Šifra proizvoda: VC012GZ01
Opis i namena proizvoda
  • Makita Akumulatorski Ranac Usisivač VC012GZ01
  • Ovaj usisivač nudi niz funkcija koje ga čine efikasnim, praktičnim i udobnim za korišćenje.
  • Pogonjen je sa 40V Max XGT baterijom (nije uključena)
  • Visok kapacitet za produženo vreme rada između pražnjenja
  • Dizajniran za lako nošenje kao ranac
spacer Karakteristike proizvoda
  • Napon akumulatora 40 V max XGT
  • Kapacitet akumulatora 2,0 / 2,5 / 4,0 / 5,0 / 8,0 Ah
  • Tip akumulatora Li-ion
  • Maks. zaptivno usisavanje 20 kPa
  • Maks. količina vazduha 2,1 m³/min
  • Kapacitet vreće za prašinu: tkanina/filter 5,5 / 6 l
  • Buka: zvučni pritisak 68,0 dB(A)
  • Buka: odstupanje (K)2,5 dB(A)
  • Vibracije: bez opterećenja 2,5 m/s²
  • Vibracije: odstupanje (K)1,5 m/s²
  • Dimenzije (D x Š x V)301 x 185 x 526 mm
  • Težina (sa BL4020) 6,4 kg
spacer Obim isporuke
  • bez baterije i punjača
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Pravo glodalo sa 2 zubca 12mm D-47684 Makita
cena: 2.220,00 din
 detaljnije
Dugi 6-ugaoni nasadni ključ 1/4" 5mm – NEO TOOLS
cena: 241,00 din
 detaljnije
Pištolj za silikon Hoby LEVIOR
Pištolj za silikon Hoby LEVIOR
akcija
Garnitura viljuškasto-okasti ključevi 8-19mm KS TOOLS
Garnitura viljuškasto-okasti ključevi 8-19mm KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 28.800,00 din
13.990,00 din
akcija
Ugaona brusilica 710W AG710 GARDENmaster
Ugaona brusilica 710W AG710 GARDENmaster - proizvod na akciji cena: 4.399,00 din
3.599,00 din
Akumulatorski udarni odvijač bez četkica 1000Nm DTW1002Z Makita
Akumulatorski udarni odvijač bez četkica 1000Nm DTW1002Z Makita - proizvod na akciji cena: 51.190,00 din
Burgija za beton MASONRY 5.5x55x95 IRWIN
Burgija za beton MASONRY 5.5x55x95 IRWIN - proizvod na akciji cena: 90,00 din
FIELDMANN FDP 200805-E Ubodna testera 800W
FIELDMANN FDP 200805-E Ubodna testera 800W - proizvod na akciji cena: 6.367,00 din
Bravarska stega 150mm Maxsteel Heavy Duty Stanley
Bravarska stega 150mm Maxsteel Heavy Duty Stanley - proizvod na akciji cena: 18.927,00 din
Udarni odvijač 850W 6906 MAKITA
Udarni odvijač 850W 6906 MAKITA - proizvod na akciji cena: 63.990,00 din
Dvostrano tocilo GBG 60-20 Professional Bosch
Dvostrano tocilo GBG 60-20  Professional Bosch - proizvod na akciji cena: 36.853,00 din
Kombinovana klešta hromirana 180mm KNIPEX
Kombinovana klešta hromirana 180mm KNIPEX - proizvod na akciji cena: 3.849,00 din
Hikoki Električna glodalica M12VE Hitachi
Hikoki Električna glodalica M12VE Hitachi - proizvod na akciji cena: 38.232,00 din
Lanac za testeru 0.325 1.5mm 40cm MULTI CUT OREGON
Lanac za testeru 0.325 1.5mm 40cm MULTI CUT OREGON - proizvod na akciji cena: 1.980,00 din
Akumulatorski pištolj za popunjavanje DCG180Z Makita
Akumulatorski pištolj za popunjavanje DCG180Z Makita - proizvod na akciji cena: 29.190,00 din
Black&Decker udarna bušilica 850W BEH850
Black&Decker udarna bušilica 850W BEH850 - proizvod na akciji cena: 14.273,00 din
Cepač za drva traktorski pogon LS10000/1300-PTO (10 Tona) GARDENmaster
Knipex Super Knips® sečice elektroničarske 125mm 78 31 125
Knipex Super Knips® sečice elektroničarske 125mm 78 31 125 - proizvod na akciji cena: 3.767,00 din
List testere za aluminijum Specialized 190x60x30 Makita
List testere za aluminijum Specialized 190x60x30 Makita - proizvod na akciji cena: 9.961,00 din
Klešta špicasta PRAVA 25 02 160mm KNIPEX
Klešta špicasta PRAVA 25 02 160mm KNIPEX - proizvod na akciji cena: 3.695,00 din
Knipex klešta ključ 150mm 86 05 150
Knipex klešta ključ 150mm 86 05 150 - proizvod na akciji cena: 9.783,00 din
Hikoki akumulatorska lančana testera 18V CS1825DC-W4Z Solo
Hikoki akumulatorska lančana testera 18V CS1825DC-W4Z Solo - proizvod na akciji cena: 34.428,00 din
Akumulatorska ubodna testera 18V GARDENmaster
Akumulatorska ubodna testera 18V GARDENmaster - proizvod na akciji cena: 8.999,00 din