  • Moto akumulator LANDPORT 12Y16A-3B 12V 19Ah LANDPORT
Unesite Vaš E-mail:
prodato
Proizvod je rasprodat.
Aktuelne proizvode iz ove kategorije možete pogledati klikom na dugme ispod:
Vidi proizvode
Saobraznost: 1 Godina
   Landport
Proizvođač: Landport
Šifra proizvoda: 2304
Opis i namena proizvoda
spacer Karakteristike proizvoda
Kapacitet: 19 Ah
Startna snaga: 240 A(EN)
Polaritet: desni +
Odušak za vazduh sa desne strane
Konvencionalni akumulator sa tečnim elektrolitom
Suvo šaržiran, posle kupovine potrebno je formiranje.
Aplikacija: Stariji modeli BMW motora od 650 do 800cm3 i Benelli od 750cm3
Garancija 6+6 meseci
Dimenzije DxŠxV (u mm): 181x77x168
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Potapajuća pumpa za prljavu vodu PF1010 Makita
cena: 18.990,00 din
 detaljnije
Ugaonik sa naslonom 1262A 300mm UNIOR
Ugaonik sa naslonom 1262A 300mm UNIORmaterijal: konstrukcioni čelikpovršine pocinkovanemerna tačnost:+/- 0,0285° = 0,5mm/mnaslon pričvr& ...
cena: 4.488,00 din
 detaljnije
Kružna testera-kruna za bušenje otvora u metalu HSS-Bi 32mm Womax
akcija
List cirkulara za drvo 260x60zx30 D-65383 Makita
List cirkulara za drvo 260x60zx30 D-65383 Makita - proizvod na akciji cena: 2.693,00 din
2.785,00 din
akcija
DeWalt D25733K kombinovana čekić bušilica SDS Max, 1600W
DeWalt D25733K kombinovana čekić bušilica SDS Max, 1600W - proizvod na akciji cena: 142.788,00 din
117.610,00 din
Set za zatezanje 3/8", 2 kom. KS TOOLS
Set za zatezanje 3/8", 2 kom. KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 9.720,00 din
Pneumatski pištolj za kartuše 1947 Beta
Pneumatski pištolj za kartuše 1947 Beta - proizvod na akciji cena: 10.800,00 din
Akumulatorski višenamenski alat DTM51Z Makita
Akumulatorski višenamenski alat DTM51Z Makita - proizvod na akciji cena: 23.790,00 din
Klešta kombinovana 225 mm 1000V 02 06 225 KNIPEX
Klešta kombinovana 225 mm 1000V 02 06 225 KNIPEX - proizvod na akciji cena: 6.584,00 din
List cirkulara višenamenski 255mm Evolution
List cirkulara višenamenski 255mm Evolution - proizvod na akciji cena: 7.177,00 din
Laserski nivelator 872 Prolaser Plus sa zidnim nosačem Kapro
Hikoki ekseri 21°- 2.8x75mm 2500kom
Hikoki ekseri 21°- 2.8x75mm 2500kom - proizvod na akciji cena: 9.588,00 din
Odvijač ravni 1,2 x 6,5 x 150mm VDE2A2 VILLAGER
Odvijač ravni 1,2 x 6,5 x 150mm VDE2A2 VILLAGER - proizvod na akciji cena: 389,00 din
Elektro-pneumatska kombinovana bušilica SDS+ Bosch GBH 240 (GBH 2-24 DRE) Bosch
Tračna brusilica 940W M9400 Makita
Tračna brusilica 940W M9400 Makita - proizvod na akciji cena: 22.490,00 din
Fieldmann FZP 5316-B Motorna lančana testera
Fieldmann FZP 5316-B Motorna lančana testera - proizvod na akciji cena: 13.482,00 din
Električna vibraciona bušilica HP2051H MAKITA
Električna vibraciona bušilica HP2051H MAKITA - proizvod na akciji cena: 25.690,00 din
Emulzija za narezivanje navoja REMS Spezial spray 600 ml
Emulzija za narezivanje navoja REMS Spezial spray 600 ml - proizvod na akciji cena: 3.818,00 din
Knipex električarska klešta Multi 4-u-1 160mm 13 05 160
Knipex električarska klešta Multi 4-u-1 160mm 13 05 160 - proizvod na akciji cena: 8.597,00 din
FIELDMANN FZZ 2001 Aluminijumska platforma za rad
FIELDMANN FZZ 2001 Aluminijumska platforma za rad - proizvod na akciji cena: 8.203,00 din
Viljuškasto-okasti ključ sa čegrtaljkom 8mm KS TOOLS
Viljuškasto-okasti ključ sa čegrtaljkom 8mm KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 2.088,00 din
Klešta za skidanje izolacije 0.75 - 2.5 mm Knipex
Klešta za skidanje izolacije 0.75 - 2.5 mm Knipex - proizvod na akciji cena: 12.291,00 din
Knipex klešta za sifone i konektore 250mm 81 11 250
Knipex klešta za sifone i konektore 250mm 81 11 250 - proizvod na akciji cena: 8.194,00 din