Šifra proizvoda: 18AKHJ23603
Opis i namena proizvoda
  • Kosačica akumulatorska  18AKHJ23603 37CM 550W Cub Cadet
spacer Karakteristike proizvoda
  • Radni zahvat: 37 cm
  • Snaga motora: / W
  • Snaga baterije: 80 V
  • Vreme trajanja baterije: /
  • Vreme punjenja baterije: 60 minuta
  • Kućište: Visokokvalitetna plastika
  • Podešavanje visine košenja: 5 pozicija, centralno
  • Visina košenja: 20 mm - 60 mm
  • Površina košenja: do 300 - 500 m2
  • Sistem košenja: 3-u-1, CCM
  • Sakupljanje u korpu: standardno
  • Mulch sistem: standardno
  • Bočno izbacivanje: /
  • Zadnje izbacivanje: standardno
  • Točkovi (p/z): 150 / 200 mm
  • Kuglični ležajevi: standardno, dupli
  • Korpa: 40 l, sa indikatorom napunjenosti
  • Model: 18AKHJ23603
spacer Obim isporuke
  • Baterija i punjač
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Višenamenski alat akumulatorski pogonski UX01GZ01 Makita
cena: 49.990,00 din
 detaljnije
Rezna ploča dijamantska kontinualna 125mm FESTA
Rezna ploča dijamantska kontinualna 125mm FESTAFESTA donosi profesionalnu dijamantsku reznu ploču kontinualnog dizajna, dimenzija 110mm, pružajući ...
cena: 559,00 din
 detaljnije
Ležaljka-stolica za mehaničare 3002 Beta - proizvod na akciji
Ležaljka-stolica za mehaničare 3002 Beta
akcija
Makita list testere za drvo sa čvorovima i ekserima 190x30x16z B-33059
3.668,00 din
akcija
Set 2 baterije GBA 12V 3.0Ah Professional Bosch
Set 2 baterije GBA 12V 3.0Ah Professional Bosch - proizvod na akciji cena: 12.539,00 din
Bosch GBH 18V-36 C Akumulatorski elektro-pneumatski čekić, Solo
Bosch GBH 18V-36 C Akumulatorski elektro-pneumatski čekić, Solo - proizvod na akciji cena: 97.029,00 din
Akumulatorska lančana testera Bosch UniversalChain 18 Solo
Akumulatorska lančana testera Bosch UniversalChain 18 Solo - proizvod na akciji cena: 20.248,00 din
Rubi STAR-63 PLATINUM ručna mašina za sečenje keramike 63cm
Rubi STAR-63 PLATINUM ručna mašina za sečenje keramike 63cm - proizvod na akciji cena: 21.063,00 din
Stega Spring 0-75mm IRWIN
Stega Spring 0-75mm IRWIN - proizvod na akciji cena: 960,00 din
DeWalt DCF899N Akumulatorski udarni odvrtač 1/2", bez baterije i punjača
Laserski daljinomer Bosch GLM 25-23 Professional, domet 25m, 0601072W00
Ručica 3/8’’ za nasadne ključeve sa rotirajućom ručkom 910/58 Beta
Bosch UniversalPump 18V Akumulatorska pumpa za naduvavanje
Bosch UniversalPump 18V Akumulatorska pumpa za naduvavanje - proizvod na akciji cena: 10.877,00 din