOX 3-28 MINI REMS
Rezač za cevi RAS Cu-INOX 3-28 MINI REMS - proizvod na akciji cena: 6.440,00 din
Aku ubodna testera IXES C-JS220-X Scheppach
Aku ubodna testera IXES C-JS220-X Scheppach - proizvod na akciji cena: 9.600,00 din
Ploča za kompakter HULKPAD Evolution
Ploča za kompakter HULKPAD Evolution - proizvod na akciji cena: 12.200,00 din
Bosch GBS 750 Tračna brusilica 850W 75x533mm 06012C1020
Bosch GBS 750 Tračna brusilica 850W 75x533mm 06012C1020 - proizvod na akciji cena: 24.768,00 din
Makita SK700D Akumulatorski laser sa više linija
Makita SK700D Akumulatorski laser sa više linija - proizvod na akciji cena: 60.590,00 din
Bosch Dijamantska rezna ploča Best for Ceramic 350 x 30/25,40 x 3 x 10 mm
Bosch Dijamantska rezna ploča Best for Ceramic 350 x 30/25,40 x 3 x 10 mm - proizvod na akciji cena: 32.002,00 din