  • Nož za rezanje u desno za DJS130/JS1300 Makita
Unesite Vaš E-mail:
prodato
Proizvod je rasprodat.
Aktuelne proizvode iz ove kategorije možete pogledati klikom na dugme ispod:
Vidi proizvode
   Makita
Proizvođač: Makita
Šifra proizvoda: 792742-7
Opis i namena proizvoda
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Burgija za metal HSS 338 1.5 mm Womax
Burgija za metal HSS 338 1.5 mm WomaxDa bi se probušio metal potrebno je imati kvalitetan alat i dobru burgiju. Womax nudi burgiju koja može p ...
cena: 17,00 din
 detaljnije
Cilindrična burgija za beton-ciglu-prirodni kamen 12x150mm classic Metabo
Cilindrična burgija za beton-ciglu-prirodni kamen 12x150mm classic MetaboZa rotaciono i udarno bušenje prema DIN 8039Žleb pod uglom, direktni ...
cena: 540,00 din
 detaljnije
Bosch GWS 17-125 S ugaona brusilica 1700W, 125mm sa potenciometrom, 06017D0300
akcija
Burgija za metal PRO HSS DIN-338 17,00mm (prihvat 13,00mm) Irwin
Burgija za metal PRO HSS DIN-338 17,00mm (prihvat 13,00mm) Irwin - proizvod na akciji cena: 1.178,00 din
480,00 din
akcija
Bosch Power radio kutija GPB 18V-5 C, 06014A4000
Bosch Power radio kutija GPB 18V-5 C, 06014A4000 - proizvod na akciji cena: 43.406,00 din
33.650,00 din
Brzo izmenjiva glava - klupna 6/4" EVA REMS
Brzo izmenjiva glava - klupna 6/4" EVA REMS - proizvod na akciji cena: 26.976,00 din
Krunasta testera Bi-metal 32mm Makita
Krunasta testera Bi-metal 32mm Makita - proizvod na akciji cena: 924,00 din
DeWalt DCF922N akumulatorski udarni odvrtač 18V, bez baterije i punjača
DeWalt DCF922N akumulatorski udarni odvrtač 18V, bez baterije i punjača - proizvod na akciji cena: 27.916,00 din
Hogert HT7G080 kolica za alat, sa 3 segmenta
Hogert HT7G080 kolica za alat, sa 3 segmenta - proizvod na akciji cena: 32.392,00 din
FIELDMANN FZN 70205-0 Akumulatorski trimer za ogradu Fast Power
FIELDMANN FZS 2030-E električni trimer za travu
FIELDMANN FZS 2030-E električni trimer za travu - proizvod na akciji cena: 8.609,00 din
Stona kružna testera GCM 800 SJ Professional BOSCH
Stona kružna testera GCM 800 SJ Professional BOSCH - proizvod na akciji cena: 46.760,00 din
Uredjaj za čiščenje cevi Mini-Cobra REMS
Uredjaj za čiščenje cevi Mini-Cobra REMS - proizvod na akciji cena: 29.856,00 din
Burgija za metal PRO HSS DIN-338 5,50mm (10kom) Irwin
Burgija za metal PRO HSS DIN-338 5,50mm (10kom) Irwin - proizvod na akciji cena: 576,00 din
Električni uredjaj za čišćenje cevi Cobra 22 REMS
Električni uredjaj za čišćenje cevi Cobra 22 REMS - proizvod na akciji cena: 376.350,00 din
Ugaona električna brusilica GA9020 230mm 2200W MAKITA
Ugaona električna brusilica GA9020 230mm 2200W MAKITA - proizvod na akciji cena: 21.990,00 din
Set alata od 116 delova u koferu 2046E/C116 Beta
Set alata od 116 delova u koferu 2046E/C116 Beta - proizvod na akciji cena: 48.450,00 din
Ekscentrična brusilica BO5041 300W MAKITA
Ekscentrična brusilica BO5041 300W MAKITA - proizvod na akciji cena: 21.290,00 din
Ubodne testerice HG13 za meko drvo i plastiku 75mm (5kom) Wilpu
Ubodne testerice HG13 za meko drvo i plastiku 75mm (5kom) Wilpu - proizvod na akciji cena: 342,00 din
Sečice CoBolt 200 mm 71 02 200 KNIPEX
Sečice CoBolt 200 mm 71 02 200 KNIPEX - proizvod na akciji cena: 7.234,00 din
Sečice CoBolt 200 mm 71 32 200 KNIPEX
Sečice CoBolt 200 mm 71 32 200 KNIPEX - proizvod na akciji cena: 8.462,00 din