  • Grafitne četkice komad za VET1800P Villager
Unesite Vaš E-mail:
cena: 528,00 din
(PDV uključen)
  • Vreme isporuke: 2 - 7 dana
  • Cena isporuke:po cenovniku
  • Roba se isporučuje na teritoriji Republike Srbije
  • Način dostave: Kurirska služba
  • Deklaracija
Kol:
   VILLAGER
Proizvođač: VILLAGER
Šifra proizvoda: 020360
Opis i namena proizvoda
  • Odgovaraju za alat Villager: VET1800P
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Spojnica  dva creva 1/2" 5439 G.F.
cena: 195,00 din
 detaljnije
Čekić macola sa drvenom drškom 818 6kg Unior
 detaljnije
Gardena ms nastavak 3/4" spoljni navoj
akcija
DeWalt DCS380N 18V XR recipro testera akumulatorska Solo
DeWalt DCS380N 18V XR recipro testera akumulatorska Solo - proizvod na akciji cena: 30.114,00 din
24.800,00 din
akcija
Orman za alat sa 5 fioka 33.4 Lit Keter
Orman za alat sa 5 fioka 33.4 Lit Keter - proizvod na akciji cena: 17.016,00 din
14.990,00 din
Scheppach BC-CD60-X akumulatorska udarna bušilica
Scheppach BC-CD60-X akumulatorska udarna bušilica - proizvod na akciji cena: 9.000,00 din
FIELDMANN FDUZ 79020 Baterija 20V Li-Ion 2Ah Fast Power
FIELDMANN FDUZ 79020 Baterija 20V Li-Ion 2Ah Fast Power - proizvod na akciji cena: 4.142,00 din
List testere za metal 355mm Evolution
List testere za metal 355mm Evolution - proizvod na akciji cena: 22.001,00 din
Starter prenosni za laka i komercijalna vozila 12/24V 1498/24 BETA
Klešta papagaj 87 01 400 mm KNIPEX
Klešta papagaj 87 01 400 mm KNIPEX - proizvod na akciji cena: 12.178,00 din
Ugaoni cevasti ključ 19mm KS TOOLS
Ugaoni cevasti ključ 19mm KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 1.860,00 din
Komplet makaze za orezivanje, testera i futrola STREND PRO
Komplet makaze za orezivanje, testera i futrola STREND PRO - proizvod na akciji cena: 2.165,00 din
Akumulatorska ugaona brusilica C-AG125-X Scheppach (DIY)
Akumulatorska ugaona brusilica C-AG125-X Scheppach (DIY) - proizvod na akciji cena: 8.400,00 din
Klešta dvoručna za pop nitne 1740B 330 Beta
Klešta dvoručna za pop nitne 1740B 330 Beta - proizvod na akciji cena: 13.650,00 din
Stanley STA10410 FATMAX list testere za drvo
Stanley STA10410 FATMAX list testere za drvo - proizvod na akciji cena: 1.744,00 din
Knipex klešta za spoljašnje sigurnosne prstenove 180mm 46 13 A2
Knipex klešta za spoljašnje sigurnosne prstenove 180mm 46 13 A2 - proizvod na akciji cena: 3.798,00 din
Motorna testera 2.9 KS GMA25 GARDENmaster
Motorna testera 2.9 KS GMA25 GARDENmaster - proizvod na akciji cena: 19.999,00 din
Akumulatorski ručni cirkular Fuse VLN 1620 Villager
Akumulatorski ručni cirkular Fuse VLN 1620 Villager - proizvod na akciji cena: 10.709,00 din
Električna glodalica za drvo POF 1400 ACE + set glodala 6 kom. BOSCH
Ranac za alat C5 Beta
Ranac za alat C5 Beta - proizvod na akciji cena: 21.600,00 din
Fen za vreli vazduh 2000W D26414 DeWALT
Fen za vreli vazduh 2000W D26414 DeWALT - proizvod na akciji cena: 16.388,00 din
Pneumatski alat za klipove kočnica 1471M/C22 Beta
Pneumatski alat za klipove kočnica 1471M/C22 Beta - proizvod na akciji cena: 48.900,00 din
Krunasta testera Sandflex® Bi-metal 51mm Bahco
Krunasta testera Sandflex® Bi-metal 51mm Bahco - proizvod na akciji cena: 1.525,00 din