  • Ključ okasti jednostrani izolovan 180/2VDEDP 10mm Unior
Unesite Vaš E-mail:
cena: 1.821,00 din
(PDV uključen)
  • Vreme isporuke: 2 - 7 dana
  • Cena isporuke:po cenovniku
  • Masa za isporuku: 0,100 kg
  • Roba se isporučuje na teritoriji Republike Srbije
  • Način dostave: Kurirska služba
  • Deklaracija
Kol:
   Unior
Proizvođač: Unior
Šifra proizvoda: 612185
Opis i namena proizvoda
  • materijal: premium hrom-vanadijum čelik
  • glava: hromirana (ISO 1456:2009)
  • izrađen prema standardu EN60900
  • obloženi duplim izolacionim slojem sa dve boje, koje omogućuju dodatnu sigurnost
  • kontrolisano električnim testom
  • Važno!
  • ukoliko je vidljiv drugi sloj, zamenite svoj VDE alat novim
spacer Karakteristike proizvoda
  • Dužina 162 mm
  • Težina 81 gr
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Digitalni merač uglova sa laserom GAM 270 MFL Bosch - proizvod na akciji
Digitalni merač uglova sa laserom GAM 270 MFL Bosch
cena: 45.645,00 din
35.380,00 din
 detaljnije
Proxxon 21-delni set viljuškasto okastih ključeva 6-32mm Slimline - proizvod na akciji
Proxxon 21-delni set viljuškasto okastih ključeva 6-32mm Slimline
Proxxon 21-delni set kombinovanih ključeva 6-32mm po DIN 3113 i ISO 3318 standardu ...
14.379,00 din
 detaljnije
Klaser - PATROL Domino 32 PAT Organiser Domino 32
akcija
Libela 770 EXODUS 100 cm Kapro
Libela 770 EXODUS 100 cm Kapro - proizvod na akciji cena: 4.992,00 din
akcija
Proxxon Moment ključ MicroClick 12-60 Nm 3/8"
Proxxon Moment ključ MicroClick 12-60 Nm 3/8" - proizvod na akciji cena: 28.344,00 din
FIELDMANN FDTP 2020-E Pištolj za lepak
FIELDMANN FDTP 2020-E Pištolj za lepak - proizvod na akciji cena: 1.559,00 din
Bosch Dijamantska rezna ploča Best za asfalt 350 x 20/25,40 x 3,2 x 12 mm
Bosch Dijamantska rezna ploča Best za asfalt 350 x 20/25,40 x 3,2 x 12 mm - proizvod na akciji cena: 24.923,00 din
Kapro infracrvena termo kamera - skener K399
Kapro infracrvena termo kamera - skener K399 - proizvod na akciji cena: 84.240,00 din
Burgija za beton SDSplus 8/110/50 P kvaliteta Makita
Burgija za beton SDSplus 8/110/50 P kvaliteta Makita - proizvod na akciji cena: 208,00 din
Set keramičkih brusnih glava za bušilicu Modeco
Set keramičkih brusnih glava za bušilicu Modeco - proizvod na akciji cena: 416,00 din
Senco FinishPro10 pneumatski pištolj za eksere bez glave, 12-25mm
DeWalt DCMBL562N akumulatorski duvač, 18V XR, bez baterije i punjača
DeWalt DCMBL562N akumulatorski duvač, 18V XR, bez baterije i punjača - proizvod na akciji cena: 28.215,00 din
Klešta sečice kose 1000V 74 06 180mm KNIPEX
Klešta sečice kose 1000V 74 06 180mm KNIPEX - proizvod na akciji cena: 7.028,00 din
Knipex 08 21 185 Kombinovana špic klešta 185mm, sa gumiranim ručkama
Knipex 08 21 185 Kombinovana špic klešta 185mm, sa gumiranim ručkama - proizvod na akciji cena: 4.943,00 din