  • Klešta sečice bočne+ 1000V VDE 160mm 1343-49-VDE-160 NWS
Unesite Vaš E-mail:
cena: 5.152,00 din
(PDV uključen)
  • Vreme isporuke: 2 - 7 dana
  • Cena isporuke:po cenovniku
  • Roba se isporučuje na teritoriji Republike Srbije
  • Način dostave: Kurirska služba
  • Deklaracija
Kol:
   NWS
Proizvođač: NWS
Šifra proizvoda: 303630EC
Opis i namena proizvoda
  • Klešta sečice bočne+ 1000V VDE 160mm NWS 1343-49-VDE-160
  • Izrađena od specijalnog alatnog čelika, kovana i ojačana, mat hromirana
  • Rezne ivice induktivno kaljene
  • Tvrdoća reznih ivica oko 62 HRC
  • SoftGripp ergonomski dvokomponentni rukohvat izolovan po DIN EN/IEC 60900 standardu
  • Za sečenje tvrdih i mekih žica
  • Sa rupom za skraćivanje (sečenje) vijaka M 3.5
  • Precizno sečenje finih žica
  • Kapacitet sečenja 2 - 6 mm
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Merdevine molerske drvene 4 gazišta
cena: 4.603,00 din
 detaljnije
Strugač mahovine KF-2K WOLF Garten
 detaljnije
Automatska baštenska pumpa GC-AW 6333 Einhell
akcija
Stona kombinovana testera LH1040 Makita
Stona kombinovana testera LH1040 Makita - proizvod na akciji cena: 77.490,00 din
61.990,00 din
akcija
Makaze za grane PowerGear II Bypass L 692mm FISKARS
Makaze za grane PowerGear II Bypass L 692mm FISKARS - proizvod na akciji cena: 7.560,00 din
4.990,00 din
Proxxon LHW/A akumulatorska ugaona brusilica sa dugim vratom – bez baterije i punjača
DeWalt DCMASST1N dodatak za šišanje trave, dodatak za trimer
Makita DTD173Z akumulatorski udarni odvijač 18V
Makita DTD173Z akumulatorski udarni odvijač 18V - proizvod na akciji cena: 29.990,00 din
DeWalt DCDW105 dijamantska kruna za mokro bušenje, 117mm
DeWalt DCDW105 dijamantska kruna za mokro bušenje, 117mm - proizvod na akciji cena: 28.948,00 din
Knipex 90 10 165 BK CutiX® skalper 165 mm
Knipex 90 10 165 BK CutiX® skalper 165 mm - proizvod na akciji cena: 3.849,00 din
Makpac transportni kofer 210 x 395 x 295 mm 821551-8 Makita
Makpac transportni kofer 210 x 395 x 295 mm 821551-8 Makita - proizvod na akciji cena: 5.000,00 din
FIELDMANN FVC 5015-EK Potapajuća pumpa za prljavu vodu
FIELDMANN FVC 5015-EK Potapajuća pumpa za prljavu vodu - proizvod na akciji cena: 9.713,00 din
FIELDMANN FDTP 2020-E Pištolj za lepak
FIELDMANN FDTP 2020-E Pištolj za lepak - proizvod na akciji cena: 1.559,00 din
Špic L250mm KS TOOLS
Špic L250mm KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 768,00 din
Dvodelno kišno odelo belo XXL
Dvodelno kišno odelo belo XXL - proizvod na akciji cena: 1.368,00 din
Stanley ugaona brusilica 125mm 850W FMEG220K
Stanley ugaona brusilica 125mm 850W FMEG220K - proizvod na akciji cena: 9.732,00 din
Odvijač šrafciger 98 24 00 PH0x60mm 1000V KNIPEX
Odvijač šrafciger 98 24 00 PH0x60mm 1000V KNIPEX - proizvod na akciji cena: 1.352,00 din
Proxxon ručni rezač sa vrućom žicom THERMOCUT 230/E
Proxxon ručni rezač sa vrućom žicom THERMOCUT 230/E - proizvod na akciji cena: 18.384,00 din
DeWalt list za rezanje metala 355mm 90 zuba DT1927
DeWalt list za rezanje metala 355mm 90 zuba DT1927 - proizvod na akciji cena: 32.539,00 din
Burgija za beton SDSplus 24/600/550 P kvaliteta Makita
Burgija za beton SDSplus 24/600/550 P kvaliteta Makita - proizvod na akciji cena: 4.560,00 din
Motorni Bušač Zemlje RD520X GARDENmaster
Motorni Bušač Zemlje RD520X GARDENmaster - proizvod na akciji cena: 29.990,00 din
Stega stolarska C 225mm IRWIN
Stega stolarska C 225mm IRWIN - proizvod na akciji cena: 8.451,00 din