Šifra proizvoda: EA3502S40B
Opis i namena proizvoda
  • Motorna testera 2.4 KS EA3502S40B Makita
  • Idealna testera za kućnu i baštensku upotrebu
  • Touch & Stop radi lakšeg funkcionisanja
  • Ekološki Dvo-taktni motor
  • Kompaktno i lagano telo za bolje upravljanje
spacer Karakteristike proizvoda
  • Dužina mača 400mm
  • Korak lanca: 3/8 "
  • Zapremina 35.0 cm3
  • Snaga 1.7 KW / 2.4 KS
  • Rezervoar za gorivo 0.37 L
  • Lanac oil tank 0.25 L
  • Dimenzije ( D x Š x V ) 415 x 247 x 273 mm
  • Težina 4.4 kg
spacer Obim isporuke
  • mač 40 cm
  • lanac
Komentariši proizvod
4.0 od 5 zvezdica
5 zvezdica
50 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
50 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Irimo Komplet 53 heksagonalnih nasadnih ključeva Irimo 129A-53-4
cena: 10.771,00 din
 detaljnije
Bosch GWX 13-125 S Mala ugaona brusilica, 125mm, 1.300W - proizvod na akciji
Bosch GWX 13-125 S Mala ugaona brusilica, 125mm, 1.300W
Bosch GWX 13-125 S Mala ugaona brusilica, 125mm, 1.300WPovećana produktivnost i izdržljivost u kategoriji od 1.300 W sa funkcijom biranja brzine - s ...
cena: 31.724,00 din
24.590,00 din
 detaljnije
Pregrada za klaser, velika
Pregrada za klaser, velika
akcija
Ključ nasadni udarni 3/4” 6ug. L-27 YATO
Ključ nasadni udarni 3/4” 6ug. L-27 YATO - proizvod na akciji cena: 2.158,00 din
1.949,00 din
akcija
Set dva reverzibilna ključa sa krckalicom Beta
Set dva reverzibilna ključa sa krckalicom Beta - proizvod na akciji cena: 8.580,00 din
Odvijač VDE TBI krstasti PZ0 - 623VDETBI Unior
Odvijač VDE TBI krstasti PZ0 - 623VDETBI Unior - proizvod na akciji cena: 665,00 din
Električna bušilica 350W GBM 6 RE BOSCH
Električna bušilica 350W GBM 6 RE BOSCH - proizvod na akciji cena: 16.182,00 din
Set upaljač+konektor za auto 12V Lampa Italija
Set upaljač+konektor za auto 12V Lampa Italija - proizvod na akciji cena: 350,00 din
Libela 779 SPIRIT 150cm Kapro
Libela 779 SPIRIT 150cm Kapro - proizvod na akciji cena: 3.120,00 din
Zaštitne naočare sa otvorima za vazduh profesional BEOROL
Zaštitne naočare sa otvorima za vazduh profesional BEOROL - proizvod na akciji cena: 450,00 din
Burgija za beton SDSplus 18/300/240 D kvaliteta Makita
Burgija za beton SDSplus 18/300/240 D kvaliteta Makita - proizvod na akciji cena: 1.140,00 din
Klešta obla 22 02 160mm KNIPEX
Klešta obla 22 02 160mm KNIPEX - proizvod na akciji cena: 3.034,00 din
Klešta špicasta 160 mm 30 16 160 KNIPEX
Klešta špicasta 160 mm 30 16 160 KNIPEX - proizvod na akciji cena: 4.809,00 din
Dvodelno kišno odelo belo XXL
Dvodelno kišno odelo belo XXL - proizvod na akciji cena: 1.368,00 din
Garnitura viljuškasto-okastih ključeva 6-19 mm (14) KS TOOLS
Produžetak za kružne testere za metal L300 KS TOOLS
Produžetak za kružne testere za metal L300 KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 1.356,00 din
Set kružnih testera za metal 8 kom. KS TOOLS
Set kružnih testera za metal 8 kom. KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 13.656,00 din
Akumulatorska i ručna prskalica 1620 Li AGM
Akumulatorska i ručna prskalica 1620 Li AGM - proizvod na akciji cena: 6.804,00 din
Libela 779 SPIRIT 150cm Kapro
Makita Akumulatorski zavrtač-račna DWR180Z
Makita Akumulatorski zavrtač-račna DWR180Z - proizvod na akciji cena: 21.290,00 din
Black&Decker električna lančana testera 2000W 40cm BDCS20
Black&Decker električna lančana testera 2000W 40cm BDCS20 - proizvod na akciji cena: 19.732,00 din
FIELDMANN FVC 7005-EC potapajuća pumpa za vodu
FIELDMANN FVC 7005-EC potapajuća pumpa za vodu - proizvod na akciji cena: 16.406,00 din
Set brzi punjač GAL 1880 CV i dve baterije 18 V 5,0 Ah Professional Bosch
Set brzi punjač GAL 1880 CV i dve baterije 18 V 5,0 Ah Professional Bosch - proizvod na akciji cena: 30.919,00 din