  • Kofer za alat 56L – RYOBI RTB22INCH
Unesite Vaš E-mail:
cena: 5.933,00 din
(PDV uključen)
  • Vreme isporuke: 2 - 7 dana
  • Cena isporuke:po cenovniku
  • Masa za isporuku: 2,300 kg
  • Roba se isporučuje na teritoriji Republike Srbije
  • Način dostave: Kurirska služba
  • Deklaracija
Kol:
   Ryobi
Proizvođač: Ryobi
Šifra proizvoda: RTB22INCH
Opis i namena proizvoda
  • Praktičan dizajn: Omogućava organizaciju alata za brzi pristup.
  • Prenosivost: Lagan i kompaktnog oblika za lak transport.
  • Izdržljivost: Pogodan za intenzivnu upotrebu na gradilištima, u radionicama i domaćinstvima.
spacer Karakteristike proizvoda
  • Kapacitet skladištenja: 56 litara – dovoljno prostora za alate različitih veličina.
  • Odvojen gornji odeljak: Idealan za organizaciju manjih dodataka.
  • Čvrsta konstrukcija: Metalne brave i izdržljiva plastika osiguravaju bezbednost alata.
  • Ergonomska TPR ručka: Garantuje udobnost i dugotrajnu upotrebu.
  • Tehničke specifikacije:
  • Kapacitet: 56 L
  • Dimenzije: 565 x 323 x 310 mm
  • Materijal: Kombinacija aluminijuma i plastike
  • Težina pakovanja: 2,3 kg
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Skalpel PRC-2 Olfa
Skalpel PRC-2 Olfa
Skalpel PRC-2 OlfaOLFA skalpel za perforaciju koji koristi nožiće 18mm PRBRukohvat izradjen od najkavlitetnije plastikeIzuzetno laka zamena dotrajal ...
cena: 1.044,00 din
 detaljnije
Filter za vino i rakiju INOX Colombo 18 Rover Pompe
 detaljnije
Udarni nasadni ključ dugi 231/4L6p 22mm Unior
Udarni nasadni ključ dugi 231/4L6p 22mm Uniorhrom-molibdenkovan, u potpunosti poboljšan i ojačanfosfatiran (DIN 12476)izrađen prema standard ...
akcija
DeWalt DCS438N Akumulatorska kružna testera, 18V 76 mm, bez baterije i punjača
DeWalt DCS438N Akumulatorska kružna testera, 18V 76 mm, bez baterije i punjača - proizvod na akciji cena: 35.718,00 din
26.000,00 din
akcija
Proxxon Set nasadnih ključeva sa 1/4" i 1/2" prihvatom 65 delova
20.389,00 din
Elektro-pneumatski čekić za štemovanje SDS-max GSH 11 VC BOSCH
Digitalni IC bezkontaktni termometar -50°C do +1000°C Beta
Digitalni IC bezkontaktni termometar -50°C do +1000°C Beta - proizvod na akciji cena: 42.000,00 din
Akumulatorski usisivač 18V DCL184Z Makita
Akumulatorski usisivač 18V DCL184Z Makita - proizvod na akciji cena: 16.990,00 din
Testera za metal-stona LC1230 MAKITA
Testera za metal-stona LC1230 MAKITA - proizvod na akciji cena: 97.490,00 din
Kapro kombinovani magnetni ugaonik sa libelom 325/30cm K32530
Akumulatorske makaze za travu UM600DSAP Makita
Akumulatorske makaze za travu UM600DSAP Makita - proizvod na akciji cena: 7.790,00 din
Presa za grožđe 35L Enoitalia
Presa za grožđe 35L Enoitalia - proizvod na akciji cena: 60.858,00 din
Aluminijumski pištolj za silikon 1749A Beta
Aluminijumski pištolj za silikon 1749A Beta - proizvod na akciji cena: 6.090,00 din
Villager punjač za baterije 40V 5A ZEN
Villager punjač za baterije 40V 5A ZEN - proizvod na akciji cena: 6.299,00 din
Potapajuća pumpa za prljavu vodu 2" PF1110 Makita
Potapajuća pumpa za prljavu vodu 2" PF1110 Makita - proizvod na akciji cena: 23.790,00 din
DeWalt DT70620 Nastavak za sečenje lima
DeWalt DT70620 Nastavak za sečenje lima - proizvod na akciji cena: 13.818,00 din
DeWalt akumulatorski odvrtač 1/4" 18V XR DCF850N
DeWalt akumulatorski odvrtač 1/4" 18V XR DCF850N - proizvod na akciji cena: 32.906,00 din
Wiha 45528 Set alata u rancu električarski, 28-delni
Wiha 45528 Set alata u rancu električarski, 28-delni - proizvod na akciji cena: 95.408,00 din
Krunasta testera Bi-metal 83mm Makita
Krunasta testera Bi-metal 83mm Makita - proizvod na akciji cena: 1.878,00 din