  • Nož za ravno rezanje DJS130/JS1300 Makita
Unesite Vaš E-mail:
prodato
Proizvod je rasprodat.
Aktuelne proizvode iz ove kategorije možete pogledati klikom na dugme ispod:
Vidi proizvode
   Makita
Proizvođač: Makita
Šifra proizvoda: 792744-3
Opis i namena proizvoda
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Dijamantska kruna za suvo bušenje keramike 8x64 mm Metabo
Dijamantska kruna za suvo bušenje keramike 8x64 mm MetaboM14 navoj za upotrebu na ugaonim brusilicamaDug radni vek i brz napredak bušenj ...
cena: 3.540,00 din
 detaljnije
Kombinovani ključ sa račvom 11mm dvosmerni NEO TOOLS
cena: 873,00 din
 detaljnije
Lopatica cvećarska MUTA
Lopatica cvećarska MUTA
akcija
Manometar za pumpanje guma 1949GPA Beta
Manometar za pumpanje guma 1949GPA Beta - proizvod na akciji cena: 17.250,00 din
12.936,00 din
akcija
Proxxon Garnitura gedora 1/4”+ 1/2” (56-delni)
Proxxon Garnitura gedora 1/4”+ 1/2” (56-delni) - proizvod na akciji cena: 16.128,00 din
14.999,00 din
Proxxon rotaciona račna 1/2" sa funkcijom odvijača
Proxxon rotaciona račna 1/2" sa funkcijom odvijača - proizvod na akciji cena: 6.816,00 din
Uglomer sa libelom K301 Kapro
Uglomer sa libelom K301 Kapro - proizvod na akciji cena: 732,00 din
Nasadni ključ 3/4" 50mm KS TOOLS
Nasadni ključ 3/4" 50mm KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 2.820,00 din
Villager ZEN baterija 40V 8.0Ah
Villager ZEN baterija 40V 8.0Ah - proizvod na akciji cena: 23.100,00 din
Knipex 49 21 A11 Precizna klešta za spoljašnje sigurnosne prstenove 130 mm
Knipex 49 21 A11 Precizna klešta za spoljašnje sigurnosne prstenove 130 mm - proizvod na akciji cena: 3.695,00 din
Burgija za metal PRO HSS DIN-338 20,00mm (prihvat 13,00mm) Irwin
Burgija za metal PRO HSS DIN-338 20,00mm (prihvat 13,00mm) Irwin - proizvod na akciji cena: 1.776,00 din
Klešta kombinovana 1000V 03 06 160mm KNIPEX
Klešta kombinovana 1000V 03 06 160mm KNIPEX - proizvod na akciji cena: 4.094,00 din
Cepač za drva HYV14T (14 Tona) GARDENmaster
Cepač za drva HYV14T (14 Tona) GARDENmaster - proizvod na akciji cena: 159.990,00 din
Nastavak krstasti (PZ), 3 kom./pakovanje - 6466C6,3 PZ 2 UNIOR
Nastavak krstasti (PZ), 3 kom./pakovanje - 6466C6,3 PZ 2 UNIOR - proizvod na akciji cena: 589,00 din
Dijamantska ploča za sečenje cigli, keramike TURBO 180mm/22.22 IRWIN
Dijamantska ploča za sečenje cigli, keramike TURBO 180mm/22.22 IRWIN - proizvod na akciji cena: 3.182,00 din
Knipex klešta za skidanje izolacije 160mm 11 05 160
Knipex klešta za skidanje izolacije 160mm 11 05 160 - proizvod na akciji cena: 4.634,00 din