  • Klešta sečice bočne+ 1000V VDE 180mm 1343-49-VDE-180 NWS
Unesite Vaš E-mail:
cena: 5.737,00 din
(PDV uključen)
  • Vreme isporuke: 2 - 7 dana
  • Cena isporuke:po cenovniku
  • Roba se isporučuje na teritoriji Republike Srbije
  • Način dostave: Kurirska služba
  • Deklaracija
Kol:
   NWS
Proizvođač: NWS
Šifra proizvoda: 303640EC
Opis i namena proizvoda
  • Klešta sečice bočne+ 1000V VDE 180mm NWS 1343-49-VDE-180
  • Izrađena od specijalnog alatnog čelika, kovana i ojačana, mat hromirana
  • Rezne ivice induktivno kaljene
  • Tvrdoća reznih ivica oko 62 HRC
  • SoftGripp ergonomski dvokomponentni rukohvat izolovan po DIN EN/IEC 60900 standardu
  • Za sečenje tvrdih i mekih žica
  • Sa rupom za skraćivanje (sečenje) vijaka M 3.5
  • Precizno sečenje finih žica
  • Kapacitet sečenja 2,5 - 7 mm
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Makita Akumulatorska bušilica - odvijač DDF487RAJ
cena: 48.590,00 din
 detaljnije
Nož sa izmenjivim sečivima polumesec Wolfcraft
 detaljnije
Baštenska motičica špicasta ravna bez drške
akcija
Hikoki WR36DA Akumulatorski udarni zavrtač 36V 3/4" Hitachi
Hikoki WR36DA Akumulatorski udarni zavrtač 36V 3/4" Hitachi - proizvod na akciji cena: 51.228,00 din