  • Klešta kombinovana VDE 180mm 109-49-VDE-180 NWS
Unesite Vaš E-mail:
cena: 4.361,00 din
(PDV uključen)
  • Vreme isporuke: 2 - 7 dana
  • Cena isporuke:po cenovniku
  • Roba se isporučuje na teritoriji Republike Srbije
  • Način dostave: Kurirska služba
  • Deklaracija
Kol:
   NWS
Proizvođač: NWS
Šifra proizvoda: 302505EC
Opis i namena proizvoda
  • Klešta kombinovana 1000V VDE 180mm NWS 109-49-VDE-180
  • Kombinovana klešta izrađena od alatnog čelika, kovana i ojačana, mat hromirana
  • Rezne ivice induktivno kaljene
  • Ručke ergonomski oblikovane, SoftGripp, dvokomponentne, izolovane po DIN EN/IEC 60900 standardu
  • Asimetrične čeljusti za bolji prihvat materijala
  • Pogodne kako za ravne tako i za okrugle materijale
  • Držač za ekser i žicu
  • Za hvatanje, savijanje i sečenje tvrdih i mekih žica
  • Izrađena po standardu ISO 5746
  • Kapacitet sečenja 2,2 - 5,2 mm
  • Zavrtanje vijaka i matica do 18 mm
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
CAT vibraciona bušilica DX175 – 600 W, 13 mm
Vibraciona (udarna) bušilica CAT DX175 snage 600 W predstavlja svestran alat za bušenje u drvetu, metalu, betonu, cigli i zidovima. Name ...
cena: 4.999,00 din
 detaljnije
Proxxon FBS 12/EF precizna električna brusilica i bušilica 12V (0.3–3.2 mm, 100W) - proizvod na akciji
Proxxon FBS 12/EF precizna električna brusilica i bušilica 12V (0.3–3.2 mm, 100W)
7.469,00 din
 detaljnije
Levior Diamond Disc DIAMANT 125x1.9x22.2mm
Levior Diamond Disc DIAMANT 125x1.9x22.2mm Solid – Dijamantski disk za precizno sečenjeLevior Diamond disc DIAMANT 125x1.9x22.2mm je visokokval ...