  • Hikoki akumulatorska bušilica – odvijač DV18DC-W2Z Solo
stara cena: 37.968
cena: 35.522,00 din
(PDV uključen)
  popust: 6%
  ušteda: 2.446 din
Proizvođač: HIKOKI
Šifra proizvoda: hDV18DC-W2Z
Opis i namena proizvoda
  • Kratko telo sa visokim obrtnim momentom od 140 Nm čini ovu bušilicu odličnim izborom za korisnike koji cene lakoću rada uz maksimalnu efikasnost.
  • Motor bez četkica omogućava brži rad i veću otpornost na opterećenja.
spacer Karakteristike proizvoda
  • Obrtni moment, maks. (meko/tvrdo) 70 / 140 Nm
  • Tip akumulatora Lithium-ion
  • Raspon zatezanja stezne glave, min./maks. 1,5 – 13 mm
  • Broj obrtaja 0 – 500/ 0 – 2.000min-1
  • Napon akumulatora 18 V
  • Prečnik burgije
  • Prečnik bušenja u drvetu, maks. 102 mm
  • Prečnik bušenja u čeliku, maks. 16 mm
  • Prečnik bušenja u cigli, maks. 20 mm
spacer Obim isporuke
  • Ručka
  • Zakačka za pojas
  • Plastični Hitbox kofer
  • Isporučuje se bez punjača i baterije
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
DeWalt DT2384 List za recipro testeru 152mm 5 komada
DeWalt DT2384 List za recipro testeru 152mm 5 komadaDeWalt DT2384 predstavlja vrhunski list za recipro testeru, dizajniran za pružanje izuzetne fleks ...
cena: 1.878,00 din
 detaljnije
Odvijač VDE TBI krstasti PZ2 - 623VDETBI Unior
 detaljnije
Precizna čelična stega Proxxon PM 40 za mikro glodalicu MF 70 - proizvod na akciji
Precizna čelična stega Proxxon PM 40 za mikro glodalicu MF 70
akcija
Akumulatorska heftalica DST221Z Makita
Akumulatorska heftalica DST221Z Makita - proizvod na akciji cena: 34.990,00 din
27.990,00 din
akcija
Laserski daljinomer LD030P Makita
Laserski daljinomer LD030P Makita - proizvod na akciji cena: 11.190,00 din
Grebač 15 11 120 KNIPEX
Grebač 15 11 120 KNIPEX - proizvod na akciji cena: 1.992,00 din
Proxxon Električni alat za rezbarenje-dleto MSG
Proxxon Električni alat za rezbarenje-dleto MSG - proizvod na akciji cena: 19.188,00 din
DeWalt DWHT1-10354 multifunkcionalni nož, 90 mm
DeWalt DWHT1-10354 multifunkcionalni nož, 90 mm - proizvod na akciji cena: 2.900,00 din
DeWalt DCD708D2T Akumulatorska Vibraciona Bušilica - Odvrtač 18V
DeWalt DCD708D2T Akumulatorska Vibraciona Bušilica - Odvrtač 18V - proizvod na akciji cena: 36.784,00 din
Ručna sejalica VHS-10 VILLAGER
Ručna sejalica VHS-10 VILLAGER - proizvod na akciji cena: 6.489,00 din
Električna kosačica FZR 2018-E 1000W Fieldmann
Električna kosačica FZR 2018-E 1000W Fieldmann - proizvod na akciji cena: 8.990,00 din
FIELDMANN FZZ 2001 Aluminijumska platforma za rad
FIELDMANN FZZ 2001 Aluminijumska platforma za rad - proizvod na akciji cena: 8.203,00 din
Stona kružna testera GCM 216 Bosch
Stona kružna testera GCM 216 Bosch - proizvod na akciji cena: 30.650,00 din
Knipex 90 10 165 BK CutiX® skalper 165 mm
Knipex 90 10 165 BK CutiX® skalper 165 mm - proizvod na akciji cena: 3.849,00 din
Laserski nivelator 872S ProLaser sa stativom Kapro
Laserski nivelator 872S ProLaser sa stativom Kapro - proizvod na akciji cena: 15.540,00 din
Benzinske makaze za živu ogradu HT7510 GARDENmaster
Benzinske makaze za živu ogradu HT7510 GARDENmaster - proizvod na akciji cena: 19.990,00 din
Hikoki G3613DE 36V Akumulatorska ugaona brusilica 125 mm Hitachi
Hikoki G3613DE 36V Akumulatorska ugaona brusilica 125 mm Hitachi - proizvod na akciji cena: 32.988,00 din
Laserski nivelator 873 Prolaser Vector + stativ 886-58 Kapro
Set nasadnih ključeva za vađenje oštećenih vijaka 3 kom. KS TOOLS
Gardena rukavice za alat M
Gardena rukavice za alat M - proizvod na akciji cena: 3.054,00 din
Hikoki set 2 x 36V-4Ah / 18V-8Ah UC18YSL3-WJZ Multi Volt Hitachi
Hikoki set 2 x 36V-4Ah / 18V-8Ah UC18YSL3-WJZ Multi Volt Hitachi - proizvod na akciji cena: 48.540,00 din
Klešta armiračka 280 mm 99 01 280 KNIPEX
Klešta armiračka 280 mm 99 01 280 KNIPEX - proizvod na akciji cena: 3.127,00 din
Aparat za pranje pod pritiskom 1400W VHW 80 VILLAGER
Aparat za pranje pod pritiskom 1400W VHW 80 VILLAGER - proizvod na akciji cena: 10.500,00 din