  • Kombinovana klešta VDE 180mm 601V-180-1 Irimo
Unesite Vaš E-mail:
cena: 2.203,00 din
(PDV uključen)
  • Vreme isporuke: 2 - 7 dana
  • Cena isporuke:po cenovniku
  • Masa za isporuku: 0,300 kg
  • Roba se isporučuje na teritoriji Republike Srbije
  • Način dostave: Kurirska služba
  • Deklaracija
Kol:
   Irimo
Proizvođač: Irimo
Šifra proizvoda: 601V-180-1
Opis i namena proizvoda
  • Čelik visokih performansi pd ISO5746 standardu
  • Kombinovana klešta namenjena za rad do napona od 1000V
spacer Karakteristike proizvoda
  • Ivice za sečenje ojačane od 58-65 HRc
  • Standard IOSO5764
  • Dužina 180 mm
  • Kapacitet sečenja srednje tvrda žica 2 mm
  • Napon 1000 V
  • Težina 240 gr
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Set bitova 32kom Metabo
Set bitova 32kom Metabo
cena: 1.572,00 din
 detaljnije
Ključ okasti 180/1 25 x 28mm UNIOR
Ključ okasti 180/1 25 x 28mm UNIORmaterijal: hrom-vanadijumhromirani (EN12540)polirani vrhoviobuhvatni deo sa LIFE profilomizrađen prema standardu I ...
 detaljnije
Burgija M4 SDS+ 6/265/200mm Milwaukee
akcija
List cirkulara za drvo 190x40zx30 D-64967 Makita
List cirkulara za drvo 190x40zx30 D-64967 Makita - proizvod na akciji cena: 1.440,00 din
1.424,00 din
akcija
Stanley SXPW24B perač pod pritiskom 2400W, 170 Bar
Stanley SXPW24B perač pod pritiskom 2400W, 170 Bar - proizvod na akciji cena: 26.079,00 din
17.690,00 din
Knipex klešta za sečenje Bowden sajli 150mm 95 61 150
Knipex klešta za sečenje Bowden sajli 150mm 95 61 150 - proizvod na akciji cena: 4.902,00 din
Elektro-pneumatski čekić za bušenje SDS-max GBH 8-45 DV BOSCH
Adapter za česmu 1/2" + 3/4" Rosa LEVIOR
Adapter za česmu 1/2" + 3/4" Rosa LEVIOR - proizvod na akciji cena: 108,00 din
Hikoki ekseri 21°- 3.1 x 90mm 2500kom
Hikoki ekseri 21°- 3.1 x 90mm 2500kom - proizvod na akciji cena: 11.160,00 din
Makita DTD173Z akumulatorski udarni odvijač 18V
Makita DTD173Z akumulatorski udarni odvijač 18V - proizvod na akciji cena: 29.990,00 din
Akumulatorski udarni odvijač 180Nm C-ID180-X Scheppach
Akumulatorski udarni odvijač 180Nm C-ID180-X Scheppach - proizvod na akciji cena: 7.800,00 din
Knipex TubiX® rezač cevi 180mm 90 31 02 SB
Knipex TubiX® rezač cevi 180mm 90 31 02 SB - proizvod na akciji cena: 11.620,00 din
Hikoki ekseri 21°- 2.8x75mm 2500kom
Hikoki ekseri 21°- 2.8x75mm 2500kom - proizvod na akciji cena: 9.588,00 din
Akumulatorska kosilica za travu Villy 2020 E Fuse Villager
Akumulatorska kosilica za travu Villy 2020 E Fuse Villager - proizvod na akciji cena: 25.199,00 din
DeWalt fen za topao vazduh 18V XR DCE530
DeWalt fen za topao vazduh 18V XR DCE530 - proizvod na akciji cena: 20.568,00 din
Emulzija za narezivanje navoja REMS Sanitol spray 600 ml
Emulzija za narezivanje navoja REMS Sanitol spray 600 ml - proizvod na akciji cena: 5.490,00 din
Libela 779 SPIRIT 150cm Kapro
Libela 779 SPIRIT 150cm Kapro - proizvod na akciji cena: 3.120,00 din
Traka za teret sa uškama 5T 3m 8158 Beta
Traka za teret sa uškama 5T 3m 8158 Beta - proizvod na akciji cena: 8.175,00 din
Gardena CS drobilica 10cm
Gardena CS drobilica 10cm - proizvod na akciji cena: 2.516,00 din
Recipro testera Puma VE REMS
Recipro testera Puma VE REMS - proizvod na akciji cena: 59.402,00 din
Nož ravni 98 52 1000V KNIPEX
Nož ravni 98 52 1000V KNIPEX - proizvod na akciji cena: 2.528,00 din