Šifra proizvoda: IE-AC2065-50
Opis i namena proizvoda
  • ISKRA ERO kompresor IE-AC2065-50 predstavlja ozbiljnu mašinu za sve koji zahtevaju više snage, veći kapacitet i pouzdanost u profesionalnim uslovima rada. Sa snažnim motorom od 2200 W i velikim rezervoarom zapremine 50 litara, ovaj klipni kompresor idealan je za radionice, garaže i intenzivnije poslove gde se alat koristi češće i duže, obezbeđujući dovoljnu količinu vazduha čak i za alate sa većom potrošnjom. Ono što ga izdvaja jeste spori rad pumpe od svega 950 min⁻¹, što rezultira tišim i mirnijim radom uz značajno manje vibracija, a samim tim i duži vek trajanja kompresora. Sa snagom usisavanja od 250 l/min i maksimalnim radnim pritiskom od 8 bara, pouzdano pokreće sve vrste pneumatskih alata. Zahvaljujući ugrađenim točkićima i praktičnoj ručki, lako se pomera po radnom prostoru, dok sigurnosni ventil, zaštita od preopterećenja i jasni pokazatelji pritiska garantuju bezbedan i kontrolisan rad.
  • Tip: Klipni kompresor
  • Napajanje: 230 V~ / 50 Hz
  • Snaga: 2200 W
  • Brzina pumpe: 950 min⁻¹
  • Zapremina rezervoara: 50 l
  • Snaga usisavanja: 250 l/min
  • Radni pritisak: Maks. 8 bara
  • IP zaštita: IP20
  • Masa: 48 kg
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Akumulatorske  makaze za orezivanje – NAKAYAMA EC1250
Aku. makaze za orezivanje NAKAYAMA EC1250 od 21 V predstavljaju vrhunski alat za lak, precizan i bez naporn orez biljaka, žbunja i malog drveća. Pok ...
cena: 14.214,00 din
 detaljnije
Univerzalni ključ za brusilice 2459000 WOLFCRAFT
cena: 649,00 din
 detaljnije
Čelična žičana četka-tanjirasta uvrnuta navoj M14 WBA 100KK Villager
akcija
Linijski laser sa mernom trakom Atino Bosch
Linijski laser sa mernom trakom Atino Bosch - proizvod na akciji cena: 8.091,00 din
6.270,00 din
akcija
Pneumatska bušilica 10mm L218 KS TOOLS
Pneumatska bušilica 10mm L218 KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 16.320,00 din
7.990,00 din
Krunasta testera Bi-metal 51mm Makita
Krunasta testera Bi-metal 51mm Makita - proizvod na akciji cena: 1.256,00 din
Akumulatorska kružna testera GKS 12V-26 Professional Solo Bosch
Akumulatorska kružna testera GKS 12V-26 Professional Solo Bosch - proizvod na akciji cena: 19.402,00 din
Hikoki Elektro-pneumatska kombinovana bušilica SDSMax DH45MA Hitachi
Klešta vodoinstalaterska 86 03 250mm KNIPEX
Klešta vodoinstalaterska 86 03 250mm KNIPEX - proizvod na akciji cena: 10.145,00 din
Klešta kombinovana 1000V 03 06 180mm KNIPEX
Klešta kombinovana 1000V 03 06 180mm KNIPEX - proizvod na akciji cena: 4.438,00 din
Kutija za alat 5-delna C20L Beta
Kutija za alat 5-delna C20L Beta - proizvod na akciji cena: 10.867,00 din
Klešta armiračka 99 00 250 250MM KNIPEX
Klešta armiračka 99 00 250 250MM KNIPEX - proizvod na akciji cena: 2.652,00 din
FIELDMANN FZN 70205-0 Akumulatorski trimer za ogradu Fast Power
Garnitura okastih ključeva 8-22mm (7) KS TOOLS
Garnitura okastih ključeva 8-22mm (7) KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 10.200,00 din
Klešta špicasta 25 01 125mm KNIPEX
Klešta špicasta 25 01 125mm KNIPEX - proizvod na akciji cena: 3.096,00 din
Ključ nasadni udarni 3/4” 6ug. L-24 YATO
Ključ nasadni udarni 3/4” 6ug. L-24 YATO - proizvod na akciji cena: 2.160,00 din
Nasadni zglobni ključ 10mm KS TOOLS
Nasadni zglobni ključ 10mm KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 2.832,00 din