  • Hikoki Akumulatorska bušilica – zavrtač 18V (2×5.0Ah) DS18DE-WFZ
stara cena: 43.932
cena: 40.667,00 din
(PDV uključen)
  popust: 7%
  ušteda: 3.265 din
  Akcija traje od: 13.05.2026. do: 11.06.2026.
gray
  • Vreme isporuke: 2 - 7 dana
  • Cena isporuke:po cenovniku
  • Roba se isporučuje na teritoriji Republike Srbije
  • Način dostave: Kurirska služba
  • Deklaracija
Kol:
   HIKOKI
Proizvođač: HIKOKI
Šifra proizvoda: hDS18DE-WFZ
Opis i namena proizvoda
  • RFC = Reactive Force Control – zaštita protiv iznenadnog uvrtanja alata
  • Najveći obrtni moment u svojoj klasi
  • Idealna za uvrtanje i odvrtanje mašinskih šrafova, samoureznih vijaka ili šrafova za drvo
  • Pogodno za bušenje u materijalima od mekog čelika, drveta, plastike i aluminijuma
  • Ergonomski oblik i kratko telo (155mm) čine ovu šrafilicu savršenim odgovorom na zahteve korisnika koji cene udobnost i lakoću rada
  • Za montažne radove na teško dostupnim mestima
  • Opremljena je motorom bez četkica, što je čini bržom i otpornijom na opterećenja
spacer Karakteristike proizvoda
  • Obrtni moment, maks. (tvrdo/meko) 40 / 70 Nm
  • Tip akumulatora Lithium-ion
  • Raspon zatezanja stezne glave, min./maks. 1,5 – 13 mm
  • Broj obrtaja 0 – 550 / 0 – 2.000 min-1
  • Napon akumulatora 18 V
  • Tip ćelija Litijum-jonski akumulator
  • Prečnik bušenja u drvetu, maks. 52 mm
  • Prečnik bušenja u čeliku, maks. 13 mm
  • Iver vijak Ø 10 x 100 mm
  • Mašinski vijak Ø 6 mm
spacer Obim isporuke
  • Baterije 2 x 5,0 Ah 18V (BSL1850MA)
  • Punjač (UC18YFSL)
  • Kuka za kačenje na kaiš
  • Traka za nošenje
  • Bit
  • Plastični Hitbox kofer
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Municija - klamarice za pneumatsku heftalicu 10mm x 12,7mm Villager ( 1000 kom )
Odgovara za pneumatsku heftalicu  VAT 8016 VILLAGER.Širina heftalice 12,7 mmDubina 10 mm ...
cena: 202,00 din
 detaljnije
Ruko ručna ureznica 2kom DIN 2181 HSS M 24 X 2.00 desni navoj
 detaljnije
Digitalni multimetar DT-991N CEM
akcija
Hikoki akumulatorska ubodna testera CJ18DB-W4Z Solo
Hikoki akumulatorska ubodna testera CJ18DB-W4Z Solo - proizvod na akciji cena: 23.292,00 din
21.617,00 din
akcija
Klešta papagajke 87 21 250 Cobra 250mm Knipex
Klešta papagajke 87 21 250 Cobra 250mm Knipex - proizvod na akciji cena: 5.057,00 din
3.430,00 din
Knipex klešta za krimpovanje hilzni (kablovskih završetaka) 180mm 97 72 180
Knipex klešta za krimpovanje hilzni (kablovskih završetaka) 180mm 97 72 180 - proizvod na akciji cena: 6.791,00 din
Emulzija za narezivanje navoja REMS Sanitol 5 l
Emulzija za narezivanje navoja REMS Sanitol 5 l - proizvod na akciji cena: 28.184,00 din
Struna za trimer okrugla 20LB 2.7mm x 1360 m Villager
Struna za trimer okrugla 20LB 2.7mm x 1360 m Villager - proizvod na akciji cena: 13.985,00 din
List cirkulara testera za drvo MAKFORCE 230x40zx30 MAKITA
List cirkulara testera za drvo MAKFORCE 230x40zx30 MAKITA - proizvod na akciji cena: 6.325,00 din
Bosch UniversalFan Akumulatorski ventilator 18V-1000 Solo
Bosch UniversalFan Akumulatorski ventilator 18V-1000 Solo - proizvod na akciji cena: 14.324,00 din
Proxxon set okastih-čegrtaljka ključeva 6-19mm, 6 delova
Proxxon set okastih-čegrtaljka ključeva 6-19mm, 6 delova - proizvod na akciji cena: 9.812,00 din
DeWalt aku lančana testera DCM565P1
DeWalt aku lančana testera DCM565P1 - proizvod na akciji cena: 60.136,00 din
Senco ExTPro nastavak za DuraSpin šaubere, za deking i rad iznad glave
Wera 6000/6002 Joker 6 set ključeva, 6 komada
Wera 6000/6002 Joker 6 set ključeva, 6 komada - proizvod na akciji cena: 29.546,00 din
Knipex telefonska klešta za hvatanje 160mm 29 25 160
Knipex telefonska klešta za hvatanje 160mm 29 25 160 - proizvod na akciji cena: 4.634,00 din
Usisivač za pepeo od peleta 800W 800-18 AVC AGM
Usisivač za pepeo od peleta 800W 800-18 AVC AGM - proizvod na akciji cena: 5.775,00 din
Knipex odvijač Slim PlusMinus Pozidriv® 1000V VDE PZ/S1 98 25 01 SLS
Knipex odvijač Slim PlusMinus Pozidriv® 1000V VDE PZ/S1 98 25 01 SLS - proizvod na akciji cena: 1.858,00 din
LED naglavna punjiva lampa sa PIR senzorom YW17408-3767
LED naglavna punjiva lampa sa PIR senzorom YW17408-3767 - proizvod na akciji cena: 1.039,00 din
Knipex papagaj klešta Alligator® XL 400mm 88 01 400
Knipex papagaj klešta Alligator® XL 400mm 88 01 400 - proizvod na akciji cena: 10.155,00 din
Akumulatorska heftalica DST221Z Makita
Akumulatorska heftalica DST221Z Makita - proizvod na akciji cena: 34.990,00 din
Makita list testere za drvo 185x30x24z MForce
Makita list testere za drvo 185x30x24z MForce - proizvod na akciji cena: 3.403,00 din
Knipex univerzalni alat za skidanje izolacije 16 80 125 SB
Knipex univerzalni alat za skidanje izolacije 16 80 125 SB - proizvod na akciji cena: 4.334,00 din
Fen za vreli vazduh 2000W D26414 DeWALT
Fen za vreli vazduh 2000W D26414 DeWALT - proizvod na akciji cena: 16.388,00 din