  • Klešta sečice bočne 1000V VDE 180mm 134-49-VDE-180 NWS
Unesite Vaš E-mail:
prodato
Proizvod je rasprodat.
Aktuelne proizvode iz ove kategorije možete pogledati klikom na dugme ispod:
Vidi proizvode
   NWS
Proizvođač: NWS
Šifra proizvoda: 303540EC
Opis i namena proizvoda
  • Klešta sečice bočne 1000V VDE 180mm NWS 134-49-VDE-180
  • Izrađena od specijalnog alatnog čelika, kovana i ojačana
  • Površina je hromirana kako bi omogućila bolju zaštitu od rđe
  • Rezne ivice induktivno kaljene
  • Za hvatanje i držanje, kao i sečenje mekih i tvrdih žica i kablova
  • Precizno sečenje finih žica
  • Tvrdoća reznih ivica oko 62 HRC
  • SoftGripp ergonomski dvokomponentni rukohvat
  • Izrađena po standardima DIN ISO 5745, IEC 60900
  • Atestirana 1000V VDE izolacija
  • Kapacitet sečenja: 2,5 - 7 mm
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Zaštitni šlem-beli 652111
Zaštitni šlem-beli 652111
cena: 546,00 din
 detaljnije
Burgija SDS+ za armirani beton 10/215/150 Nemesis II Makita
cena: 1.056,00 din
 detaljnije
Metabo potezni ger za drvo i aluminijum KGS 305 M
akcija
Jednobrzinska udarna bušilica 650W DWD024S Dewalt
Jednobrzinska udarna bušilica 650W DWD024S Dewalt - proizvod na akciji cena: 18.039,00 din
14.860,00 din
akcija
Motorna samohodna benzinska kosačica S460VX GARDENmaster
Motorna samohodna benzinska kosačica S460VX GARDENmaster - proizvod na akciji cena: 49.990,00 din
43.189,00 din
Bosch UniversalTacker 18V-14 Akumulatorska heftalica, bez baterije i punjača 06032A7001
Bosch UniversalTacker 18V-14 Akumulatorska heftalica, bez baterije i punjača 06032A7001 - proizvod na akciji cena: 14.293,00 din
Benzinska vibro ploča Hulk Petrol Evolution
Benzinska vibro ploča Hulk Petrol Evolution - proizvod na akciji cena: 95.793,00 din
Knipex električarska klešta Multi 4-u-1 160mm 13 05 160
Knipex električarska klešta Multi 4-u-1 160mm 13 05 160 - proizvod na akciji cena: 8.597,00 din
Burgija za metal PRO HSS DIN-338 8,50mm (5kom) Irwin
Burgija za metal PRO HSS DIN-338 8,50mm (5kom) Irwin - proizvod na akciji cena: 480,00 din
DeWALT glodalica za drvo 12mm 2300W DWE625KT
DeWALT glodalica za drvo 12mm 2300W DWE625KT - proizvod na akciji cena: 83.582,00 din
Knipex alat za skidanje izolacije za koaksijalne kablove 16 60 100 SB
Garnitura viljuškastih ključeva 21-32mm (3) KS TOOLS
Garnitura viljuškastih ključeva 21-32mm (3) KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 6.600,00 din
Akumulatorska tračna brusilica DBS180Z Makita
Akumulatorska tračna brusilica DBS180Z Makita - proizvod na akciji cena: 37.490,00 din
Kutija za alat konzolna 3 nivoa Canti Trio Keter
Kutija za alat konzolna 3 nivoa Canti Trio Keter - proizvod na akciji cena: 6.814,00 din
Ključ nasadni udarni 3/4” 6ug. L-30 YATO
Ključ nasadni udarni 3/4” 6ug. L-30 YATO - proizvod na akciji cena: 2.339,00 din
Wiha 44965 set alata u koferu Basic set L, 40 delova
Wiha 44965 set alata u koferu Basic set L, 40 delova - proizvod na akciji cena: 60.269,00 din
Električni mešač Twister Evolution
Električni mešač Twister Evolution - proizvod na akciji cena: 32.594,00 din
Knipex krimp klešta PreciForce® za neizolovane otvorene konektore 0.5-6.0mm² 97 52 35
Makita GA5030RSP3 električna ugaona brusilica
Makita GA5030RSP3 električna ugaona brusilica - proizvod na akciji cena: 16.990,00 din
Fieldmann akumulatorska kosilica za travu 2x20V FZR 70335-A Fast Power
Fieldmann akumulatorska kosilica za travu 2x20V FZR 70335-A Fast Power - proizvod na akciji cena: 28.263,00 din
Profesionalne voćarske makaze 8099 Falket
Profesionalne voćarske makaze 8099 Falket - proizvod na akciji cena: 8.136,00 din
Brusni kamen za oštrač-tocilo 175x25x32mm K60 Womax
Brusni kamen za oštrač-tocilo 175x25x32mm K60 Womax - proizvod na akciji cena: 1.175,00 din
Proxxon Li/A2 litijum-jonska baterija 10.8V – 2.5Ah za MICROMOT alate
Proxxon Li/A2 litijum-jonska baterija 10.8V – 2.5Ah za MICROMOT alate - proizvod na akciji cena: 7.548,00 din