Šifra proizvoda: KS1500LK
Opis i namena proizvoda
  • Kružna testera Black & Decker KS1500LK
  • Dubina sečenja od 65 mm je dovoljna za normalno rezanje pravougaonih greda i dasaka
  • Snažan motor obezbeđuje maksimalno uspešno sečenje
  • Laser omogućava veću preciznost pri sečenju
  • Podesiva dubina sečenja, u zavisnosti od radnog komada
  • Podešavanje ugla sečenja do 45 °
  • Mogućnost usisavanja prašine
  • Blokada vretena za lako menjanje lista
spacer Karakteristike proizvoda
  • snaga 1500 W
  • brzina obrtanja 5000/min
  • prečnik lista 190/16 mm
  • podešavanje ugaonog reza do 45°
  • dubina rezanja do 65 mm
  • ugrađen laser za precizan rez
  • mogućnost usisavanja
  • jednostavna zamena lista
  • karbidni list testere 20 zubaca
  • Težina 5,4 kg
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Aku. kosilica za travu Energy+bez četkica, 36 V – NEO TOOLS 04-640
cena: 17.675,00 din
 detaljnije
Izolir traka 1 KV 15 mm x 10 m x 0.13 mm MN-05-006 Modeco
Izolir traka 1 KV 15 mm x 10 m x 0.13 mm MN-05-006 ModecoIzrađena od PVC-a koji osigurava otpornost na visoke temperature uz zadržavanje svojstava ...
cena: 131,00 din
 detaljnije
Bušilica DP4021 13mm  Makita - proizvod na akciji
Bušilica DP4021 13mm Makita
akcija
Libela 995 VULCAN 60 cm Kapro
Libela 995 VULCAN 60 cm Kapro - proizvod na akciji cena: 3.960,00 din
3.534,00 din
akcija
Dijamantska kruna za suvo bušenje 1 1/4" UNC Best for Universal Bosch 2608601407, 87 mm, 400 mm, 4 segmenta, 11,5 mm
Dijamantska kruna za suvo bušenje 1 1/4" UNC Best for Universal Bosch 2608601407, 87 mm, 400 mm, 4 segmenta, 11,5 mm - proizvod na akciji cena: 33.798,00 din
Akumulatorska vibro igla DVR450Z Makita
Akumulatorska vibro igla DVR450Z Makita - proizvod na akciji cena: 51.990,00 din
Magnetna hvataljka opiljaka Cyclone Evolution
Magnetna hvataljka opiljaka Cyclone Evolution - proizvod na akciji cena: 5.513,00 din
Knipex 90 10 165 BK CutiX® skalper 165 mm
Knipex 90 10 165 BK CutiX® skalper 165 mm - proizvod na akciji cena: 3.849,00 din
Villager LM 4111 E Matic akumulatorska kosilica ZEN
Villager LM 4111 E Matic akumulatorska kosilica ZEN - proizvod na akciji cena: 52.499,00 din
Akumulatorska bušilica, odvrtač Bosch GSR 18V-50, 2x5,0Ah + L-Boxx kofer, 06019H5001
Akumulatorska bušilica, odvrtač Bosch GSR 18V-50, 2x5,0Ah + L-Boxx kofer, 06019H5001 - proizvod na akciji cena: 45.067,00 din
Lopatica za mešač TWISTER PADDLE Evolution
Lopatica za mešač TWISTER PADDLE Evolution - proizvod na akciji cena: 5.340,00 din
Bosch GAL 18V6-80 Punjač za 6 baterija
Bosch GAL 18V6-80 Punjač za 6 baterija - proizvod na akciji cena: 17.967,00 din
Akumulatorske makaze za orezivanje 3000T Falket
Akumulatorske makaze za orezivanje 3000T Falket - proizvod na akciji cena: 57.600,00 din
Ležaljka za auto-mehaničare 3003 BETA
Ležaljka za auto-mehaničare 3003 BETA - proizvod na akciji cena: 14.174,00 din
Polir sunđer beli 150 mm Makita
Polir sunđer beli 150 mm Makita - proizvod na akciji cena: 1.200,00 din
Kompresor za vazduh 24L AGM
Kompresor za vazduh 24L AGM - proizvod na akciji cena: 19.109,00 din
DeWalt DW088CG Laserski nivelator 20m
DeWalt DW088CG Laserski nivelator 20m - proizvod na akciji cena: 33.757,00 din
Motorna kosačica-kosilica AGM 4624
Motorna kosačica-kosilica AGM 4624 - proizvod na akciji cena: 29.400,00 din
Knipex nož za skidanje izolacije 16 20 16 SB
Knipex nož za skidanje izolacije 16 20 16 SB - proizvod na akciji cena: 3.901,00 din
Wiha 44685 set gedora i bitova, 1/4" i 1/2", 60 delova, u L-Boxxu
Bosch GSR 120 LI + GLI 12V-300, 2x2.0Ah Set akumulatorskih alata 06019G8004
Bosch GSR 120 LI + GLI 12V-300, 2x2.0Ah Set akumulatorskih alata 06019G8004 - proizvod na akciji cena: 19.938,00 din
Makaze za sečenje plastičnih cevi ROS P35 Rems
Makaze za sečenje plastičnih cevi ROS P35 Rems - proizvod na akciji cena: 10.093,00 din
Bosch Dijamantska rezna ploča Best for Concrete 2608602659, 400 x 20,00 + 25,40 x 3,2 x 12 mm
Bosch Dijamantska rezna ploča Best for Concrete 2608602659, 400 x 20,00 + 25,40 x 3,2 x 12 mm - proizvod na akciji cena: 34.314,00 din