  • Moto akumulator LANDPORT Y60-N24L-A 12V 24Ah LANDPORT
Unesite Vaš E-mail:
cena: 9.798,00 din
(PDV uključen)
  • Vreme isporuke: 2 - 7 dana
  • Cena isporuke:po cenovniku
  • Roba se isporučuje na teritoriji Republike Srbije
  • Način dostave: Kurirska služba
  • Deklaracija
Kol:
Saobraznost: 1 Godina
   Landport
Proizvođač: Landport
Šifra proizvoda: 2414
Opis i namena proizvoda
  • Moto akumulator Y60-N24L-A 12V 24Ah LANDPORT
  • Kapacitet: 24 Ah
  • Startna snaga: 260 A(EN)
  • Polaritet: desni +
  • Odušak za vazduh sa leve strane
  • Kiselinski akumulator.
  • Suvo šaržiran, posle kupovine potrebno je formiranje.
  • Elektrolit za formiranje nije u paketu!
  • Rok saobraznosti: 24 meseca (uz redovnu kontrolu)
spacer Karakteristike proizvoda
  • Težina
  • 8.6 kg
  • Dužina  184 mm
  • Širina   124 mm
  • Visina   178 mm
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Set nasadnih ključeva 3-32 BETA
cena: 13.029,00 din
 detaljnije
Nosač dizalice klizni za profile GCT610/1T Toho
 detaljnije
Pipalice C3112 Mastech
Pipalice C3112 Mastech
akcija
Burgija za beton SDS-plus 12/950/1000 IRWIN
Burgija za beton SDS-plus 12/950/1000 IRWIN - proizvod na akciji cena: 4.600,00 din
2.112,00 din
akcija
Makita HR2670 električna bušilica 800W – udarna bušilica SDS-Plus 26mm
Makita HR2670 električna bušilica 800W – udarna bušilica SDS-Plus 26mm - proizvod na akciji cena: 22.990,00 din
18.390,00 din
Makaze za sečenje plastičnih cevi ROS P 26 / SW 35 Rems
Makaze za sečenje plastičnih cevi ROS P 26 / SW 35 Rems - proizvod na akciji cena: 18.741,00 din
Klešta špicasta kriva 200 mm 26 25 200 KNIPEX
Klešta špicasta kriva 200 mm 26 25 200 KNIPEX - proizvod na akciji cena: 5.583,00 din
RUBI 11974 TP-125-T ručna mašina za sečenje pločica, 125cm
RUBI 11974 TP-125-T ručna mašina za sečenje pločica, 125cm - proizvod na akciji cena: 92.808,00 din
Proxxon Garnitura gedora 1/4”+ 1/2” (56-delni)
Proxxon Garnitura gedora 1/4”+ 1/2” (56-delni) - proizvod na akciji cena: 16.128,00 din
FIELDMANN FDK 201302-E Kružna testera 185mm
FIELDMANN FDK 201302-E Kružna testera 185mm - proizvod na akciji cena: 9.583,00 din
Bosch EasyInflate 18V-500 Akumulatorska pneumatska pumpa za vazduh, bez baterije i punjača 0603947200
Bosch EasyInflate 18V-500 Akumulatorska pneumatska pumpa za vazduh, bez baterije i punjača 0603947200 - proizvod na akciji cena: 8.968,00 din
FIELDMANN FVC 7005-EC potapajuća pumpa za vodu
FIELDMANN FVC 7005-EC potapajuća pumpa za vodu - proizvod na akciji cena: 16.406,00 din
Bosch Termo kamera GTC 12V-450-13 Karton, 0601083901
Bosch Termo kamera GTC 12V-450-13 Karton, 0601083901 - proizvod na akciji cena: 95.945,00 din
Pneumatska mazalica dekalamit 1947G Beta
Pneumatska mazalica dekalamit 1947G Beta - proizvod na akciji cena: 26.550,00 din
Knipex stolarska klešta 225mm 50 00 225
Knipex stolarska klešta 225mm 50 00 225 - proizvod na akciji cena: 3.034,00 din
Knipex alat za skidanje izolacije sa UTP i STP kablova 16 65 125 SB
Struna za trimer okrugla nit 5LB 2.4mm x 430m Villager
Struna za trimer okrugla nit 5LB 2.4mm x 430m Villager - proizvod na akciji cena: 3.602,00 din
GARDENmaster Benzinski trimer 2KS BC400S
GARDENmaster Benzinski trimer 2KS BC400S - proizvod na akciji cena: 16.990,00 din
Električni rezač kanala u betonu GNF 35 CA BOSCH
Električni rezač kanala u betonu GNF 35 CA BOSCH - proizvod na akciji cena: 91.157,00 din
Klešta špicasta 25 01 125mm KNIPEX
Klešta špicasta 25 01 125mm KNIPEX - proizvod na akciji cena: 3.096,00 din
Nasadni ključevi 1/4″+ bitovi set 42/1 903E/C42 Beta
Nasadni ključevi 1/4″+ bitovi set 42/1 903E/C42 Beta - proizvod na akciji cena: 9.300,00 din
Knipex električarska klešta Multi 4-u-1 160mm 13 05 160
Knipex električarska klešta Multi 4-u-1 160mm 13 05 160 - proizvod na akciji cena: 8.597,00 din