Šifra proizvoda: hWH18DE-W4Z
Opis i namena proizvoda
  • Hikoki akumulatorska bušilica zavrtač 18V WH18DE-W4Z Solo je kompaktna i snažna alatka namenjena efikasnom zatezanju vijaka u različitim aplikacijama.
  • Motor bez četkica: Obezbeđuje efikasan rad i smanjuje habanje, što produžava životni vek mašine.
  • Izuzetno kompaktan i lagan: Teži samo 0,9 kg i ima dužinu od 120 mm, što olakšava rad čak i u uskim prostorima.
  • Obrtni moment: Impresivnih 175 Nm, što je više nego dovoljno za većinu zahtevnih poslova zatezanja vijaka.
  • Napon akumulatora: 18 V, što je standardna snaga za akumulatorske alate.
  • Prihvat alata: 6,35 mm (1/4” bit), omogućava brzu zamenu i korišćenje različitih vrsta bitova.
  • Kapacitet vijka: Mogu zatezati vijke od M5 do M16, što pokriva širok spektar veličina vijaka.
spacer Karakteristike proizvoda
  • Obrtni moment: 175 Nm
  • Napon akumulatora: 18 V
  • Prihvat alata: 6,35 mm (1/4” bit)
  • Broj udaraca: 0 - 3.400 /min
  • Kapacitet vijka: M5 - M16
spacer Obim isporuke
  • Isporučuje se bez baterije i punjača
  • Plastični Hitbox kofer
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Kabl Sa Motalicom PVC Bubanj 280mm Monofazna 25m Commel
cena: 10.792,00 din
 detaljnije
Akumulatorska ručna kružna testera HS012GZ Makita
cena: 47.890,00 din
 detaljnije
Hikoki Elektro-pneumatska kombinovana bušilica SDSMax DH52MA Hitachi - proizvod na akciji
Hikoki Elektro-pneumatska kombinovana bušilica SDSMax DH52MA Hitachi
Hikoki Elektro-pneumatska kombinovana bušilica SDSMax DH52MA HitachiSnažni motor od 1.500 W (DH52MA) isporučuje snagu potrebnu za zahtevne ra ...
akcija
Burgija za metal PRO HSS DIN-338 20,00mm (prihvat 13,00mm) Irwin
Burgija za metal PRO HSS DIN-338 20,00mm (prihvat 13,00mm) Irwin - proizvod na akciji cena: 1.776,00 din
864,00 din
akcija
Knipex 00 19 72 XS LE Torbica za remen XS za Knipex Cobra® XS i klešta-ključ XS prazna 110 mm
Knipex 00 19 72 XS LE Torbica za remen XS za Knipex Cobra® XS i klešta-ključ XS prazna 110 mm - proizvod na akciji cena: 1.610,00 din
Burgija za metal PRO HSS DIN-338 5,50mm (10kom) Irwin
Burgija za metal PRO HSS DIN-338 5,50mm (10kom) Irwin - proizvod na akciji cena: 576,00 din