  • Klipni kompresor EL 150/8/24 Rem Power Elektro maschinen
  • Bezuljni motor: Obezbeđuje dugotrajan rad bez potrebe za održavanjem.
  • Kompaktan dizajn: Lako se transportuje i skladišti, idealan za male radionice i garaže.
  • Visoka efikasnost: Pruža stabilan pritisak i protok vazduha za različite primene.
spacer Karakteristike proizvoda
  • Model: EL150/8/24 Silent
  • Tip motora: Bezuljni
  • Snaga motora: 1.5 kW (2 HP)
  • Kapacitet rezervoara: 24 litara
  • Maksimalni pritisak: 8 bara
  • Protok vazduha: 150 l/min
  • Nivo buke: 54 dB
  • Napajanje: 230V/50Hz
  • Težina: 25 kg
  • Dimenzije: 590 x 290 x 550 mm
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Proxxon MicroSpeeder Viljuškasto-Okasti Ključ 13mm
Proxxon MicroSpeeder Viljuškasto-Okasti Ključ 13mm: Revolucionarni Alat za Precizan RadU svetu gde svaki detalj ima značaj, Proxxon MicroSpee ...
cena: 1.308,00 din
 detaljnije
Šelna 130-150mm Levior
Šelna 130-150mm Levior
cena: 101,00 din
 detaljnije
Brusni papir KL 375 J rolna 115mm x 50m 220 Grit Klingspor
Brusni papir KL 375 J rolna 115mm x 50m 220 Grit KlingsporKlingspor Brusni Papir KL 375 J Rolna sa Granulacijom 220Zaronite u svet preciznosti sa na&s ...
akcija
Makaze električarske 145mm BETA
Makaze električarske 145mm BETA - proizvod na akciji cena: 2.473,00 din
1.890,00 din
akcija
Šrafciger 911.1133 PH3x150mm KS TOOLS
Šrafciger 911.1133 PH3x150mm KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 636,00 din
390,00 din
Set 2 baterije GBA 12V 3.0Ah Professional Bosch
Set 2 baterije GBA 12V 3.0Ah Professional Bosch - proizvod na akciji cena: 12.539,00 din