  • Ključ okasti jednostrani izolovan 180/2VDEDP 20mm Unior
Unesite Vaš E-mail:
cena: 2.743,00 din
(PDV uključen)
  • Vreme isporuke: 2 - 7 dana
  • Cena isporuke:po cenovniku
  • Masa za isporuku: 0,300 kg
  • Roba se isporučuje na teritoriji Republike Srbije
  • Način dostave: Kurirska služba
  • Deklaracija
Kol:
   Unior
Proizvođač: Unior
Šifra proizvoda: 621586
Opis i namena proizvoda
  • materijal: premium hrom-vanadijum čelik
  • glava: hromirana (ISO 1456:2009)
  • izrađen prema standardu EN60900
  • obloženi duplim izolacionim slojem sa dve boje, koje omogućuju dodatnu sigurnost
  • kontrolisano električnim testom
  • Važno!
  • ukoliko je vidljiv drugi sloj, zamenite svoj VDE alat novim
spacer Karakteristike proizvoda
  • Dužina 245 mm
  • Težina 273 gr
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Motorno ulje za kosačice FENIX GRASS SAE 30 1/1
Količina: 1l ...
cena: 794,00 din
 detaljnije
DeWalt DWHT10046-0 skalper
DeWalt DWHT10046-0 skalper
 detaljnije
Rezervni nožić sa kukom 18 mm/10 kom Modeco
Rezervni nožić sa kukom 18 mm/10 kom ModecoDebljina segmenta od 0,6 mm poboljšava preciznost sečenja.Četiri segmenta za sečenje olak&scaro ...
akcija
Makita akumulatorska bušilica - odvijač DDF489Z
Makita akumulatorska bušilica - odvijač DDF489Z - proizvod na akciji cena: 25.490,00 din
20.390,00 din
akcija
FIELDMANN FVC 4002-EK Potapajuća pumpa za prljavu vodu
FIELDMANN FVC 4002-EK Potapajuća pumpa za prljavu vodu - proizvod na akciji cena: 10.071,00 din
7.799,00 din
Knipex klešta ključ 250mm 86 02 250
Knipex klešta ključ 250mm 86 02 250 - proizvod na akciji cena: 9.969,00 din
DeWalt DCS380N 18V XR recipro testera akumulatorska Solo
DeWalt DCS380N 18V XR recipro testera akumulatorska Solo - proizvod na akciji cena: 30.114,00 din
Knipex komplet izolovanog alata u koferu 17 delova 98 99 11
Knipex komplet izolovanog alata u koferu 17 delova 98 99 11 - proizvod na akciji cena: 93.293,00 din
DeWalt DWST83346-1 Kutija za alat duboka TSTAK IP54
DeWalt DWST83346-1 Kutija za alat duboka TSTAK IP54 - proizvod na akciji cena: 6.254,00 din
Burgija za metal PRO HSS DIN-338 20,00mm (prihvat 13,00mm) Irwin
Burgija za metal PRO HSS DIN-338 20,00mm (prihvat 13,00mm) Irwin - proizvod na akciji cena: 1.776,00 din
Fieldmann akumulatorska kosilica za travu 2x20V FZR 70335-A Fast Power
Fieldmann akumulatorska kosilica za travu 2x20V FZR 70335-A Fast Power - proizvod na akciji cena: 28.263,00 din
Električno rende za drvo 900W 1911B MAKITA
Električno rende za drvo 900W 1911B MAKITA - proizvod na akciji cena: 32.490,00 din
Burgija za beton SDSplus 10/260/200 P kvaliteta Makita
Burgija za beton SDSplus 10/260/200 P kvaliteta Makita - proizvod na akciji cena: 439,00 din
Digitalni IC bezkontaktni termometar -50°C do +500°C Beta
Digitalni IC bezkontaktni termometar -50°C do +500°C Beta - proizvod na akciji cena: 19.800,00 din
Hikoki Elektro-pneumatska kombinovana bušilica SDSMax DH45MA Hitachi
Petodelni komplet alata za tapacirung Beta
Petodelni komplet alata za tapacirung Beta - proizvod na akciji cena: 6.524,00 din
Klešta armiračka ojačana 99 10 300 300MM KNIPEX
Klešta armiračka ojačana 99 10 300 300MM KNIPEX - proizvod na akciji cena: 4.324,00 din
List testere za aluminijum Specialized 190x60x30 Makita
List testere za aluminijum Specialized 190x60x30 Makita - proizvod na akciji cena: 9.961,00 din
Klešta vodoinstalaterska 86 03 180mm KNIPEX
Klešta vodoinstalaterska 86 03 180mm KNIPEX - proizvod na akciji cena: 9.092,00 din
Makita M8700B Električna udarna bušilica SDS+ 710W
Makita M8700B Električna udarna bušilica SDS+ 710W - proizvod na akciji cena: 18.390,00 din