  • Scheppach motorni duvač i usisivač lišća LBH2600P: Multifunkcionalni alat za čisto dvorište
  • Velika brzina duvanja od 268 km/h omogućava efikasno uklanjanje čak i mokrog lišća.
  • Protok vazduha od 678 m³/h osigurava brzo usisavanje lišća, prašine i sitnih grančica.
spacer Karakteristike proizvoda
  • Bruto težina: 8.004 kg
  • Neto težina: 5.824 kg
  • Dimenzija alata mašine: 370x13450x550 mm
  • Tip pogona: Motor 2-taktni motor
  • Zapremina: 25.4 cm³
  • Snaga: 1.0 KS (0.7 kW)
  • Brzina motora: Maksimalno 7.900 o/min, minimalno 3.500 o/min
  • Gorivo: Oktanska vrednost 95, E10 pogodno
  • Kapacitet rezervoara za gorivo: 0.65 l
  • Mešavina ulje/gorivo: 1:40
  • Hlađenje: Vazdušno
  • Emisiona klasa: Euro V
  • Maksimalna brzina vazduha: 268 km/h
  • Minimalna brzina vazduha: 100 km/h
  • Maksimalna cirkulacija vazduha: 678 m³/min
  • Prečnik ventilatora: 185 mm
  • Kapacitet vreće za prašinu: 50 l
  • Seckalica za smanjenje volumena: 10:1
  • Zagarantovani nivo zvučne snage (Lw(A)): 110.0 dB
  • Izmereni nivo zvučne snage (Lw(A)): 108.4 dB
  • Nivo zvučnog pritiska (Lp(A)): 97.0 dB
  • Vibracije leva ruka: 11.92 m/s²
  • Vibracije desna ruka: 15.06 m/s²
  • Nesigurnost vibracija (K): 1.5 m/s².
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Šelna 32-50mm Levior
Šelna 32-50mm Levior
cena: 53,00 din
 detaljnije
Unior digitalni moment ključ 4.3-85 Nm 266B
cena: 28.677,00 din
 detaljnije
Set rezervnih točova za ručni paletar - plastični komplet 6kom. Toho
akcija
Akumulatorski perač pod pritiskom Fontus 2.0 18V Solo Bosch
Akumulatorski perač pod pritiskom Fontus 2.0 18V Solo Bosch - proizvod na akciji cena: 40.238,00 din
31.190,00 din
akcija
Ključ nasadni udarni 3/4” 6ug. L-27 YATO
Ključ nasadni udarni 3/4” 6ug. L-27 YATO - proizvod na akciji cena: 2.158,00 din
1.949,00 din
Proxxon oštrač Wolfram elektroda ESV
Proxxon oštrač Wolfram elektroda ESV - proizvod na akciji cena: 11.628,00 din
Hogert HT4M322 laser metar – 40 m, ±3 mm tačnost, merenje rastojanja, površine i zapremine
Hogert HT4M322 laser metar – 40 m, ±3 mm tačnost, merenje rastojanja, površine i zapremine - proizvod na akciji cena: 7.443,00 din
Motorna samohodna benzinska kosačica S460VX GARDENmaster
Motorna samohodna benzinska kosačica S460VX GARDENmaster - proizvod na akciji cena: 49.990,00 din
Ugaona brusilica 2600W AG2600 GARDENmaster
Ugaona brusilica 2600W AG2600 GARDENmaster - proizvod na akciji cena: 10.990,00 din
Burgija za metal PRO HSS DIN-338 19,50mm (prihvat 13,00mm) Irwin
Burgija za metal PRO HSS DIN-338 19,50mm (prihvat 13,00mm) Irwin - proizvod na akciji cena: 1.709,00 din
Samohodna električna kosilica 1800W FZR 2070-E Fieldmann 4u1
Samohodna električna kosilica 1800W FZR 2070-E Fieldmann 4u1 - proizvod na akciji cena: 30.375,00 din
Ležaljka za auto-mehaničare 3003 BETA
Ležaljka za auto-mehaničare 3003 BETA - proizvod na akciji cena: 14.174,00 din
Knipex stolarska klešta 210mm 50 01 210
Knipex stolarska klešta 210mm 50 01 210 - proizvod na akciji cena: 2.735,00 din