  • Ključevi nasadni, prihvat 1/4", u metalnoj kutiji 188BI12P16 UNIOR
Unesite Vaš E-mail:
cena: 14.231,00 din
(PDV uključen)
  • Vreme isporuke: 2 - 7 dana
  • Cena isporuke:po cenovniku
  • Roba se isporučuje na teritoriji Republike Srbije
  • Način dostave: Kurirska služba
  • Deklaracija
Kol:
   Unior
Proizvođač: Unior
Šifra proizvoda: 617118
Opis i namena proizvoda
  • Broj komada u garnituri: 16
  • dimenzije kutije: 197x105x38 mm
spacer Karakteristike proizvoda
  • 188/2 12p (4, 4.5, 5, 5.5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13),
  • 188.4/ 2(1/4" x 55, 1/4" x 150),
  • 188.3/2 (1/4"),
  • 188.1/1ABI (1/4"),
  • 188.2/2BI (1/4")
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Ključ za starter 200/2 15 x 16mm UNIOR
Ključ za starter 200/2 15 x 16mm UNIORmaterijal: hrom-vanadijumhromiran (EN12540)kovan, u potpunosti poboljšan i ojačan ...
cena: 1.489,00 din
 detaljnije
Kratki nasadni ključ 1/2″ 24 mm HT4R074 Hogert
Kratka udarna gedora 1/2″, dimenzija 24 mm, dizajnirana je za radionice i profesionalnu upotrebu pri montiranju i odvrtanju navoja sa šes ...
 detaljnije
Burgija za beton SDSMAX 38/570/450 MAKITA
akcija
Potapajuća pumpa RD-WP67 550W Raider
Potapajuća pumpa RD-WP67 550W Raider - proizvod na akciji cena: 7.938,00 din
6.990,00 din
akcija
Klešta obla 22 06 160mm 1000V KNIPEX
Klešta obla 22 06 160mm 1000V KNIPEX - proizvod na akciji cena: 4.417,00 din
3.420,00 din
Garnitura izolovanih VDE nasadnih ključeva 1000V KS TOOLS
Garnitura izolovanih VDE nasadnih ključeva 1000V KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 50.400,00 din
Knipex odvijač Slim ravni 1000V VDE 4,0mm 98 20 40 SL
Knipex odvijač Slim ravni 1000V VDE 4,0mm 98 20 40 SL - proizvod na akciji cena: 1.631,00 din
Prskalica oscilirajuća za zalivanje Aqua S Gardena
Prskalica oscilirajuća za zalivanje Aqua S Gardena - proizvod na akciji cena: 3.643,00 din
Makaze za travu - okretne WINLAND
Makaze za travu - okretne WINLAND - proizvod na akciji cena: 2.042,00 din
Kruna za bušenje HSS 25mm MODECO
Kruna za bušenje HSS 25mm MODECO - proizvod na akciji cena: 590,00 din
Libela za suvu gradnju 773G Knauf 90cm Kapro
Libela za suvu gradnju 773G Knauf 90cm Kapro - proizvod na akciji cena: 5.088,00 din
Odvijač ravni 0,8 x 4 x 175mm VDE 2A5 VILLAGER
Odvijač ravni 0,8 x 4 x 175mm VDE 2A5 VILLAGER - proizvod na akciji cena: 260,00 din
Valjak moher prirodni 23cm BEOROL
Valjak moher prirodni 23cm BEOROL - proizvod na akciji cena: 288,00 din
Zaštitne rukavice MaxiTherm premaz preko dlana 09 ATG
Zaštitne rukavice MaxiTherm premaz preko dlana 09 ATG - proizvod na akciji cena: 1.008,00 din
Knipex Super Knips® sečice elektroničarske 125mm 78 31 125
Knipex Super Knips® sečice elektroničarske 125mm 78 31 125 - proizvod na akciji cena: 3.767,00 din
Fieldmann FDV 201205-E Udarna bušilica
Fieldmann FDV 201205-E Udarna bušilica - proizvod na akciji cena: 9.096,00 din
DeWalt DWST1-81078 TSTAK radio, sa punjačem, 230V
DeWalt DWST1-81078 TSTAK radio, sa punjačem, 230V - proizvod na akciji cena: 48.019,00 din
Hikoki Električna glodalica M12VE Hitachi
Hikoki Električna glodalica M12VE Hitachi - proizvod na akciji cena: 38.232,00 din
Pneumatska brusilica 125mm 1936/5A Beta
Pneumatska brusilica 125mm 1936/5A Beta - proizvod na akciji cena: 68.250,00 din