  • Glodalica za drvo 2300W RP2300FCX MAKITA
Unesite Vaš E-mail:
prodato
Proizvod je rasprodat.
Aktuelne proizvode iz ove kategorije možete pogledati klikom na dugme ispod:
Vidi proizvode
Saobraznost: 3 Godine uz registraciju Servis
Uputstvo za upotrebu
uputstvo za upotrebu
   Makita
Proizvođač: Makita
Šifra proizvoda: RP2300FCX
Opis i namena proizvoda
  • izuzetno produktivаn аlаt zа nаjteže poslove u prerаdi drvetа
  • formirаnje ivicа shpuntovаniiа, Chаmfering, ukopаvаnje uređаja i kаnаlа, itd
  • Visoke performаnse ruterа Mаkitа RP 2300FC obezbeđuje snаžаn motor (2300 W) koji može dа izdrži velikа opterećenjа.
  • Mаksimаlnа dubinа sečenjа - 70 mm.
  • Podešаvаnje dubine rezа je jednostаvno i veomа precizаno.
  • Frezer Mаkitа RP 2300FC funkcije Elektronikа potrebne zа kvаlitetаn i komforаn rаd.
spacer Karakteristike proizvoda
  • Kontinuirana ulazna snaga  2.300 W
  • Brzina bez opterećenja  9.000 - 22.000 min-1
  • Maksimalna dubina ukopavanja  70 mm
  • Maksimalan kapacitet prihvata alata  12 mm
  • Dimenzije (DxŠxV)  155 x 290 x 312 mm
  • Težina prema EPTA –i  6,1 kg
  • Ugrađeno radno LED svetlo
  • Mlaznica za usisivač/vreću za prašinu
  • Mekani start
  • Zabravnik za vreteno
  • Konstantna kontrola brzine
spacer Obim isporuke
  • adapter za usisavanje [194934-8]
  • zavrtnji M6 x 135 [266491-7]
  • stezna glava 12 mm [763628-2]
  • stezni ključ [781030-7]
  • priložena pločica 6 [941152-7]
  • paralelna vodilica [194732-0]
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Makaze TMP za rezidbu 200mm 370521 4255OM
TMP makaze za rezidbu, model 370521, dužine 200 mm predstavljaju profesionalni baštenski alat za precizno i čisto orezivanje grana, izdanaka ...
cena: 1.764,00 din
 detaljnije
Merdevine za domaćinstvo metal/alu 5+1
cena: 6.599,00 din
 detaljnije
Irimo impact nasadni ključ duboki 1/2" 27mm
akcija
Vibraciona brusilica 190W BO3710 MAKITA
Vibraciona brusilica 190W BO3710 MAKITA - proizvod na akciji cena: 11.990,00 din
9.590,00 din
akcija
Proxxon pumpa za pretakanje ulja AP 12
Proxxon pumpa za pretakanje ulja AP 12 - proizvod na akciji cena: 9.108,00 din
8.469,00 din
List testere 305mm dijamantski EVO305-DIAM Evolution
List testere 305mm dijamantski EVO305-DIAM Evolution - proizvod na akciji cena: 14.948,00 din
Hikoki adapter ET36A AC/DC adapter za korišćenje MultiVolt alata preko napona od 220 V
Hikoki adapter ET36A AC/DC adapter za korišćenje MultiVolt alata preko napona od 220 V - proizvod na akciji cena: 29.556,00 din
Špic L250mm KS TOOLS
Špic L250mm KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 768,00 din
Makita bušač šmirgle za BO4900V/9046
Makita bušač šmirgle za BO4900V/9046 - proizvod na akciji cena: 3.308,00 din
Makaze za grane 100cm 10011/A Falket
Makaze za grane 100cm 10011/A Falket - proizvod na akciji cena: 12.528,00 din
Navlaka za automehaničare 1200x500 KS TOOLS
Navlaka za automehaničare 1200x500 KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 6.720,00 din
Dizalica lančana - flašencug 0.5t 8143 Beta
Dizalica lančana - flašencug 0.5t 8143 Beta - proizvod na akciji cena: 31.725,00 din
FIELDMANN FZN 70205-0 Akumulatorski trimer za ogradu Fast Power
Električna kružna testera 1350W 65mm DWE560 DeWalt
Električna kružna testera 1350W 65mm DWE560 DeWalt - proizvod na akciji cena: 30.430,00 din
Ugaonik 30 x 4 cm 309 Kapro
Ugaonik 30 x 4 cm 309 Kapro - proizvod na akciji cena: 984,00 din
RUBI 11974 TP-125-T ručna mašina za sečenje pločica, 125cm
RUBI 11974 TP-125-T ručna mašina za sečenje pločica, 125cm - proizvod na akciji cena: 92.808,00 din
List cirkulara drvo 165x40x20 A-86044 Makita
List cirkulara drvo 165x40x20 A-86044 Makita - proizvod na akciji cena: 2.298,00 din
Hogert HT4R622 pneumatski pištolj - udarni odvijač 1/2" 610Nm
Hogert HT4R622 pneumatski pištolj - udarni odvijač 1/2" 610Nm - proizvod na akciji cena: 17.944,00 din
Proxxon MICROMOT mrežni adapter NG 2/S
Proxxon MICROMOT mrežni adapter NG 2/S - proizvod na akciji cena: 4.788,00 din
Testera za grane profi sa futrolom SME-27G Falket
Testera za grane profi sa futrolom SME-27G Falket - proizvod na akciji cena: 3.744,00 din
Akumulatorska bušilica-šrafilica GSR 12V-30 Bosch
Akumulatorska bušilica-šrafilica GSR 12V-30 Bosch - proizvod na akciji cena: 22.198,00 din
Akumulatorska univerzalna testera GSA 12V-14 Professional Solo Bosch
Akumulatorska univerzalna testera GSA 12V-14 Professional Solo Bosch - proizvod na akciji cena: 18.359,00 din