  • Hikoki akumulatorska bušilica-zavrtač 18V (2X2.0Ah) DV18DA-WCZ
stara cena: 22.992
cena: 21.617,00 din
(PDV uključen)
  popust: 6%
  ušteda: 1.375 din
  Akcija traje od: 13.05.2026. do: 11.06.2026.
gray
  • Vreme isporuke: 2 - 7 dana
  • Cena isporuke:po cenovniku
  • Roba se isporučuje na teritoriji Republike Srbije
  • Način dostave: Kurirska služba
  • Deklaracija
Kol:
   HIKOKI
Proizvođač: HIKOKI
Šifra proizvoda: hDV18DA-WCZ
Opis i namena proizvoda
  • Hikoki akumulatorska bušilica-zavrtač 18V (2X2.0Ah) DV18DA-WCZ, alat koji spaja kompaktnost, snagu i pouzdanost za različite vrste radova u radionici i na terenu.
  • Ergonomski oblik i kratko telo od 170 mm čine je savršenim izborom za radove koji zahtevaju visoku preciznost i lakoću rada.
  • Obrtni moment od 18 Nm u mekom i 50 Nm u tvrdom modu omogućava efikasno zatezanje šrafova u različitim materijalima.
  • Tip akumulatora: Lithium-ion, koji obezbeđuje dugotrajnu snagu i brže punjenje.
  • Raspon zatezanja stezne glave od 1,5 mm do 13 mm omogućava upotrebu različitih vrsta burgija i nastavaka.
  • Prečnik bušenja u drvetu do 36 mm, u čeliku do 13 mm i u cigli takođe do 13 mm, što pokriva većinu svakodnevnih potreba za bušenjem.
  • Iver vijak Ø 6 x 7,5 mm i mašinski vijak Ø 6 mm su standardni, omogućavajući širok spektar primena u montažnim i građevinskim radovima.
spacer Karakteristike proizvoda
  • Obrtni moment, maks. (tvrdo/meko): 18 / 50 Nm
  • Tip akumulatora: Lithium-ion
  • Raspon zatezanja stezne glave, min./maks.: 1,5 - 13 mm
  • Broj obrtaja: 0 - 350 / 0 - 1.400 min-1
  • Napon akumulatora: 18 V
  • Tip ćelija: Litijum-jonski akumulator
  • Prečnik bušenja u drvetu, maks.: 36 mm
  • Prečnik bušenja u čeliku, maks.: 13 mm
  • Prečnik bušenja u cigli, maks.: 13 mm
  • Iver vijak: Ø 6 x 7,5 mm
  • Mašinski vijak: Ø 6 mm
spacer Obim isporuke
  • Akumulator 2 x 2,0 Ah 18V (BSL1820M)
  • Punjač (UC18YFS)
  • Plastični kofer
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
UNIOR Set od 68 alata u torbi WORK 900W68
cena: 82.903,00 din
 detaljnije
Knipex papagaj klešta Alligator® XL 400mm 88 01 400 - proizvod na akciji
Knipex papagaj klešta Alligator® XL 400mm 88 01 400
Knipex papagaj klešta Alligator® XL 400mm 88 01 40088 01 400 Knipex Alligator® XL Klasik sada i u dužini 400 mm. čvrste konstrukcije, ...
7.870,00 din
 detaljnije
Pupitaster 2380-08 INSIZE
Pupitaster 2380-08 INSIZE
akcija
Bravarska stega 125mm Maxsteel Heavy Duty Stanley
Bravarska stega 125mm Maxsteel Heavy Duty Stanley - proizvod na akciji cena: 15.779,00 din
13.760,00 din
akcija
DeWalt DCD790D2 18V XR akumulatorska bušilica-odvijač
DeWalt DCD790D2 18V XR akumulatorska bušilica-odvijač - proizvod na akciji cena: 41.166,00 din
Ugaona električna brusilica 125mm 1400W 9565CR MAKITA
Ugaona električna brusilica 125mm 1400W 9565CR MAKITA - proizvod na akciji cena: 20.790,00 din
Set nasadnih ključeva 8-32mm 1/2” 25kom Beta
Set nasadnih ključeva 8-32mm 1/2” 25kom Beta - proizvod na akciji cena: 18.150,00 din
Akumulatorska bušilica odvijač 10,8V Li-Ion 2 Ah DCD710D2 DeWALT
Akumulatorska bušilica odvijač 10,8V Li-Ion 2 Ah DCD710D2 DeWALT - proizvod na akciji cena: 24.444,00 din
Set klešta 3kom 1169BM/D3 Beta
Set klešta 3kom 1169BM/D3 Beta - proizvod na akciji cena: 13.800,00 din
Wiha Set alata u rancu mehaničarski, 43-delni
Wiha Set alata u rancu mehaničarski, 43-delni - proizvod na akciji cena: 97.545,00 din
Nasadni zglobni ključ 19mm KS TOOLS
Nasadni zglobni ključ 19mm KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 3.228,00 din