  • Grafitne četkice komad za VET2000N Villager
Unesite Vaš E-mail:
cena: 528,00 din
(PDV uključen)
  • Vreme isporuke: 2 - 7 dana
  • Cena isporuke:po cenovniku
  • Roba se isporučuje na teritoriji Republike Srbije
  • Način dostave: Kurirska služba
  • Deklaracija
Kol:
   VILLAGER
Proizvođač: VILLAGER
Šifra proizvoda: 020392
Opis i namena proizvoda
  • Odgovaraju za alat Villager: VET2000N
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
List tračne testere za metal M-42 2480x27x0.9/8-12z ARNTZ
cena: 4.088,00 din
 detaljnije
Burgija 10X260 mm SDS-PLUS 4 Womax
 detaljnije
Magnetni držač bitova Impact Black 60mm Makita
Magnetni držač bitova Impact Black 60mm MakitaNovi magnetni držači bitova Impact Black poseduju mnogo veću čvrstoću, jer je posebnim postupkom ...
akcija
Knipex ojačana klešta za skidanje izolacije 200mm 13 72 8
Knipex ojačana klešta za skidanje izolacije 200mm 13 72 8 - proizvod na akciji cena: 14.252,00 din
11.050,00 din
akcija
Produžetak za kružne testere za metal L300 KS TOOLS
Produžetak za kružne testere za metal L300 KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 1.356,00 din
890,00 din
DeWalt DCN680NT Akumulatorski pištolj za eksere, bez baterije i punjača
Hikoki Elektropneumatska bušilica DH24PH2 SDSplus Hitachi
Hikoki Elektropneumatska bušilica DH24PH2 SDSplus Hitachi - proizvod na akciji cena: 19.524,00 din
Sečice kose za plastiku 160 mm 72 01 160 KNIPEX
Sečice kose za plastiku 160 mm 72 01 160 KNIPEX - proizvod na akciji cena: 4.799,00 din
Linijski laser sa mernom trakom Atino Bosch
Linijski laser sa mernom trakom Atino Bosch - proizvod na akciji cena: 8.091,00 din
Alat za skidanje tapacirunga 6 kom
Alat za skidanje tapacirunga 6 kom - proizvod na akciji cena: 527,00 din
Nož za Bušač QuikDrill 200mm Fiskars
Nož za Bušač QuikDrill 200mm Fiskars - proizvod na akciji cena: 2.226,00 din
Hikoki NR1890DCA-W9Z 18V akumulatorski pištolj za eksere, bez četkica – telo i kofer
Hikoki NR1890DCA-W9Z 18V akumulatorski pištolj za eksere, bez četkica – telo i kofer - proizvod na akciji cena: 80.988,00 din
Bosch AdvancedMulti 18 Solo, 0603104000 Akumulatorski multifunkcionalni alat, bez baterija
Makita Akumulatorska ugaona brusilica 40V GA023GZ
Makita Akumulatorska ugaona brusilica 40V GA023GZ - proizvod na akciji cena: 35.990,00 din
Ugaoni cevasti ključ 19mm KS TOOLS
Ugaoni cevasti ključ 19mm KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 1.860,00 din
Merni točak GWM 32 Bosch
Merni točak GWM 32 Bosch - proizvod na akciji cena: 11.672,00 din
Fieldmann FZS 2105-E Električni trimer za travu
Fieldmann FZS 2105-E Električni trimer za travu - proizvod na akciji cena: 3.161,00 din
Bosch GWX 13-125 S Mala ugaona brusilica, 125mm, 1.300W
Bosch GWX 13-125 S Mala ugaona brusilica, 125mm, 1.300W - proizvod na akciji cena: 31.724,00 din
Bosch GSR 185-Li Akumulatorska bušilica - odvrtač 18V, 2x2,0 Ah + kofer 06019K3000
Bosch GSR 185-Li Akumulatorska bušilica - odvrtač 18V, 2x2,0 Ah + kofer 06019K3000 - proizvod na akciji cena: 26.419,00 din