Šifra proizvoda: hKC18DA-WAZ
Opis i namena proizvoda
  • Hikoki akumulatorski set KC18DA-WAZ DS18DA + WH18DA
  • Akumulatorsku bušilicu/zavrtač DS18DA:
  • Obrtni moment od maksimalno 50 Nm, što je idealno za širok spektar poslova.
  • Litijum-jonski akumulator za dugotrajnu snagu i pouzdanost.
  • Raspon zatezanja stezne glave od 2 do 13 mm, prilagođen za različite veličine alata.
  • Mogućnost bušenja do 36 mm u drvetu i do 13 mm u čeliku, što ga čini izuzetno fleksibilnim alatom.
  • Akumulatorski udarni zavrtač WH18DA:
  • Brzi udarci do 4000 min-1 za brzo i efikasno završavanje poslova.
  • Impresivan obrtni moment od 140 Nm, koji olakšava zatezanje čak i najtvrđih vijaka.
  • Lagan, sa neto težinom od samo 0,9 kg, što ga čini izuzetno upravljivim i manevrisanim alatom.
spacer Karakteristike proizvoda
  • DS18DA:
  • Obrtni moment, maks. (tvrdo/meko) 18 / 50 Nm
  • Tip akumulatora Lithium-ion
  • Raspon zatezanja stezne glave, min./maks. 2 – 13 mm
  • Broj obrtaja 0 – 350 / 0 – 1.400 min-1
  • Napon akumulatora 18 V
  • Tip ćelija Litijum-jonski akumulator
  • Težina 1,9 kg
  • Prečnik burgije
  • Prečnik bušenja u drvetu, maks. 36 mm
  • Prečnik bušenja u čeliku, maks. 13 mm
  • WH18DA:
  • Broj udaraca 0 – 4.000 min-1
  • Obrtni moment  140 Nm
  • Napon  18v
  • Prihvat 6.35mm (1/4” bit)
  • Težina netto 0,9 kg
spacer Obim isporuke
  • 3 x akumulatora 2,0 Ah baterije (BSL1850MA)
  • Punjač UC18YKSL
  • Plastični kofer
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Burgija za beton SDS plus 12x210mm WOMAX
Dimenzija 12x210 mm SDS-plus ...
cena: 258,00 din
 detaljnije
Glinerica odvijač 140mm TOPEX
Glinerica odvijač 140mm TOPEX
Glinerica odvijač 140mm TOPEXModel ravni ...
cena: 161,00 din
 detaljnije
Set bitova 32kom Metabo
Set bitova 32kom Metabo
akcija
Knipex klešta za spoljašnje sigurnosne prstenove kriva 300mm 46 21 A41
Knipex klešta za spoljašnje sigurnosne prstenove kriva 300mm 46 21 A41 - proizvod na akciji cena: 5.717,00 din
4.430,00 din
akcija
DeWalt DCG409T1 Akumulatorska ugaona brusilica, 1x6Ah
DeWalt DCG409T1 Akumulatorska ugaona brusilica, 1x6Ah - proizvod na akciji cena: 71.961,00 din
59.270,00 din
Proxxon Stona Brusilica TSG 250/E
Proxxon Stona Brusilica TSG 250/E - proizvod na akciji cena: 48.718,00 din
FIELDMANN FZS 2030-E električni trimer za travu
FIELDMANN FZS 2030-E električni trimer za travu - proizvod na akciji cena: 8.609,00 din
DeWalt DWHT1-10354 multifunkcionalni nož, 90 mm
DeWalt DWHT1-10354 multifunkcionalni nož, 90 mm - proizvod na akciji cena: 2.900,00 din
Akumulatorska bušilica-odvrtač GSR 18V-50 Bosch
Akumulatorska bušilica-odvrtač GSR 18V-50 Bosch - proizvod na akciji cena: 30.382,00 din
Kružna testera za drvo i metal HSS-BiMetall 95mm BOSCH
Kružna testera za drvo i metal HSS-BiMetall 95mm BOSCH - proizvod na akciji cena: 3.004,00 din
Bosch GOL 32 D + stativ BT 160 + merna letva GR 500 SET
Bosch GOL 32 D + stativ BT 160 + merna letva GR 500 SET - proizvod na akciji cena: 49.526,00 din
Ključ viljuškasti jednostrani 117/4 21mm UNIOR
Ključ viljuškasti jednostrani 117/4 21mm UNIOR - proizvod na akciji cena: 331,00 din
FIELDMANN FZP 6005-E električna teleskopska lančana testera
FIELDMANN FZP 6005-E električna teleskopska lančana testera - proizvod na akciji cena: 10.656,00 din
Bosch Laserski daljinomer UniversalDistance40C, 0603672101
Bosch Laserski daljinomer UniversalDistance40C, 0603672101 - proizvod na akciji cena: 12.766,00 din
Širometar po Babou skali
Širometar po Babou skali - proizvod na akciji cena: 1.827,00 din
FIELDMANN FDV 200751-E Udarna bušilica 750W
FIELDMANN FDV 200751-E Udarna bušilica 750W - proizvod na akciji cena: 5.136,00 din
Knipex mini skidač izolacije Ø 0,3-1,0mm 12 80 100 SB
Knipex mini skidač izolacije Ø 0,3-1,0mm 12 80 100 SB - proizvod na akciji cena: 8.050,00 din
Akumulatorski udarni odvijač 18V DTW701Z Makita
Akumulatorski udarni odvijač 18V DTW701Z Makita - proizvod na akciji cena: 44.990,00 din
Makita M8700B Električna udarna bušilica SDS+ 710W
Makita M8700B Električna udarna bušilica SDS+ 710W - proizvod na akciji cena: 18.390,00 din
DeWalt DT70620 Nastavak za sečenje lima
DeWalt DT70620 Nastavak za sečenje lima - proizvod na akciji cena: 13.818,00 din
Klešta vodoinstalaterska 86 03 180mm KNIPEX
Klešta vodoinstalaterska 86 03 180mm KNIPEX - proizvod na akciji cena: 9.092,00 din
Makaze za kabl 95 16 200mm 1000V KNIPEX
Makaze za kabl 95 16 200mm 1000V KNIPEX - proizvod na akciji cena: 10.495,00 din
Klešta za skidanje izolacije 0.75 - 2.5 mm Knipex
Klešta za skidanje izolacije 0.75 - 2.5 mm Knipex - proizvod na akciji cena: 12.291,00 din